0 oy
426 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (1,022 puan) tarafından
tarafından kapalı
Kızlar boğazım 1 aydan fazladır şiş normalde de zaten sürekli hasta olurum 1 yılda 10 dan fazladır öyle söyliyim neyse 

Bugün rendavum var İnternettwn baktığımda belirtiler geçemeyen şişme VS hep kanser diyor daha 11 aylık çocugum var çok korkuyorum kanser olmasa bile büyük ihtimal doktor bademcikleri alalım diyecek 

2 tane travmalı ameliyat geçirdim ameliyattan çok korkuyorum eşim ayağım boşalmış durumda şuan saat geçmek bilmiyor nasıl yürüycem hastaneye bu moralle bilmiyorum bayılacak gibiyim kötü Bişey çıkacak diye 
notu ile kapatıldı: Soru başlığı sorunuzu kısaca özetleyecek şekilde belirlenmelidir. Bu tarz soru başlıkları platform kullanışlılığını azalttığı için soru kapatılmıştır.

12 Cevaplar

0 oy
(1,022 puan) tarafından

En İyi Cevap
Boğaz reflüsü varmış 15 günlük tedavi verdi sonrasında bir tahliller ameliyat olup olmayacağım karar verecek 
-Reklam-
0 oy
tarafından
İnternette kalırsak hepimiz kansseriz
(1,022 puan) tarafından
Ama şte öyle Bişey olmasa bile yüzde yüz ameliyat dicek ler önce Bi doktor demişti alalım demişti istememiştim ama şimdi 1 aydır inmiyor mecburi olavak
0 oy
(14,428 puan) tarafından
Tek bademciğini alsınlar kuzum korkma yani Allah büyük korktuğuna uğratmasın inşallah
(1,022 puan) tarafından
Valla öyle de bilmiyorum her türlü korkuyorum
(14,428 puan) tarafından
Korkma canım netten her okuduğumuz bizimle alakalı olmayabilir
Sen içini ferah tut
0 oy
(14,051 puan) tarafından
Canım internet e ne bakıyorsun benim gözümde çift görme var internet e göre beynimde tümör var. Ama ne nöroloji ne de beyin cerrahi bir şey bulamadı. Belirtiler yüzünden değil böyle kötüyü düşünerek evham yaptığın için kötü bir şey çıkabilir iyi düşün iyi olsun 
(1,022 puan) tarafından
Bende panik atak var oyüzden sakin olamıyorum sanırım bilmiyorum içim Bişey çıkmıcak sakin ol diyor ama ne bilim ya
0 oy
tarafından
Ooo bacım sen niye internete bakıyon ki. Başım ağrıyor yazsan kefeni hazırla çıkar.

Sürekli bademcik şişmesi varsa aldır kurtul valla ben 11 yaşında aldırdım iyiki aldırmışım. Çok çekmiştim çünkü. 

Hiç korkma Allah'ın izniyle birşey olmaz. Sakin ol
0 oy
(4,961 puan) tarafından
İnterneti bosver canım tahlik tetkiklerini ol ona göre ilerle, bağışıklığın düşük ki sürekli hasta oluyor takviye falan alrsn
0 oy
(1,455 puan) tarafından
Canım boğazlarında nodül olabilir ya da troidlerinde olabilir benim teyzemde senin gibiydi çok hastane gezdi en son endokrin bölümünde buldu çareyi ilaçla geçiyo korkma hemen kötü düşünme
0 oy
(3,079 puan) tarafından
Ya neden kanser olasın bak sende biliyorsun gerçekleri yılda 8-10 kez şiş bademcikde alınıyor rahat edip kurtulmak varken minnosunu rahat rahat büyütmek varken korkutma kendini kızına sarılır öp annecim saglikli güzel günler bizi bekliyor de ,sarılmak bebeklerimize acayip serotonin salgilatiyor hiç moralini bozma geçmiş olsun.
0 oy
(496 puan) tarafından
İnternete baş ağrısı yazında beyin tümörü belirtileri çıkıyor abartıyor çok kötüyü cekmeyin
0 oy
(15,809 puan) tarafından
İnternette hep öyle. İnanma boşuna. Bişey yoktur. Bağışıklığın düşüktür biraz. Bağışıklık artırıcı şeylere yönel. Allah'ım şifa versin 
0 oy
tarafından
Panik ataginiz var sanırım, biz burdan ne desek ikna olmanız zor.
(1,022 puan) tarafından
Evet var malesef
tarafından
Geçmiş olsun.
0 oy
tarafından
Internete bakma internete bakarsak şuan benim yaşadığım şeylerden mide kanseri çıkıyorum ama ben mide kanseri değilim sorun bağırsaklarımda hiç internete bakma

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 938 göst.
0 oy
17 cevap 492 göst.
3 Aralık 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
18 cevap 602 göst.
26 Eylül 2021 Aile kategorisinde Canparcam.63. (52 puan) tarafından soruldu
0 oy
22 cevap 1,106 göst.
25 Aralık 2019 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu