0 oy
80 göst.
Diğer kategorisinde (143 puan) tarafından
Adetim bir gün gecikti test yaptım dün negatif çıktı acaba daha erken olduğu için mi negatif çıktı bugünde şeffaf akıntı geldi fazla internetten baktım oda hamilelik belirtisi sayiliyormus yani demek istediğim bir gün gecikmeyle teste çıkmaz mı bı kaç gün sonra tekrar yapıyım mi

4 Cevaplar

0 oy
tarafından
Benim 2 gunde cikmisti biraz daha bekle istersen
tarafından
Bnde bişey sorabilirmiyim ben rahatsizlandim acile gittik enfeksiyon varmış idrar yolu gebelik testi negatif adete 5 gün varken şuan antibiyotik kullanıyorum kanda olsaydı çıkardı degilmi korka korka içiyorum çünkü baygınlık geçirdim icmesemde olmuyor
tarafından
Evet çıkar canim gecmis olsun
tarafından
Tamam canım teşekkür ederim ☺️❤️
-Reklam-
0 oy
(1,392 puan) tarafından
Benim adetime 4 gün vardı çıktı ama herkesde farklı oluyor sanırım burda bir sürü post görüyorum böyle yorumlarda bazı kadınlarda pozitif olmasına rağmen teste negatif çıkan bile yazmışlardı 
(1,161 puan) tarafından
canim benim adetime  var 4 gun test yapdim buraya atdim testi postuma bakabilirmisin
0 oy
(2,964 puan) tarafından
Bekle bence adet döngüsü stresten,sicaktan ve birçok sebepten erken veya gecikme durumlarina sebep olabilir. 1 hafta gecikmek veya erken olmak normal karşılanabilir. O yuzden biraz beklesen daha iyi olur. 
0 oy
(356 puan) tarafından
En garantisi reglinin 15. Gün geçmesi 

İlgili bir soru bulunamadı

379,886 soru

11,372,001 cevap

34,854 kullanıcı

...