0 oy
1,047 göst.
Diğer kategorisinde (636 puan) tarafından

image

image

kızlar oğlum su ve meyve suyu döktü koltuklara ve Boyle lekeler kaldı çıkmıyo da. Sildikçe kötü oluyor. Koltukları nasıl temizliyosunuz acaba ?  

26 Cevaplar

+1 oy
(1,392 puan) tarafından
Canım koltukların deri mi yoksa silinebilir kumaş mi bn bir şey döküldüğünde vanis kosla döküyorum siliyorum 
(1,392 puan) tarafından
Ahaha sen bide annemi gör tam laz oo :D
(7,121 puan) tarafından
Yaaa konuşmak isterdim neyse postum kapandı postunda çıldırıyorum kızlarla öptüm
(1,392 puan) tarafından
Tamam kuzum Allah'a emanetsin
(7,121 puan) tarafından
Annene selam söyle ellerinden öperim onun Karadeniz güzelim benim
(1,392 puan) tarafından
Aleyküm selam Allah razı olsun kuzum ❤️
-Reklam-
0 oy
tarafından
Moda life tan mi aldınız kız benim koltuklarımla aynı sanki. Benimde koltuklarim küflenmişti naptiysam geçmedi. Buraya da yazdim sirke felan dediler hep yaptım yok geçmiyor bir gün kovaya biraz su koydum bolca sıvı sabun döktüm yanimada cifle çamaşır suyunu aldım ciddi döktüm çamaşır suyunu döktüm üzerinde sıvı sabunlu suyu süngerle hafif hafif ovdum sonra iyice sildim sert sert tertemiz oldu bak sana bulabilirsem fotosa Atayim
(1,578 puan) tarafından
Bn moda life dan aldm bildgin insan üzerine oturmaya tiksiniyo ya cikmiyo camssr suyuyla da denedim yok
(636 puan) tarafından
Yok kız murat center den aldm. Ellemeye gelmiyo koltuklar ya
(1,578 puan) tarafından
Benimkiler iyi çıktı da aslında leke çok kaliyo gerçi dha 4 sene oldu anca anca kötü olmaya başlar heralde
0 oy
(11,265 puan) tarafından
Ilık suya biraz Çamaşır deterjanı ekleyip temiz bi bezle silin
(636 puan) tarafından
Hemen deniyorum
(11,265 puan) tarafından
İnşallah çıkar canım
0 oy
(2,119 puan) tarafından
Yıkıyorum ben makine ile. Silmeyle çıkmıyor benimkiler
(636 puan) tarafından
Makinam yok malesef
0 oy
tarafından

image

daha kötüydü canım bundan lekeler sildim böyle oldu

image

(636 puan) tarafından
Aha benimkide böle her yer sidikliler gibi sinir oluyom gördükçe :)
0 oy
(15,202 puan) tarafından
Bulaşık makinesi parlaticisi lekeleri cikariyor
0 oy
(3,007 puan) tarafından
Ilık su beyaz sabun tavsiye ederim (banyo sabunlar var ya onlardan )
0 oy
(482 puan) tarafından
Emine deligoz diye bir kadin var. Tüm lekeli yüzleri bulasuk makina parlaticiyla çıkarıyor. Hatta sararmis yatak ayakkabı dahil, :) ben de bugün alacağım mürekkep lekesi de çıkarıyor mus
0 oy
(1,499 puan) tarafından
Neyle silersen sil canım ama iyice o suyu alman lazım iyice kurut tekrar sil bulaşık Makinesi tableti eritipde silebilirsjn
0 oy
(7,249 puan) tarafından
Su lekesi sinir bozucu oluyor k validede makina var ondan alip yıkadım süper oldu
0 oy
tarafından
Ben cif tüm lekeler diye bir ürün var onunla siliyorum canım koltukları kırmızı rengi tertemiz yapıyor, normalde bulaşık parlatıcı kullanırım her lekede ama koltuga iyi gelmedi benim 
0 oy
(710 puan) tarafından
Arap sabunu der başka da bişey demem :)
0 oy
tarafından
Bulasik makinası parlaticiyla sil giz
0 oy
(551 puan) tarafından
Koltukların modeli benimkine benziyor, bim'in ıslak mendilini kullanıyorum sadece mis :D genel temizlik yaparken de sabunlu su ile siliyorum canım 
0 oy
(431 puan) tarafından
Ben farmasinin genel temizleyicisiyle siliyorum onun üstüne birşey tanımam borde bazen onun içine vanish kosla karıştırıyorum
0 oy
(433 puan) tarafından
Asperos sarı güç bire bir çıkarır benim halımda ruj lekesi vardı ne de edim çıkmadı ama sarı güç direk çıkardı
0 oy
(341 puan) tarafından
Canım koltuk tıkaması beyaz sabun dışında başka kimyasal kullanmayı dedi 
0 oy
tarafından
Kotlukları yıkat temiz iş hiç usraşmaya değmez
(636 puan) tarafından
Kız 500 lira istediler. Üzüm hasatından sonra yaptırcam onu da şimdilik temizlemem gerekiyor. Böyle gördükçe sinirlerim bozulyo
(88 puan) tarafından
Ohaaa ben geçen sene 100 yikattim internette sürekli reklam yapiyolar onlara bak canim
0 oy
(88 puan) tarafından
Bence bir kerelik yıkatin lekeler çıkar pırıl pırıl oluyo silinmisten daha iyi oluyo çıkmayan lekeler için 
0 oy
tarafından
Aynı bizim koltuk gibi cnm cifle temizleyince çıkıyor.. biz senede bir yikamaya veriyo,z tavsiye ederim 

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 124 göst.
13 Şubat 2024 Diğer kategorisinde Gunesgulce05 (57 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 90 göst.
21 Aralık 2023 Diğer kategorisinde Es-Es (811 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 191 göst.
24 Nisan 2023 Diğer kategorisinde Farkli_kadin (2,761 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 76 göst.