0 oy
177 göst.
Diğer kategorisinde (238 puan) tarafından

Bu nasıl bir ihmal daha doğrusu cinayet bu ya ölecek kadar o bebek orda kalıyorsa bilemiyorum yani sizler ne dusunuyorsunuz

image

10 Cevaplar

0 oy
(7,607 puan) tarafından
Okadar çok şey yazasim geldiki hiç bir cümle yetmez içimden geçenleri böyle insanlarda anne baba oluyor işte yazık günah 
-Reklam-
0 oy
(2,588 puan) tarafından
Her sene böyle bı olay oluyor halen ders çıkarılmadı yazık o bebeklere hersene aynı sebepten ölen çocuklarıl.o kadar saat bırakabilecek ne yaptı ailesi acaba neydi bu kadar saat çocuğundan önemli olan 
0 oy
tarafından

Bazi anne babalar evlat sahibi olmayı hak etmiyor kesinlikle :ermm:

0 oy
(359 puan) tarafından
Bu tarz olaylara yorum yapmamayı tercih ediyorum insanız başımıza ne geliceğini bilemeyiz Allah annesine sabır versin yıllar önce İzmir'de gene bu aylarda bir çocuk vefat etmişti öğretmeni unutmuştu onuda bazı şeylerde tedbir almak gerekiyor 
0 oy
(594 puan) tarafından
Yaa böyle bişey imkansız gibi birşey tamam unuttu diyelim kac dakika bi cocugunu unutabilirsinki yaa cok cok saçma kısacası bu bi cinayet. Böle anne babalar tutuklansın ki yasanmasın. Cünki bile bile yapılıyor bence. Yada tabiki akli dengesi felan yerinde degildir. Allahım cennet kapılarını acmıs yavruma allahtan rahmet diliyorum
0 oy
tarafından
Yuhhhhhh artkkk
0 oy
tarafından
Günahları boynuna kasten yapıldığını düşünüyorum.insan evladını 1 saniye gözünden ayıramıyor saatlerce ne olabilir ki ? 
tarafından
Haberlerde görmustum bır ay falan oldu anne baba yolda arabada tartısıyor cocuk arabada kalıyor anne babasıyla baba annesiyle sanıyor baba eve cıkıyor ıcıyo sızıyor anne yuruyuse gıdıyor sinirle saatler snra gelıyor kı coluk arabada itfaiye cıkarmıs anne geldıgınde konu komsu görmus sanırım cocugu da haber etmıs yanı eve gıdıyolar kapıyı calıyolar baba zil zurna acıyor kapıyı rezıllık ya sorumsuz ınsanlae anne baba olmamalı yzık gunah
tarafından
Yuh valla o kadar saat babasıyla ne yapacak çocuk nasılsın kadınlar var
tarafından
valla bılemıyorum nasıl kafalar ama baya guzel yanı gule gule kullansınlar
0 oy
(806 puan) tarafından
Büyük ihtimalle uyuyor diye rahatsız etmek istemediler ama gene 3 saat çok fazla bir süre heleki çöl sıcakları yaşayan adana gibi bir yerde Allah sabır versin çok zor büyük konusmamak lazım 
0 oy
(1,486 puan) tarafından
Herkesde aynı yorum böyleleri anne  baba olmasn ya bugün yada yarın başımıza gelmeyeceği ne malum hangi anne baba bunu bilerek yapar yada hangi annenin yüreği buna el verir yapmayn ne olur şuan o annenin ne yaşadığı biz bilemeyiz çok zor Bi durum Rabbım düşmanımın başına vermesin 
0 oy
(1,629 puan) tarafından

@COK YAZIK WALLA COP MU KIYAFET MI YA BU NEDİR NASIL UNUTULUR YA BEBEK CANIN KANIN OGLUM YARIM SAAT GEC UYANIYOR 40KERE BAKIYORUM NEFES ALIYOR MU NEDEN UYANMADI DİYE ALLAHIM SEN BOYLE İNSANLARA COCUK NASIP ETME 

İlgili sorular

+4 oy
23 cevap 442 göst.
5 Şubat 2024 Diğer kategorisinde Zelihaanne (1,239 puan) tarafından soruldu
0 oy
33 cevap 894 göst.
12 Şubat 2023 Diğer kategorisinde Fatmayaren (876 puan) tarafından soruldu

396,486 soru

11,859,896 cevap

35,957 kullanıcı

...