0 oy
276 göst.
Diğer kategorisinde (7,036 puan) tarafından

Ay sen 3 çocukla beceremezsin diyen kaynanam ve bir kurutmalık senden eksikti uğraşma beceremezsin  boşver diyen annneme inat kurutmaliklarimi yapmismiyimdir 

image

image

imageevet kızlar yaptım (✷‿✷)(✿^‿^)

12 Cevaplar

0 oy
tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap
Çünkü sen hamaratsin yapmışsındkr sjsj
(7,036 puan) tarafından
Evet hahahha foto atım ikisinede :) bakın bakalım beceriksizmiyimisim dedim eşim sağ olsun kseyi takma boşver istediklerini desinler yaparsın sen dedi ve onun güvenini boşa çıkartmadan yaptım
tarafından
Ohhhh kapakkkkk yazaydin sjjssj
(7,036 puan) tarafından
Yok kız ikiside annem sonuçta :D
tarafından
Kapak fotosu atsaydin
(7,036 puan) tarafından
Sjsjsj esmos ya
-Reklam-
+1 oy
(388 puan) tarafından
Böyle karılara hayranım.  Bu aralar ben çişimi zor yapiyorum. 
(49 puan) tarafından
Allah'ım ya haahah
(7,036 puan) tarafından
Sjsjsjjs Allah'ım ya :D
(388 puan) tarafından
Valla ellerinize sağlık.  Bende yaptım kışlık doldurdum cok sükür buzluğu ama annemi çağirdim.  Hem yardım etti hem kıza baktı.  Yoksa mümkün değil
(7,036 puan) tarafından
Bende kimse ne yardım eti ne çocuklarıma baktı onları uyutum yaptım
(388 puan) tarafından
Ellerine sağlık :))
0 oy
(695 puan) tarafından
Maşallah ellerine sağlık sağlıkla huzurla yeyin inşallah 
(7,036 puan) tarafından
Amin canım şok sağol
0 oy
tarafından
Helal kız ben tek çocukla günlük yemek yapamıyorum:D
(7,036 puan) tarafından
Sağol cnm herkez 3 çocuk olunca oldum sanıyor ya pazarimada gittim markete yaptım kurutmalık ve konserveleri mide yaptım patlıcanların biberlerin de kozlemeye gönderdim
0 oy
(4,426 puan) tarafından
Onların sözleri seni kamçılamış valla iyide olmuş ")) ellerine sağlık güle güle ağız tadıyla yiyin inşallah 
(7,036 puan) tarafından
Aynısı eşimde diyir surekli kendin yap ***** olsun dibi yansın yirtilsin ama asla vagecme ilaki sonunda olacak diyor :D yok kız yaştan değil küçük bebeklerim var onlarla beceremezsin diyorlar
(4,426 puan) tarafından
E bebekler var diye onlar büyüyene kadar aç mı ölelim ") bende de 3 tane var sen gibi pes peşe kendi habitatlarinda oldukları sürece ben her işimi yapıyorum ") ben yapmazsam hadi kim yapsın
(7,036 puan) tarafından
Aynen onlara ver desem vermezler yap desem yapmazlar yapsalarda bin bir minetle aman boşver kendim yapar yerim daha iyi
(4,426 puan) tarafından
Kasaba minnet edeceğime keser kendi şeyimi yerim demiş atalar ") haisjshd aynen o hesap
(7,036 puan) tarafından
Ahahahhahaha ay valahi doğru :D
0 oy
tarafından
Yapmışsın daaaa simdi belli olmaz oooo inşallah kurur kurtlanmazz
(7,036 puan) tarafından
Yok ablam kuruyor bizim burda güneşte kolay kolay kurtlanmaz gölgede olunca oyle oluyor
tarafından
İyi  o zaman canim afiyet olsun ben yıllar once denedim ordan biliyommm jxhdhdhb
(7,036 puan) tarafından
Ben urfadayim ablam burda bu sıcakta hiç kurtlanani görmedim
0 oy
tarafından
Becerikli avrat seni hahaha oh maşallah bol bereketli oldun can sağlığıyla yemek nasip olur inşallah 

Konserveyi nasıl yaptın cnm 
tarafından
Doğru ona kapatırıyım
Ben 6 konserve yapmak istiyorum 2 kişiyiz
Kaç kilo domates biber gider sence kusura bakma abla bilmiyorum sorup öğrenmek istiyorum
(7,036 puan) tarafından
Ahahahha abla deme kız daha 21 yaşındayım ben ama ahahahhaha tahminimce bir 4 yada 5 kilo anca olur kuzum hiç bir şeyi yok cidden sadece kapak kapatmayı eşine yaptir tamamdır tek sıkıntı o
tarafından
Büyüksün benden saygı açısından söyledim ya hahaha
TM cnm sağol ona kapatırıcam benim kollarım ağrıyor zaten
(7,036 puan) tarafından
Sjsjsj en mantıklısı bencede kaç yaşındasın cnm
tarafından
19 uma girdim
0 oy
tarafından
Yapmışsındır çünkü sen KADINSIN
(7,036 puan) tarafından
Evet ben jınım jına malame :D
0 oy
(2,844 puan) tarafından
Hamaratsın❣️ afiyet olsun Allah sağlıkla yemek nasip etsin canım☺️
(7,036 puan) tarafından
Amin cnm amin :)
0 oy
(8,997 puan) tarafından
Kimmiş yapamaz diyenler görsün kadın isterse herseyi yapar kız eline saglikkkk
(7,036 puan) tarafından
Sağol adasimm :D
0 oy
(49 puan) tarafından

Benim annem de kaynanam da hiç öyle bişi demiyor kız :silly:annem dün 10 kilo alayım da melemen yapayım sana dedi bende yok dedim eşim asker olcak evde olmucam 6 ay kaynanam da turşu fln koyuyor bu arada yeni evliyim yaşım da küçük:Dondan annem çok destek çıkıyor 

(7,036 puan) tarafından
Bende. 21 yaşındayım kuzum Burdakiler bilirler 3 te küçük bebeğim var annem yok gibi 4 senem ,bitecek 5 ci seneme gireceğim hala annemin bana bir faydasını görmedim kaynanam desen bu sene ona yapmadım diye bana vermek istemedi önceki senelerde konserve domates salçası herşeyini yapardım bu sene yapmayacam dedim ondan vermicem dedi ve bende kimseye minnet etmeden kendim yaptım
(49 puan) tarafından
Helal olsun sana takdir edilecek bayansın♥️ bende 18 yaşındayım sanırım aynı yaşta evlendik seninle
(7,036 puan) tarafından
Evet cnm bende 18 de evlendim :) hamilemisin sen
(49 puan) tarafından
Evet 18+0 bir an önce sağlıklı kucağıma alırım inşallah sabırsızlıkla bekliyorum♥️
(7,036 puan) tarafından
İnşallah canım benim sağlıkla gelsin kavuşun inşallah
0 oy
(119,460 puan) tarafından
Len hicmi isin yok
(7,036 puan) tarafından
Sjsjsjjs var yazın bunlar işte :D

İlgili bir soru bulunamadı

380,998 soru

11,406,099 cevap

34,944 kullanıcı

...