0 oy
616 göst.
Diğer kategorisinde (7,376 puan) tarafından
tarafından düzenlendi

Kizlar kızıma oda yapacam içinde Montessori yatak  +iç yatağı+gardolap+yorgan-alez-yan koruma-nevresim+halı+oyuncak dolabı+avize+figürlü yastıklar+duvar rafı =6640 TL yapiyor sizce uygun mu fiyatı 

Kizlar bunların kurulum ücretlerinde içinde bu fiyat 

image

image

image

image

image

image

image

16 Cevaplar

+1 oy
(2,194 puan) tarafından
tarafından düzenlendi

En İyi Cevap

Al canım bebeğin güle güle kullansın kalitesiz çıkar diyenlere takma canım zaten ömürlük kullanacak hali yok ya çocuk odası bu çocuk mobilyaları  çizecek kıracak dökecek mağazaya gidip  en pahalisini alsan yine çizip dökecek çocuk bence çok hoş olmus bende alssam böyle uygun fiyatlı şeyler bakarım ne zaman aklı başına geldi büyüdü o zaman kaliteli bir oda takımı alırım tabi bu benim fikrim çok tatlı duruyorlar şimdiden güle güle kullansın bebişin :) 

(7,376 puan) tarafından
Bide kiraciyim canim zaten trendyolda çalıştığım için ordan güvenip bakıp alacamm
tarafından
X k alakasız ama trendyolda nasıl çalışıyorsun canım
-Reklam-
+2 oy
tarafından

image

montessori 120x200 boyutunu aldım cnaım aynı satıcı efsane kaliteli ahşapı habeirn olsun en kulkanılışlı yatak bence düşme derdide yok altında 6 tane tahta oluyor zaten yere sıfır değil
(7,376 puan) tarafından
Bende o boy alayım canimm zaten ben kurulum ucretlerinle bir bu fiyata buldum dolap ve yatağı kuruyorlar
tarafından
Ozaman cok iyi kacırma ama bu yatak vernilsiz geliypr birtane vernik al 70 tl evde vernik at canım ben lendim venrikledim 1 günde kurudu
(7,376 puan) tarafından
Vernik tamam tatlım bir bakayimm ona da saolsin
tarafından
Ben firmaya söledim ama süre dışına kaldığı için yapamuyorlarmış venriksizde cocuktur sonucta boya vs sürünce silince cıkmaz su bazlı vernik al süngerle 2 kat at
(7,376 puan) tarafından
Tamam canım saolsin onuda alırım
+1 oy
(38 puan) tarafından
Bence aşırı uygunn,ve seçimlerinde baya iyii 
(7,376 puan) tarafından
Saolsin canimm
+1 oy
(13,202 puan) tarafından
Bedava desem bu devirde. 
(7,376 puan) tarafından
Dimi canim bende trendyolda çalıştığım için oraya güvenip alıyorum bide az çok biliyorum nasıl ürünler
(13,202 puan) tarafından
Ben de herşeyi oradan alıyorum Trendyolda nasıl çalışıyorsun?
Devir pahalı kuzu cidden güzel ürünler seçmişsin
(7,376 puan) tarafından
Canım ben trendyolun deposunda çalışıyordum çocuk ve şehir değiştirme nedeniyle çıktım ama bütün ürünler kıyafetinden altın pırlanta Sina beyaz eşyalarından tut herşey benim elimden geçiyordu biz onları kontrol edip ifadelerini alıyorduk bu yüzden tek güvendiğim ve az çok ürünlerini tanıdığım yer ondan hepsini trendyoldan alıyorum bütün beyaz esyalrimida trendyoldan aldım hepsindednde memnunum
(13,202 puan) tarafından
Ay ne güzel şu orhanlı tarafında var orada mı? İyi bir yer yaa bence de fazla yoğundur gerçi tek vardiya kesinlikle değil ama değil mi?  Aşırı kurumsal bir yerdir orası
0 oy
tarafından
Takım olarak mi eğer öyleyse yatak ve dolabı yaptır aksesuarları kendin al bence. Üstteki yataklari çok beğeniyorum fikrim değişmezse bende öyle alacağım.
(7,376 puan) tarafından
Ben hepsini kendim takım yapacam canım böyle
0 oy
tarafından
Bence cok iyi cnm bu kdr borikmisin varmi toksa esinlemi alicaksnz bende dusunuyorum ama nasil olur bilmiyorum cnm 
(7,376 puan) tarafından
Eşimle alacaz canım zaten taksitle alacaz bide trendyolda çalıştığım için bir sıkıntı olacağını düşünmüyorum
tarafından
Anldm cnm ne guzel gule gule kuullanin
0 oy
tarafından
Bacım şaka mı yapiyon sen uygun mu ben bi 3 kaili dolap bi büyüten besige geçen sene 5 bin verdim içinin yatağı uyku seti bi reflü yatağı bi ane yani beşik bi bebek arabası bi hastane çıkışı aldım 6 bin TL harcayıp gelmiştim Eylül'ün son haftası geçen seneydi daha bu zamalar yeni baslamisti sen bu kadar ucuza bulmuşsun kaçırma sakin ben çocuğun odasına avize bile alamadım al gitsin eğer sağlamsa 
(7,376 puan) tarafından
Canım trendyolda çalışıyorum o yüzden zaten nasıl bir şey olduğunu bilip alıyorum aslında ben bunları kendim takım yaptım böyle
0 oy
tarafından
Asko moral bozmak istemem ama mobilyalarin mali iyi degildir yoksa o fiyata biraz zor bi dolap olmus 3 4bin 
(9,575 puan) tarafından
3 4 bin varmı kız şükredecem bende en iyisini almak istiyorum kaliteli olması açısından ömürlük çünkü yani 7 binden başlıyo burda
(7,376 puan) tarafından
Valla canım ben trendyolda çalıştığım için zaten biliyorum nasıl bir şey bunlar
tarafından
Yani baktigin zaman var kusum 3 4bine ben minnosaun odasina bakiyorumda
tarafından
Goruntu olarak cok tatlilar ama
0 oy
tarafından
Mobilyalar kaliteli mi acaba çünkü bana biraz ucuz geldi sadece dolap 4 5 bin çünkü 
(7,376 puan) tarafından
Canım trendyolda çalıştığım için biliyorum az çok zaten nasıl bir şeyler ben kendim takım yaptım böyle
0 oy
tarafından
Hayır bunlar hiç uymamiski. Senin bu saydıklarıni paket halinde satan bir sayfa var instagramda
(7,376 puan) tarafından
İntagram a güvenmiyorum canım
tarafından
Hayır güvenilir ve çok tanindik bir sayfa. Bende ordan alicam. Bir kaç ay sonra.
(7,376 puan) tarafından
Canım ben guvensem eşim güvenmez trendyolda ben çalıştığım için guveniyor yoksa almaz yani eşim
tarafından
İyi bakalım cnm
0 oy
tarafından
Yatağı bende Alicam en baştaki ama satıcısı iyi değilmiş yorumlara bak kuzu başka satıcıdan al derim bir satıcı vardı orda ekominist mi neydi onu iyi diyorlar 
(7,376 puan) tarafından
Satıcılari biliyorum canım zaten ben bu satıcıdan alamayacak model bu ben trendyolda çalışıyordum zaten biliyorum bunlar nasıl bir şeyler
0 oy
(2,040 puan) tarafından
O yatak yerine yerinde olsam baza alırım altına eşyalarını da korsun
(7,376 puan) tarafından
Baza olmaz canım kızım felaket yatıyor ve bazadan düşer
0 oy
(1,030 puan) tarafından
Uygun fiyatlı canım ama oyuncak dolabınin daha güzelleri var odaya uymayabilir bu 
(7,376 puan) tarafından
Fazla pahalı almak istemiyorum aslında oyuncak dolabını çünkü raflara da oyuncak dolduracam oyuncağı çok fazla boy boy oyuncak bebeklerini dizecem raflara kitaplarını falan ayıcık ve günlük oynadıklarını sadece ona koyacam ama bir bakarım yine
(1,030 puan) tarafından
Şöyle düşün 1 kere alınıyor sadece :) he durumun el vermez orası ayrı ama 100-150 TL daha koyarsan daha uyumlu bulabilirsin tabiki sana kalmış sadece fikrimi söyledim :))
(7,376 puan) tarafından
Başka buldum canım daha büyüğünü
0 oy
(1,104 puan) tarafından
Şu şartlarda şu fiyatlara bunlar çok uygun 
(7,376 puan) tarafından
Saol canım bide trendyolda çalıştığım için güveniyorum o yüzden ordan bakıyorum genelde
0 oy
(66 puan) tarafından
Bence gayet iyi canım ben sadece yatak ve bazaya 6bin verdim dolap da internetten aldım vivenseden sanırım bin tl ancak vardı 4 kapılı falan geniş birşeydi 2 sene oldu iyiki öyle almışım seninki tüm takım olmuş bence gayet uygun fiyatı 
(7,376 puan) tarafından
Saolsin canım trendyolda çalıştığım için güveniyorum zaten çoğu şeyi ordan alıyorum bakalım nasipse bu şekilde odada yapacağım
0 oy
(2,829 puan) tarafından
Bence uygun ipekciğimm☺️ 2 hafta önce kız kardeşim oğluna genç odası şeklinde aldı şimdi 4 yaşında ama illa büyüyecek çalışma masası, kitaplık,gardırop, baza, yatak, komidin vs 15bin tuttu. Halı, avize, perde falan yok içinde yani daha. 

İlgili sorular

0 oy
21 cevap 382 göst.
26 Şubat 2024 Diğer kategorisinde Eda-HiraNur (404 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 157 göst.
16 Şubat 2024 Diğer kategorisinde Asel hira (860 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 203 göst.
27 Ocak 2024 Alışveriş-Hediye kategorisinde Bimuallime (78 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 195 göst.
26 Aralık 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu

379,457 soru

11,359,125 cevap

34,835 kullanıcı

...