0 oy
1,391 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Kızımi parka götürdüm daha yeni cocukalr büyüklerdi şişe firlatiyorlardı dedim yapmayın kafalarına gelecek sonra bir anda koku geldi dedim bunlar çiş mı yaptılar ne yaptılar koktu kızımda kayıyordu parkın ışıkları da yok öyle kaydirakta kızımı beklerken bir anda telefon ışığını açtım ki kaydırak bo.k hep kızımın üstüde batmış bağırdım kızdım vala beddua ettim hher kimse Allah belalarını versin dedim kusacaktım kıyafetleri değiştirirken hemen orda çıkardım üstünü kızımın pijamayi da üstü de çöpe attım ne biçim aileler var ne biçim çocuklar var bu nasıl bir şey hiç böyle bir şeye denk gelmedim ve küçük çocuk bile degillerdi yemin ederim en küçüğü 8 9 yaşlarındaydı okadar kötü oldum kızım çok ağladı park için ya

36 Cevaplar

+1 oy
(7,447 puan) tarafından
Allah bildikleri gibi yapsın ya !
tarafından
Amin vala çocuklara da analarina da beddua ettim bağırdım
(7,447 puan) tarafından
Haklısın valla herkes anne olamıyor
-Reklam-
+1 oy
(888 puan) tarafından
Allah edep haya versin diyecek başka söz bulamadım 
tarafından
Amin amin
0 oy
(7,308 puan) tarafından
Herkes anne baba olmamalı 
tarafından
Bencede ya olmamali midem bulana bulana eve geldim zaten yaşadığım yer iğrenç ya
0 oy
tarafından
Pes yani iğrenç 
tarafından
Malesf canım
0 oy
tarafından
Ay Allah kahretsın ya bunları insan yetıstırmemıs ya hayvanlar bıle sıctıkları yerde oynamaz bunlar yaratık 
tarafından
Vala canım şok oldum bu şehirden beklerim her syei bu kadarını beklemezdim
tarafından
Yapılan sey tabikide iğrenç doğru değil ama bunu yaşadığın şehre bağlamanda en az yaşadığın şey kadar iğrenç Kusura bakma
O şehir belki benim belkide burdan diğer arkadaşların nemleketidir
Anne babasinin eğitmedigi çocukların davranislarini bir memlekete yukleyemezsin
0 oy
(4,974 puan) tarafından
Yok artık bu nasıl bir terbiyesizlik 
tarafından
Vala öyle canım igrencler ya
0 oy
tarafından
Offf iğrençç ya :( Allah ıslah etsin 
tarafından
Amin vala midem bulandı
0 oy
(5,877 puan) tarafından
Ay inanmıyorum ya iğrenç gerçekten 
tarafından
Bende şoktayim inanki
0 oy
(448 puan) tarafından
Arzis cocuk kayniyor ortalik gecen bende kizimi goturdum daha  6 ,7 yasinda cocuklar ana baci sövüyor  sustum sustu  en sonunda dilinizi koparirirm sizin  dedim ... noldu abla  diyorlar dedim siz kac yasindasiniz daha nasil sövüyorsunuz sonra daha da etmediler ama sinir oldum annelerine sorsan cocugum ahlakli der kesin ama kucucuk cocuklar agsiznda duymadigim derecede laflar
tarafından
Ya vala kızım var diye değil ama cidden oğlan çocukları hep böyle yapıyorlar burda kızlar çok efendi tatlılar
(448 puan) tarafından
Evet parkada da bir kiz vardi abla igrencler cok kaymak istiyorum sira vermiyorlar dedi bu erkeklerin hormonundan mi bilmem cocukken fenalar
0 oy
tarafından
Simdiki cocuklar bi acaip. Bende bugün parkta çok kötü biseye sahit oldum ve hala etkisinden cikamiyorum. 
tarafından
Kötü şeyler mi yapıyorlardı genelde düşündüğüm şekilde şeyler yapıyor
tarafından
Maalesef ve yaslari 10 ya vardi ya yoktu.
tarafından
Kız bunlar da öyleydi vala
0 oy
tarafından

Çocukların yaptığına emin misin kız belki köpek falan yapmıştır gormemissindir 

Ama çocuklarsa eğer iğrenç 
tarafından
Kız yok keşke köpek pisliği olsa çok afedersin ışığı açtım baktım resmen insan b.okuydu o saate kadar çocuklar hep kaydı orda bir şey yoktu ki oğlanlar öyle kaydilsr köpek hiç gelmedi bile oraya ve oğlanlar yaptı direk yapmadiysa dediğim gibi şişeye yaptılar döktüler
tarafından
Pislikler yaaaa
(127 puan) tarafından
Keşke köpe.k pisliği olsa diyo köpe.k pislihi  daha iğrenç ya ay migdem kalktı cocugu iyice yika
tarafından
Kız vala köpektir hayvandır bilmez etmez valaha zoruma gitmez insan pisliği daha zoruma gitti
Kız diyorum ya parkta kıyafetlerini çöpe attım ellerini yıkadım Allah'tan şort falan değildi uzun giydirmistim pijamasının arkası pis olmuştu hemen attım çöpe çocuğun da elini yıkadım evde direk suya koydum
0 oy
(8,986 puan) tarafından
Ay ne berbat Bi durum ya haklısın...
tarafından
Vala gel bana sor o durumu kıyafetleri nasıl çıkardım nasıl çöpe attım orda anlatamam Allah'tan bezi bağlıydı kızımın bezle eve getirdim
(8,986 puan) tarafından
O an ki sinirinde de haklısın tabii bazı çocuklar mı aileden mi anlamıyorum...
tarafından
Ya her gece böyle oğlanlar var her parkta böyleler kaydırağa çıkıyorlar kimseye izin vermiyorlar sallıyorlar falan görsen
0 oy
tarafından
Valla kimse kusura bakmasında onlar nasıl çocuk ya. Biz küçükken bir yere zarar vericez diye aklımız çıkardı. Şunların yaptığına bak
tarafından
Kız hiç deme ve niyeyse oğlan çocukları böyle ben anlamıyorum ya kız çocukları hiç böyle değil çok efendiler çok tatlılar oğlanlar her gün parkta böyle şeyler yapıyorlar hepimiz uyarıyoruz ama fayda etmiyor
0 oy
(7,687 puan) tarafından
Benim de kuzenlerim gelmişti parka gitmiştik kardeşim Bi kaydı kaydıraktan onun da eşofmanı b.k olduydu sizin hesap. Pislikler kaydırağa sicmislar
tarafından
Of ya ben şok oldum hiç görmedim böyle bir şey bulunduğum yer cidden öyle insanları okadar cahil okadar yabani ki
0 oy
(1,918 puan) tarafından
Yuhh yapicak yermi kalmamış igrenclik 
tarafından
Vala bence yapmadılar yani illa çocuklar söylerdi onlar şişeyle oynadılar şişede pat pat ses çıkarıyordu sonra bir anda koku saldı genelde buralar hep  pislik kokuyor ondan sandım ama şok oldum sonra
0 oy
(11,505 puan) tarafından

Aileleri eğitememiş ne kadar pislikler 

tarafından
Anaları ordaydi bağırdım cocukalra şişe firlatmayin diye sinsice gittiler sonra meğer oraya yapmışlar ya da dokmusler buranın bazı insanları çingene gibi zaten çok pisler gercekten
0 oy
(1,486 puan) tarafından
İşte buda annenin babanın  verdiği terbiye Allahm sen akıl fikir ver ya 
tarafından
Aynen öyle vala ama buranın insanı zaten pis ki doğu diye diye adları çıkıyor milletin ama yok yani doğunun her yeri mı böyle bende doguluyum insanımız temiz ama bu mardinin insanı aşırı iğrenç kusura bakmasın kimse özellikle Arapları var genelde de onlar pis
0 oy
tarafından
İğrenç ya 

Ne biçim anne babalar var ya nasıl yetiştiriyorlar bu çocukları Allah akıl fikir versin 
tarafından
Vala bilmiyorum kızlarda sorun yok hep oğlanlar böyle kızım var ilerde bir oğlum olursa diye kara kara düşünürüm ben şimdi bunları gördüm ya sanırım park falan bitti yani bizim icin
0 oy
(7,618 puan) tarafından
Parklar bile güvenli değil artık.Anne olarak çocuğumuzu evden çıkarmaya korkar olduk.
tarafından
Ayy yok zaten götürmem bitti küfürler havada uçuyor zaten
0 oy
(356 puan) tarafından
Sen sabah hastaneye veya sağlık ocağına götür doktora danış içine evham sokmak istemem ama tedbirini al 

İlgili sorular

0 oy
16 cevap 357 göst.
25 Nisan 2021 Aile kategorisinde Yesilim (2,067 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 209 göst.
11 Ekim 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Zelihaanne (819 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 324 göst.
18 Haziran 2022 Diğer kategorisinde Deniz. 01 (2,244 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 404 göst.
30 Mart 2021 Diğer kategorisinde Elif&hanim (5,492 puan) tarafından soruldu

380,333 soru

11,387,948 cevap

34,891 kullanıcı

...