0 oy
230 göst.
Diğer kategorisinde (1,787 puan) tarafından
Eveettt bitmeyen çilemiz eş ailesi sorunu... Dün annem mevlüt verdi bende 2 gün önceden yardıma gittim annem kaynanamı da çağırdı kaynanam tamam gelirim dedi akşam beni aradı işte başka biri çağırmış oraya gidicez dedi ben ona belli etmedim annemde üzülmesin diye renk vermedim ama çok kırıldım bir tane gelinin var dünürün seni aramış davet etmiş kalkıp başkasına söz veriyorsun ne kadar ayıp yaa. Bundan bir kaç ay önce de anaanemi kaybettik onun cenazesine de gelmedi sürekli farklı bahaneler uydurdu sonra aramış gelmeyi çok istiyordum nasip olmadı diye kendini akladı. Birde hem mevlütte hem cenazede herkes soruyordu kayınvaliden nerde niye gelmedi diye. Çünkü aynı zamanda aileler çok çok eskiden tanışıyor haliyle bulunması gereken ortamlar. Bende bugün eşime söyledim artık sizin her cenazenizde özel gunlerinizde bende ailemde herkesten önce geliriz çok mu lazımdı annenin başka bir yere gitmesi diye söyledim o da hemen annesini aradi niye gitmedin işini erteleseydin diye kızdı . Az önce de kaynanam aramış cuma günü pikniğe gidilecek görümcelerle gelecek misin dedi hiç bu konuyu açmadı bende bilmiyorum ben karar verip ararım seni dedim. Sabahta görümcem aradı oğlu diş çıkarmış diş buğdayına çağırdı ama ona da gitmicem. Sizce tavrımda haksız mıyım? Girmeli miyim ortamlarına ?

8 Cevaplar

+1 oy
tarafından
Kaynanaya kırılıp gorumcene nıye tavır yapıyosunkı. Senn sorunun kayınvalıdenle. Gorumcenle degılkı
(1,787 puan) tarafından
Bu konuda haklısın görümcemi severim bana çok iyiliği dokundu sağolsun ama kaynanam orda olacak ve biz onun hiç yanında olmasak bile bu herşeye koşuyor havası vermek istemiyorum
tarafından
Pikniğe gitme sende . Pikniğe kaynana cagırmıs oraya gıtme ama dıs bugdayına gorumcen cagırmıs. O nasıl tavır sergılıyo. Gorumcende eger cenazene mevkutune gelmedıyse gıtme. Ama yok eger o geldıyse bu sebebden kaynana yuzunden ona tabır yapma bence
(1,787 puan) tarafından
Annem sadece kaynanamı davet etti canım görümcemi çağırmadı ama onunla aramız iyidir severim yani
tarafından
O zaman ona tavır yapma ama oıknıge kaynanan cagırdıgı ıcın gıtme bence
-Reklam-
0 oy
(17,786 puan) tarafından
Bencede gitme haklsın valla anlasınlar onlarda ayıp ettiklerini
(1,787 puan) tarafından
Bende haklı olduğumu düşünüyorum ama annem boşver git dedi. Gidersem kendimi avel gibi hissederim o yüzden böyle devam
(17,786 puan) tarafından
Yok ya bence gitme
0 oy
tarafından
Niye düşüncem dedin ki direk gelmşycem deseydin 
(1,787 puan) tarafından
Bilmem o anda öyle söyledim işte . O da zaten tavırlı gibiydi eşim aradı diye galiba.
0 oy
(1,455 puan) tarafından
Bence Pikniğe gitme görümcene git sonuçta onunla bi problemin yok
(1,787 puan) tarafından
Sırf kaynanayi görmemek için gitmek istemiyordum bide bana uzak yani 2 saat falan arabayla çocukları bahane ederim dedim
0 oy
(1,169 puan) tarafından
Bence hiç böyle alttan göndermelere girme. Ne düşünüyorsan, neye kırıldıysan yüzüne karşı konuş. Yoksa o bilmemezlikten görmemezlikten gelecek seninde kırgınlıklarının üstüne perde çekilmiş olacak.
(1,787 puan) tarafından
Eşim arayıp kızdı artık kırıldığımı biliyorlardır
0 oy
(1,104 puan) tarafından
Bende kaynanamın bulunduğu ortama ayak basmam daha
0 oy
(606 puan) tarafından
Ayy aynen yaptığını yapar gitmezdim

İlgili sorular

0 oy
18 cevap 912 göst.
20 Şubat 2023 Diğer kategorisinde 2323 (2,165 puan) tarafından soruldu