0 oy
344 göst.
Diğer kategorisinde tarafından

Geçen hafta 2 gün göğüs kafesim yani iki gogsumun ortası ağrıdı. 1 haftadır çok durgunum. Dünden beri ise başımda ağrı gibi değil ama sanki ağırlık var kaldıramıyorum. Bir şeye dikkatli bakamıyorum. Gözlerim kapanıyor ve gozlerimde de ağırlık ve yanma hissi var. Ayrıca biraz önce kalbim sıkıştı hemen oturdum. 5 dkka kadar sürdü nefes aldıkça. Sonra omzuma ağrısı vurdu. Şimdi ağrım geçti ama sacimdan ayak tirnagima kadar hissizim halsizim. Dün gece erken uyudum eşim baktı kıza. Uyuyalı 1 saat olmuştu. Ve sanki ben kendi elimle kafamın ortasına baskı yaptım gibi oldu sıçrayıp kalktım baktım ellerim yerde kafamda değil. Besmele çekip uyudum. O baskıyı ilk defa hissettim. Daha önce hiç yaşamadım. Eşim gelip kafama bastırdı sandım eşimde yoktu odada. Dünden beri pek iyi değilim. Ölü gibi yaşıyorum. Önceden de böyle yemeden içmeden kesilmiştim ortada hiç birşey yokken ve 1 hafta sürmüştü rahmetli anneannem ölmüştü. Annem hissetmişsin kızım ayan olmuş sana 1 haftadır resmen yas tuttun demişti. Şimdi yemeden içmeden kesilmedim 1 ekmek yedim. Ama şimdi acayip açım sanki hiç birşey yememisim gibi dünden beri böyleyim. Niye doyma hissim yok onuda anlamış değilim. Üstümde ağırlık var . 

Bu yaşadığım nedir acaba anlam veremedim. Bazı krizler ayak üstü atlatiliyormus öyle mi oluyor acaba şimdi yoksa başka birşey mi bilmiyorumm :unsure:

Yorumlara cevap veremeyebilirim. Buraya yazarken bile gözlerim cift görüyor kapanıyor sanki :'(

7 Cevaplar

0 oy
(14,493 puan) tarafından
Ay fundaaa göster kendini doktora lutfenn.
tarafından
Kızımdan dolayı gidemedim canım bakacak kimsede yok. Hastaneye gidince hemn cikilmiyorda kızım perperisan olur orda
(14,493 puan) tarafından
Ah yavrum ya vallahi su çocuklardan dolayı kendimizi ihmal ediyoruz:( eşin baksa sen gitsen ya Allah korktuğumuza ugratmasn.
Gidersen haber ver lütfen
tarafından
Amin canım inşallah. Dinlenirsem duzelirim diye bekliyorum canım benimm. Allah razi olsunn bitanemm gidersem sana özelden yazarım kuzumm çok sağol seni seviyorumm ❤️❤️❤️❤️
(14,493 puan) tarafından
Canımın içi ben de seni seviyorum :( üzücü haberlerle gelme böyle ya naif kalbimin ekmeğini yedirsin rabbim sana her zaman
tarafından
Aminn canım inşallah. Zaten ritim bozuklugum vardı inşallah gecer kuzumm ❤️❤️❤️
-Reklam-
0 oy
(1,995 puan) tarafından
canım doktora neden gitmedin ? 
tarafından
Kızıma bakacak kimse yok canım kizimda hastanede perperisan okur diye gitmek istemedim
(1,995 puan) tarafından
Allah korusun sana birşey olursa o zaman  ne olur kızının hali ? Lütfen anlattıkların çok ciddi şeyler hiçte hafife alıncak gibi değil git bi baktır kızın içiin.
tarafından
Çok halsizim basım çok ağrıyor yoksa ben hep ayakta atlatirim hastalıklarımı . Kriz olsa böyle mi habercisi olur acaba ???
(1,995 puan) tarafından
bilmiyorum canım inş kötü birşey değildir
tarafından
İnşallah canım :((
0 oy
tarafından
Allah şifa versin canım. Oku üfle kendini
tarafından
Aminn canım okuyacağım inşallah geçer canım. Özellikle baş ağrım
0 oy
(448 puan) tarafından
Acilden gir kalp kriiz suphem var de kanda eskiye dönük  anliyorlar .... panik atak diyorum ben demedi deme
tarafından
Panik atakta böyle mi oluyor canm belirtiler ??
(448 puan) tarafından
Sürekli  hastayim hissi birsey olucsk hissi  ile basliyor korkular düşünce  bozukluğu  yuregin hop hop ediyor sanki ellerde uyusma , çarpıntı  ,  parmaklarda ellerde uyusma , sonra surekli dalgin olmak halzislik , kalp krizi geciriyorum sanmak ani gelen sinir patlamalari , surekli aglama hissi .. yakinlarini kaybetme korkusu .. ve ilerlemis hali kendini ölecek  sanmak ve surekli tetikte olmak ... bunlari aylarca yasadim hastahanelerde perisan oldum altin bile bozdum devlete inanmadim ozele gittim hic birsey cikmadi dogru pskologa gittim anksiyeti , kaygi bozuklugu halk dilinde  panik atak
0 oy
(788 puan) tarafından
Bence pisikolojik men iyi değilsin 
tarafından
Evet oda var doğru. Pazar günü eşimle tartıştım ondan sonra iyice kötü olmaya başladım.
(788 puan) tarafından
Sanki dünyadan elini ayağını çekmişsin gibi değilmi
tarafından
Evet canım. Sanki yaşamıyorum. Kızıma bakamıyorum başagrim çok ağırlık var kafamda . Sabırlı değilim. Kızım ağlayınca bile beynim yerinden oynuyor
(788 puan) tarafından
Aynı ben bence pisikiystri ye görün
(788 puan) tarafından
Ben birşeye canım çok sıkıldı gece kalkdim kalbim yerinden çıkacak kalp krizi gibi birşey geçirdim sinirsel
tarafından
Kızımdan firsat bulursam inşallah gidip baştan tırnağa kendime baktirasim var cidden.
0 oy
(57 puan) tarafından
2 ay öncesi banada öyle oldu anlam veremedim baş ağrısı bas dönmesi iç skntisi sonra daha çok evhamlandim baya kötü durumdaydım sonra kendine telkin verdim hastalık modundan çıktım aynı senin gibiydim şu an dua ediyorum ve kendime morel veriyorum devamlı canım 
0 oy
tarafından
Sen kesinlikle doktora git Allah korusun gizli kalp felan olur birde ben bir yerde okumuştum her gün bebe aspirin için demişlerdi kalp krizini önlüyormş

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 171 göst.
22 Ocak 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Elifiniz (15 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 324 göst.
24 Haziran 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 157 göst.
3 gün önce Aile kategorisinde Nihal.34 (48 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 453 göst.
11 Ağustos 2024 Diğer kategorisinde My Rose (439 puan) tarafından soruldu

399,822 soru

11,959,386 cevap

36,127 kullanıcı