0 oy
63 göst.
Diğer kategorisinde (375 puan) tarafından
Oğlum  için Okul fobi gibi birsey oldu çokta duygusal ve içine atan bir çocuk o kadar takıyor ki kafaya Allah nasip ederse bu dönem 1 sınıfa başlayacak kıyafetlerini aldık denemek giymek istemiyor deli gibi ağlıyor deminde gelmiş eyvah eylülde yandım ben diyor niye okullar açılacak diye güzelce anlatıyorum ağlayarak dinliyor ne yapabilirim 

4 Cevaplar

0 oy
tarafından
anaokulunda kötü bişiler mi yaşadı
(375 puan) tarafından
Anaokulunada gönderemedik benden ayrilmak istemiyor
tarafından
ay tamam o zaman bişi olmaz ya :D bizde çocukken korkuyoduk noldu :D parkı seviyosa daha çok çıkar istersen çocuklarla kaynaşır açılır
-Reklam-
0 oy
(17,880 puan) tarafından
Bizimkide başlıycak aksine ödev çok olcak hazırla kendini diyorm hazırım ben diyor görecz dkdkdj
(375 puan) tarafından
Maşallah ne güzel
0 oy
(924 puan) tarafından
Okulla ilgili çevrenizde biri kötü konustuysa cocuk etkilenmiştir youtubtan falan birinci sınıf etkinlikleri aç izlet egoenceli bir ortam olduğunu bilsin 
(375 puan) tarafından
Bunu deneyeyim teşekkürler
(924 puan) tarafından
Benimki 2 ye geçti bu sene başta zorluklar çektik ama düzene girdi şükür çevre faktörü korkutuyor çocukları sanki çok berbat bir yer gibi anlatılıyor çocuklar korkuyor çekiniyor eskisi gibi değil hiç birşey herşeyi eğlenerek öğreniyorlar eminim gidince çok sevecek inşallah çok iyi sevecen bir öğretmeni olur okulu ona sevdirir:)
(375 puan) tarafından
Amin inşallah
0 oy
(2,062 puan) tarafından
Ben onun o zin cümlesini terim yAaaaa
(375 puan) tarafından
:))))

İlgili sorular

+1 oy
7 cevap 184 göst.
3 Nisan 2021 Yemek-Tarifler kategorisinde Azerin annesi (202 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 66 göst.
19 Ekim 2023 Diğer kategorisinde bglm_ftma (5,534 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 69 göst.
8 Mayıs 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 143 göst.
15 Temmuz 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu

381,221 soru

11,412,422 cevap

34,956 kullanıcı