0 oy
802 göst.
Diğer kategorisinde (121 puan) tarafından
Çok farklı hisleriniz oluyor mu , ya da hissiz olanınız var mı . Meraktan :) 

19 Cevaplar

+1 oy
tarafından

Kendi karnım doymuş gibi mutlu :D

(4,987 puan) tarafından
Ahaa been :D.
(121 puan) tarafından
Ne güzel işte :))
-Reklam-
+1 oy
(335 puan) tarafından

Valla ben tarif edemem herhalde. Mutluluk üstü mutluluk ve huzur... Ama yok. Tarifi imkansız <3

(121 puan) tarafından
Öyle tarif bile edilemiyor ❤
0 oy
tarafından
Valla gece amaaaan bitsin artık diyorum :D dişleri çıkmaya başladığından beri ne zaman kessem acaba diyorum (göğüslerim hep yara) bazen de kanım öyle bi kaynıyor ki opmekten cocuk rahat ememiyor  :D
(121 puan) tarafından
Gece bende öyleyim uyku daha ağır basıyor , bir de diş mevzusu var demi :( Bir anım bir anımı tutmuyor diyorsunuz :)
tarafından
Aynen oyle tutmuyor malesef diş çok fena millet ilk dogum yaptıktan sonra meme ağrısı çeker ben ilk defa oglum 13 aylik olunca çektim zormus
(121 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
Bende daha çekmedim göğüs ağrısı ama umarım dayanılmaz değildir . Peki ısırdığında koparırcasına mı ısırıyor yoksa tepki verdiğiniz an bırakıyor mu :)
tarafından
Ilk başlarda istemsizce bagiriyordum oyun zannediyordu artık ısirmaya baslayinca hafiften burnunu sıkıyorum memeyi birakip suratıma bakıyor :D hiç tepki vermiyorum devam ediyor emmeye  :)
0 oy
tarafından
Hiss derken ne hissinden bahsettin anlamadim. 
(121 puan) tarafından
O anki ruh haliniz , duygunuz, sezginiz vs :)
tarafından
his diyor işte emzirirken ne gibi duygular hissediyonuz nasıl bi duygu özel mi güzel mi falan. ben de düşünüyorum merak ediyorum acaba emzirmek nası bi şey ^.^
(121 puan) tarafından
Evet hiss işte nasıl açayım bilemiyorum artık :)
(1,424 puan) tarafından
Ah ah çok güzel bir duygu pahabicilemez... ama 3 aydır emmiyor hasretle özledim..  sağmak zor.
(121 puan) tarafından
Rabbim sağlık versin ❤
0 oy
(7,935 puan) tarafından
İlk doğduğu sıralar içim çekiliyor yoruluyorum. Şimdi çocuğumu emzirince rahatlıyorum. Ama her emmede gaz oluyor. Biraz sıkıntılı bir durum gaz olayı. 
(121 puan) tarafından
Bizimde var malesef . Emene kadar iyi sonrası olsun istemiyorum :)
0 oy
tarafından

Kızz dip not duseydin ya ne gibi mesela emzirirken sızlıyomu yada ne bilim emzirirken duygulanıp ağlamak gibimi soruyu biraz aç :)

(121 puan) tarafından
Hepsi diyebilirim size göre ilk  ne ifade ettiyse :)
tarafından
Benim kuvezde kaldı 10 gün falan oyüzden düşünmedim ama eve gelince böyle ne bilim işde emerken diyorum içimden nasılda uğraşıyo süt getirebilmek için acıkınca öyle bir emiyo ki cok cok diye ses geliyoya çok mutlu oluyorum doyuyo diyorum hele şu sağa sola baķınarak emiyoya bambaşka bi tatlı oluyo
(121 puan) tarafından
Aradada göz göze gelmek en güzeli değil mi ❤
tarafından
Evet en güzeli
0 oy
tarafından
Ilk aylarda mememin ucu kopucakti nerdeyse agzima bezi koyup bezi ısıra ısıra emzirirdm. O da destek olmak ister gbi parmagimi tutardı. O acıyı bile hic bseye değişmem. Sütüm azdi hep o yzden cok üzüldüm isterdm ki mememden kalkmasn ama sütümle doysun. Şimdi 6 aylik biberona alisti tabi emziricem diye girdigim sekilleri görsen şarkılar söylüyorum ayakta dolanıyorum sırf emsin diye
(121 puan) tarafından
Ayyy o çaba bile dünyanın en güzel gayreti olsa gerek , annesinin kıymetini bilsin büyüyünce :)
0 oy
(214 puan) tarafından

Gece kalktiginda öperim koklarim saclarini oksarim  emzirirken gündüzde aynisi konusurum kizimla hep ben böyleyim<3<3 canim

(121 puan) tarafından
Emzirirken konuşmak gerek zaten daha yakın olunuyor
0 oy
tarafından
Dişleri çıkmadan önce mükemmel bi histi anlatamam ama dişleri çıktığından beri sadece korku hissini yaşıyorum ısıracak diye 
(121 puan) tarafından
Dişleri çıkmadan tadını çıkartayım ben :)
0 oy
(2,241 puan) tarafından
ilk ay aglaya ağlaya emzirdim acidan ama o gogsumde uyudugunda aciyi unutuyordum iki ay emebildi saatler surerdi ama karninin doydugunu bildigimdeki mutlulugu hicbirseye degismem. suan biberondan icerken bir huzun cokuyo keske emebilseydi de kokumda uyudugunda yine mutlu olsaydim diyorum. tabi bin sukur bu halimize :) 
(121 puan) tarafından
En azından o duyguyu tattınız darısı tatmayanlara :)
(2,241 puan) tarafından
amin insallah rabbim isteyen herkese nasip etsin :)
(121 puan) tarafından
Amin inşAllah
0 oy
(7,412 puan) tarafından

Ben kizimi emzirince resmen şahayanee bir dunyaya ışınlanıyorum:angel::blush:

(121 puan) tarafından
Hepinizi ananas gibi görüyorum :))))
(7,412 puan) tarafından
☺☺☺☺☺ iste beklediğim  cevap :D
(121 puan) tarafından
Olmazsa olmaz :))
0 oy
(161 puan) tarafından
Ilk 2,3haftasi cok zor gecti. Emzirme saatti gelince bsyler oluyodu. Daha sonra gogsum duzeldiginde cok keyif aldim o anlari hic unutamam cok guzeldi. 6aya kdr emzirdim bazi sebeplerden dolayi birakmak zorunda kaldim ve cok agladim uzuldum. 
(121 puan) tarafından
Duyguyu tatmış olmanız bile güzel ❤
0 oy
(581 puan) tarafından
Daha yeni doğduğundan beri gözelerimin icine baka baka emerdi bende ona bakardım öylece Allah'ıma bin şükür Allah'ım bütün herkese yaşatsın bu duyguyu ama şimdi 5 aylık oldu minik sıpam etrafına bakınıyo bana bakıp  bakıp gülüyo bi turlu doğru düzgün emmiyo ama dünyanın en mükemmel duygusu
(121 puan) tarafından
Rabbim sağlık versin miniğe ❤
0 oy
(1,422 puan) tarafından
Kendimi cok ozel hissediyorum hayatimda hic bu kadr ise yarar hissetmemistim.daha once.Dusunsene en sevdigin insan senden beslenio Allaha ne kadr sukretsem az
(121 puan) tarafından
Çok şükür , Rabbim herkese nasip etsin ❤
0 oy
(2,102 puan) tarafından

Hep allahima şükür ediyorum. Çok güzel bir duygu diye bide kızım emerken onu seyredip kokluyorum. <3

(121 puan) tarafından
Tarifsiz bir kokuları var zaten ❤
0 oy
(5,938 puan) tarafından
Ilk emzirdigimde gözümden yaşlar geldi 14 ay emmişti. 2.oğlum 10 aydır emiyor dünyalar benim oluyor heleki elleri ile memeyi tutmasi burnu ile oyun oynaması yüzümü sevmesi çok çok güzel bir duygu 
(121 puan) tarafından
Rabbim hep böyle mutlu etsin sizi
(5,938 puan) tarafından
Amin cümlemizi inşallah canım
0 oy
tarafından

Emzirmek bence anneliğin kutsal olması gibi kutsal bi parça senden bi parça ile bi canlı besleniyor tamamiyle sana muhtaç daha sonra emzirirken göz göze gelirsin böyle masum bakar sana emerken bile gülümser ya gözlerinn içine kadar sana dünyayı verseler o kadar mutlu etmez emzirmek benim için bi terapi mutluluk sebebi rabbim herkese yaşatsın bunu inşallah :)<3

(121 puan) tarafından
Ne güzel bir tarif , sağlıkla kalın ❤
0 oy
tarafından

Aşk yaşıyorum resmen:)

(121 puan) tarafından
Bende bende
0 oy
tarafından
Şefkat hissediyorum. Sen farklımı hissediyorsun? 
(121 puan) tarafından
Aşırı bağlılık hissediyorum ❤

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 38 göst.
6 Kasım 2023 Diğer kategorisinde SnurT (209 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 82 göst.
5 Eylül 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 79 göst.
8 Ocak 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Mrvgul (3,084 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 49 göst.
23 Eylül 2022 Diğer kategorisinde Meleklerim3 (285 puan) tarafından soruldu

380,195 soru

11,382,005 cevap

34,878 kullanıcı

...