0 oy
664 göst.
Aile kategorisinde tarafından

image

çorumdayim böyle hidirlik var oglumun sunnet dugunu vardi ben 4 aylik hamileydim iceriye girdik dua ettik ben elimi yuzume surdum sonra dün halamlar dediki iz kalacak bebekte o gün neden uyarmadiniz benim hic aklima gelmedi dedim

cok korkuyorum bisey olurmu icerde kocaman mezar gibi sey vardi uzerinde örtü vardi

25 Cevaplar

0 oy
(952 puan) tarafından
seçilmiş

En İyi Cevap
Şaka mısın bacım?
tarafından
insaallah oyledir kuzum
(952 puan) tarafından
Annene falan bakma sen onlar eski kafa. Ben valla çilekte elledim, ciğerde elledim, yatırada gittim, ayvada yedim hicbisi yok
tarafından
insallah canm
(6,220 puan) tarafından
Burda olur mu  bilmem ama benim oturduğum köyde 2 tane türbe var kayinpederimin mezarlığı da yanında hemen gittik dua ettik ama elimi yüzüne sürmedim sadece Kaşım çok fena kaşındı kızım şuan 4 yaşında ve kaşında iz var☺️☺️ sol kaşimdi kasidigim ve kızımın da sol.kasi

Annem de kardeşimde belimi agrimis ne belini tutmuş kocaman iz var cocuk 22 yaşında hala duruyor ☺️ böyle şeyler olabiliyor
(952 puan) tarafından
O lar denk gelmiştir valla ben çok türbe gezdim hamileyken urfa türbe dolu hicbrisey olmadi
-Reklam-
+4 oy
tarafından
:D ya Allah aşkına ya
tarafından
Allah dıyorum Allah hangı kitapta yazıyor boyle bısey ya ne alaka ya akla mantıga gelır bır yanı varsa bana bır acıkla
tarafından
inan bende bilmiyodum annemde orda onayladi falan cok korkuyorum
tarafından
ciger cılek vb seylerde ız yapar dıyolardı hıc bısı olmadı ozellıkle denedım oyle bır sacmalık olur mu ya :D gerı kafalılık tamamen
(6,220 puan) tarafından
Burda olur mu  bilmem ama benim oturduğum köyde 2 tane türbe var kayinpederimin mezarlığı da yanında hemen gittik dua ettik ama elimi yüzüne sürmedim sadece Kaşım çok fena kaşındı kızım şuan 4 yaşında ve kaşında iz var☺️☺️ sol kaşimdi kasidigim ve kızımın da sol.kasi

Annem de kardeşimde belimi agrimis ne belini tutmuş kocaman iz var cocuk 22 yaşında hala duruyor ☺️ böyle şeyler olabiliyor balım
tarafından
Ya nıyeyse ben ınanamıyorum ne bıleyım anne bı yerını tutunca bebeye nasıl bısı olabılır anne ile bebek arasnda gobek kordonu var sadece kac kat ıcerde yanı bılemedım :)
0 oy
tarafından
Ayy aynısını urfada Hz. İbrahimin magarasında bana da dediler, hiçbir sey olmadı valla. Hem neden olsun 
(7,036 puan) tarafından
Aynısını banada dediler Zeliş bende elimi yüzüme surdum bende de bişi olmadı :D bende oraya giderim dua etmeye
tarafından
Ayy tam bir hurafe aşkım ya, kimin başına gelmiş acaba da böyle konuşuyorlar :)
(6,220 puan) tarafından
Benim başıma.geldk taktikmaktikyok yukarıdaki yorumumu oku;)
tarafından
Kız valla ilk kez sende duydum ha, hep sadece lafta olur sanıyordum
(7,036 puan) tarafından
Kız bende gittim bende bişi olmadı
0 oy
(119,284 puan) tarafından
Hadi diyen kafadan kontakda sen niye inaniyon
(952 puan) tarafından
Puahahah
tarafından
kiz annem diyoki sizdeki dogum lekesi ben yatirdan gectigim icin oldu bende komple yuzume surdim elimi
(119,284 puan) tarafından
Dee get yaa kusura bakma ama harbi deli sacmasi
0 oy
(13,694 puan) tarafından
Çilek de ekleyip yüzüme sürdüm.

Ciğer de elleyip baacagima sürdüm iki çocuğumda da iz yok merak etme :).
tarafından
insallah ya kendime cok kizdim keske girmeseydim
0 oy
tarafından
Napicak yatırın ruhu kalkıp bebeğe leke mi yapacak sen bana geldin dua ettim al buda hediye diye ne saçma yaa inanma bacım böyle şeylere 
tarafından
annem bende oldu dedi size hamileyken yatirin yanindan gectim sirtima degdim sizde leke olmus dedi
0 oy
(598 puan) tarafından
İnanmayın böyle şeylere
0 oy
tarafından
Bu tür şeyler bizde var bence, hristiyanların da lekeleri var onlarda yatır mi var :D 
0 oy
tarafından
Kuzum gozunu seveyım olucak şey mi bu
tarafından
ay ne blym bende size soraym dedim
0 oy
(5,491 puan) tarafından
Onlar sahabe tatlım, hiç de bişey olmaz. Boşa korkutmuşlar
0 oy
(952 puan) tarafından
Öyle birşey varsa doğunca suratı kıpkırmizı doğar bizede haber ver ahahaha madem inandın bu kadar
0 oy
(7,036 puan) tarafından
Türbeler de gidince hamile kadınlar elini vücuduna surmesin derler bizde takı türbeden çıkana kadar nereye surersen orda yeşil leke kalıyormus 
0 oy
(482 puan) tarafından
Bizim okuldaki personel de buna benzer bisey soylemisti. Aman ha hocsm turbelerin yanindan gecerken elini yuzune surme sunun sunun olmus yuzu rosalı dogdu bebek falan diye ama bence sacma 
(482 puan) tarafından
Sanirim onlar da corumlu mu tokatli mi neydi bi tek ondan duymustum boyle bir sey
0 oy
tarafından
Çorum'da olduğu için evet iz kalacak tüühh
tarafından
Ececec dün o maç postunda noldu
tarafından
Bilmem nolmuş
0 oy
tarafından
Sakaysa komik degil 
0 oy
tarafından
Mezarlıkdayken kadın neresine elini sürse çoçukda orada lrke kalır diyorlar. İnanclardan biri
0 oy
(403 puan) tarafından
Bende corumluyum canim annemde bana hamileyken burayı ziyaret etmiş ve bende gül var :)
0 oy
tarafından
Yok artık ben şok 
0 oy
(41 puan) tarafından
Benim eşimin babaannesi öyle dua yaparken elini yüzüne sürmüş eşimin halasının yüzünde el izi var bende corumluyum ne kadar doğru bilemem 
0 oy
(9,247 puan) tarafından
İz kalmazda nesnelere el sürmek ne bacım.ac elini Allah'tan iste culdan caputtan tahtadan değil

İlgili sorular

0 oy
9 cevap 194 göst.
13 Ağustos 2021 Diğer kategorisinde Kbrarslan (1,018 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 82 göst.
8 Eylül 2021 Aile kategorisinde Nursena324 (550 puan) tarafından soruldu
+1 oy
12 cevap 209 göst.
4 Mayıs 2021 Diğer kategorisinde Ferhan (93 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 111 göst.