+2 oy
1,041 göst.
Aile kategorisinde (1,726 puan) tarafından

Çok doğru dimi mi :angel:image

37 Cevaplar

0 oy
tarafından
Evet doğru afedersin s.ken yaranır :))
-Reklam-
0 oy
(6,999 puan) tarafından
Kesinlikle çok doğru. 
0 oy
(2,610 puan) tarafından
Ben istisnayım o zaman eşim düğünü kendi yaptı babası yok maddi durumu da yoktu. Ne altın istedim ne eşya nerede ucuz var ona gittim gelinliğim ikinci el kiraydı. Öyle böyle oldu çoğu şey ve eksiğimde çok halâ. Ama huzur sevgi eksik olmadı hiç el üstünde tutar beni ee tabi karşılık olarak bende onu. Durumumuz maddi olarak halâ iyi değil işten çıkarıldı birde. Ama biz olumsuzluklara yer vermiyoruz birbirimize sahip çıkıyoruz. Bence doğru kişi ile yapılan evliliklerde para pul ev eşya altın söz konusu bile olmuyor hiç bir zaman illaki yolu bulunuyor çaresizliklerde
(1,726 puan) tarafından
Huzur önemli tabi
0 oy
tarafından
Valahi doğru söz..
0 oy
(15,966 puan) tarafından
Hiç alakası yok karşındaki adam olduktan sonra villada da mutlu olursun tek göz odada da 
0 oy
(8,978 puan) tarafından

Acı ama böyle pis Bi gerçek var galiba;)

Yine de bazen büyük laf diyip altında Kaan da cokk

0 oy
(736 puan) tarafından
Cidden oyle kadinlar var ki şaşırıyorum kocasini sadece bir kasadan ibaret görüyorlar ev olsun araba olsun şöyle kahve fincanlarim olsun boyle yemek takimlarim olsun en pahali kotluk takimlari falan filan Cidden eslerini hicmi acimiyorsunuz bunlar bu dünyada kalıcak ya yazik adamlara vallahi
0 oy
(273 puan) tarafından
Evlenene kadar bise istemiyoruz huzur istiyoruz dedik diye şu an babamın evindeyim kesinlikle Bi hayatta kötü olacak iyilik batıyor 
0 oy
(2,405 puan) tarafından

Anlı olsa öpücem bu paylaşımın :ermm:

0 oy
(3,730 puan) tarafından
Aslında doğru güçlü kızların emdiği süt burnundan geliyor. Ama Rabbimin adaleti o kadar büyük ki kimsenin hakkını kimse de koymuyor. Ben hep kendi evim olsun oraya yerleşiyim düzenim olsun istedim ama eşimin ailesi maddi destek olarak sıfırdı. Ama hiç kalbimi bozmadım hep hayırlısı için dua ettim Rabbim de istediğimi nasip etti çok düşük bi fiyata iyi kötü bi ev sahibi olduk. O yüzden kuldan değil de asıl malın mülkün canının sahibi olan yaratıcıdan istesek zaten elimiz boş dönmüyoruz canım :)
0 oy
(598 puan) tarafından
Kaşe imza :D ben gibi Ay nolcak şu mobilya olacağına bu olsun o kadar da fark etmez diyenler de pehlivan gibi tüm dünyanın yükünü sırtına alıp devam ediyolar
(1,726 puan) tarafından
İşte sorun da bu
Sen dünyanın yükünü sırtına atıyon onlar kürk atıyor kürk :)))
0 oy
(6,053 puan) tarafından
Alkisladim say❣
0 oy
(1,307 puan) tarafından
Çok doğru valla 
0 oy
(2,938 puan) tarafından

Evlenmeden önce beklenti içine girmeyeceksin şunu isterim bunu isterim demiceksin diyordum ki öyle de yaptım. Eşim sagolsun kıymetimi bilir ama ailesi zerre kıymet bilmez keşke isteyip de kötü olsaydım hem kötü oldum hem elim boş kaldı :D

(1,726 puan) tarafından
Hayattaki şansım:)))
0 oy
(770 puan) tarafından
Böylelerinin kaderi dört dörtlük oturanlar ana kuzusu degildi ya ***** şey aman bu hayatta böyle olacan ki kıymetini bilecekler
0 oy
tarafından
Kiradayım çok mutluyum çok şükür 
0 oy
(2,705 puan) tarafından
Acımıycaksın

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 177 göst.
13 Ağustos 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 128 göst.
19 Eylül 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Anne-bebek (761 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 518 göst.
8 Eylül 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 199 göst.
8 Kasım 2022 Aile kategorisinde sweetlady (621 puan) tarafından soruldu

379,527 soru

11,361,550 cevap

34,839 kullanıcı

...