+2 oy
1,039 göst.
Aile kategorisinde (1,726 puan) tarafından

Çok doğru dimi mi :angel:image

37 Cevaplar

+1 oy
(53 puan) tarafından
Tam tespit nokta atışı.
-Reklam-
0 oy
tarafından
Evet ben hep diyorum çirkef olacan bu hayatta
(1,726 puan) tarafından
Yoksa baş edemezseniz insanlarla
tarafından
Kız bende böyle diyordum. Ben de mi cirkefim yoksa
0 oy
(4,986 puan) tarafından
Rabbim iyi insanlara denk getirsin onla alakası yok bence
(1,726 puan) tarafından
Bence var çünkü sen susup alttan aldıkça insanlar üstüne geliyor dişini gostercen biraz
(4,986 puan) tarafından
Ama bak ben dedim ya Rabbim iyi insanlarla karşılaştırsın diye
İyi merhametli Allah korkusu olan bir insan senin yaptığın iyiligi görür zaten
0 oy
(1,044 puan) tarafından
Bence hiç alakası yok elin evine kira verene kadar kredi çeker kendi evimi öderim sonuçta hayat müşterek onun zorluğu seninde zorluğun 
(1,726 puan) tarafından
Burda konu ev değil
Dişli insanların istediklerini yaptırmaları
0 oy
tarafından
Aynen öyle baştan nasıl alıştırirsan öyle gidiyor zaten canm 
0 oy
(12,926 puan) tarafından
Ayakta alkışlıyorum o kadar doğru ki 
0 oy
tarafından
Ay evet bizim bı akrabamiz var sürekli sizin eviniz var kaynananlar ev verdi diyo kendi kaynanasının da başına kakiyor kimse kimseye ev vermek zorunda değil ben kira da otursak da ses etmezdim kimseye
0 oy
(4,067 puan) tarafından
Evt sabh gördüm bunu gerçekten öyleleri hep el üstünde tutulyo
0 oy
(1,831 puan) tarafından
Hiç alakası yok hiç 
0 oy
(7,387 puan) tarafından
Keske bende deseymisim oyle:))
0 oy
(1,629 puan) tarafından

Ben dedım oturmam sukur ewım war kıra cok zor ama ınana adam olan bırı olursa karsında cok mutlu olursun ve ıcınde merhamet olan adamla bir goz ewde bıle mutlusun ben ogluma merhametli olmayo ogretıcem esım gıbı olmasını asla 

0 oy
tarafından
Bazı noktada doğru, ama bazı noktada değil.
0 oy
(2 puan) tarafından
Bende kirada oturdum benim icin onemli olan ayri kendi duzenimin olmasiydi esimle cok emekle ufak bir ev edindik cok sukur kimseye minnet etmiyorum kimsenin verdigi yada yaptığı evde oturmuyoruz kendi emegimizle aldiginiz minnak huzurlu evimizdeyiz böylesi cok iyi oldu yoksa diger türlüde benim evimde oturuyorsunuz deniliyor yani şu bir gercek ya mesafeli olucaksin az gorusuceksin yada kendi kararlarinin arkasinda durucan ne derlerse desin kulak kapaticaksin sık görüşmen gerekiyorsa bunun baska çözümü bana gore yok yoksa evet eziliyorsun obur türlüde esinle aran aciliyor el ustunde tutulman icin saygi duyulman lazim bu ancak mesafeli davranis veya kararlarinin arkasinda durmak ile olabilceğini dusunuyoru 
0 oy
(606 puan) tarafından

Bunu nişanlıyken ben dile getirmeden eşim demişti kirayla uğraşamam birikmis para var ev alalım dügün üstü ev aldık eşyayı aileler aldı tabi :D

0 oy
(2,181 puan) tarafından

Eşimi hiç yormadım hep bütçemize göre alışveriş yaptık, düğünden sonrada dikkat ettim. Takılarımız elimizde kalsın, düğün borcu bitti ev aldık. Eşim nazar değmesin ağzımın içine bakar. Ben ne dersem onu yapar, hatta bazen ben kızarım filan diye hata yapar aslında kızmam :D çok şükür. Rabbime beni onun gibi biriyle karşılaştırdı. Çok zorluktan geçtik. Suanda geçiyoruz ama mutluyuz, gerisi önemli değil. :)

(1,726 puan) tarafından
Ne güzel
0 oy
(11,217 puan) tarafından
Cirkeflikle alakasi yok bende esimde kirada oturmayiz millette her ay para vereceginize ev aliriz evinizi oderiz dedik. 1.5 yil sabrettik sartlar istediginiz gibi olunca Allahta nasip edince kendi evinize gecip ona odedik. Ev ustune gitmek istemeyen kirayida goze alsin. Bu devirde hersey o kdrda kolay dgl.
0 oy
(11,151 puan) tarafından
Ağzına etmezsen ağzına ederler
0 oy
(809 puan) tarafından
Keşke bende evlenirken ananla oturmam deseymişim

Sesini başta çıkaracaksın doğru tespit bence 
(1,726 puan) tarafından
Ya işte dişli olcaksin bu hayatta
(809 puan) tarafından
Aynen öyle canım
0 oy
tarafından
O kadar doğru kiii ne kadar zorlarsan o kadar kıymete biniyorsun. Çok fedakarlık yaptiklari için  vazgeçilmez oluyorsun 
(1,726 puan) tarafından
Biz fedakarlık edenlerdeniz :(
0 oy
tarafından
Aynen öyle (:

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 176 göst.
13 Ağustos 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 124 göst.
19 Eylül 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Anne-bebek (762 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 514 göst.
8 Eylül 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 196 göst.
8 Kasım 2022 Aile kategorisinde sweetlady (594 puan) tarafından soruldu

378,137 soru

11,317,711 cevap

34,763 kullanıcı

...