0 oy
91 göst.
Diğer kategorisinde (1,787 puan) tarafından
Merhabalar kızlar çok yakın arkadaşım hamile benim iki çocuğumda da elinden geldiği kadar hazırlık yapmıştı o zamanlar bekar olmasına rağmen düşünmüştü sağolsun. Doğumuna 1 ay gibi bişey kaldı ve 10 gün sonra doğum günü bende ona hediye almak yerine bebek için birşeyler almayı düşünüyorum sizce neler alabilirim ? Ben şöyle düşündüm bebek bezi ıslak mendil şampuan bebek yağı zıbın çorap gibi şeyler. Uygun olur mu sizce farklı fikirlere açığım.

6 Cevaplar

0 oy
(484 puan) tarafından
Bence bakim malzemelerini aileler almali bez islak mendil şampuan vs marka secenegi cok dusununce icine sinmeyebilir corabindan sapkasina kadar guzel kiyafetler al bence agiz bezi vs ihtiyaç olabilecek herseyi
(1,787 puan) tarafından
Öyle marka takıntısı olan biri değildir işimi görsün yeter kafasında. O yüzden bunları almayı düşündüm
(484 puan) tarafından
Yok canim markadan ziyade kimyasal vs icermeyen urunlere yoneliyorlar genelde yenidoganda onlar da biraz maliyetli o yuzden :)
-Reklam-
0 oy
(6,671 puan) tarafından
3,4 takım elbise köy sampunan Bebek bezi kundak bezi pisik kremi bı coft patik güzel olur 
(1,787 puan) tarafından
Bende öyle düşünüyorum bakalım çıkıp fiyat araştırması yapmam lazım korkuyorum herşey çok pahalı
0 oy
tarafından
Canm bence bakım ürünlerini alma derim . Ama kıyafet türü şeyler alabilirsin 
tarafından
Hatta el işi yelek patik türü şeyler de güzel olur .
(1,787 puan) tarafından
Elişi bilmem ki ☺️
0 oy
(3,504 puan) tarafından
Yerinde olsam doğum günün de arkadaşıma hediye alırdım bebek hediyesini de doğunca gotururdum 
(1,787 puan) tarafından
Alacağım herşey ihtiyaç dışı fazlalık olacak bu zamanda da öyle bir lüksümüz yok maalesef. Çiçek böcek alsam yarın çöp olacak kız zaten yeni evli evinde tonlarca kıyafet ev gereçleri vs var. Ve bebeğinin çoğu ihtiyacı hala alınmadığı için ona çok iyi geleceğini düşündüm
(3,504 puan) tarafından
Sen bilirsin canım ben sadece fikrimi söyledim
0 oy
(1,381 puan) tarafından
Bence bebek bezinden pasta yapabilirsin yanina zibin corap takim yada 10 lu takim koyabilirsin 
0 oy
tarafından
Evet uyar süslü sepete koy hazırla ama çorap çıtçıtlı badi kıyafet koy 
(1,787 puan) tarafından
Evet öyle düşündüm

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 65 göst.
24 Eylül 2022 Alışveriş-Hediye kategorisinde Elanur__ (462 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 143 göst.
1 Ağustos 2023 Alışveriş-Hediye kategorisinde Hilalkz (267 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 74 göst.
16 Haziran 2023 Yemek-Tarifler kategorisinde Tusemin Annesi (11,505 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 127 göst.

379,890 soru

11,372,323 cevap

34,855 kullanıcı

...