0 oy
289 göst.
Kültür-Sanat kategorisinde (2 puan) tarafından
Herkes doğum çekimi yapmaktan bahsediyor ben hiç düşünmedim gerçekten herkes yapıyor mu?Hastane odası süsletmek vs neler yapmistiniz

29 Cevaplar

0 oy
tarafından
Hastane odasını kaynım annem eşim felan süslemişler ben ameliyattan çıkana kadar çiçekciden tül çiçek felan alıp takmışlar balon vs. Aniden olduğu için doğumum. Ama çekim felan yaptırmadım ben gereksiz buluyorum ona vereceğim parayı kendi telefonumuzdan çektik ameliyattada bir sürü fotom var hatta
(49 puan) tarafından
Özel hastane de mi yaptın doğumunu
tarafından
Evet özelde yaptım
-Reklam-
0 oy
tarafından
Ne çekimi o kadar zor geçti ki doğumum doğumdan sonra ölü gibiydim 
0 oy
(4,651 puan) tarafından
Hiç bişey yapmadım
0 oy
tarafından
Hastane odasını süsletmedim, hamile çekimi de yaptırmadım çok gerekli bulmadığım için. Yenidoğan çekimi yaptırdık hastanede sadece. Hevesin varsa yaptır ama, içinde kalmasın. 
0 oy
(3,230 puan) tarafından
Ben yaptırmadım sevmiyorum o tarz şeyleri 
0 oy
(12,947 puan) tarafından
Oda süslendi ama kendim makyaj falan yapmadım olduğum gibi pijamalarla foto çekildik anne çok halsiz oluyor doğum sonrası başka birileri organize etse bence güzel olur yenidogan çekimi 
0 oy
tarafından
Doğum çekimi yapmam çünkü elin adamı benim o anımı görsün istemem ama hamile çekimi yapmak hayalim var bakalım 
0 oy
tarafından
Hayır yapmadım 
0 oy
(8 puan) tarafından

İlk cocugumda erken dogum yaptim cnm o yuzden kapi susunu bile yaptirdigimizda cok gecti takamadik hastanede ama bu cocugumda kapi susu baş ucu yastigi yaptirttik sanada fikir olsun resmini atiyim Ama baska ekstra bir sus düşünmüyorum birde ilk cocugumdan kalan lohusa terligi taci bebek ayakkabisi var takim olarak onlari kullanicam resim cekilmek aklima gelirse beyaz bir lohusa takimim var dantelli sabahlikli onu giyerim bebegimede beyaz tulum alirim cok hoş durar bence boylede yeter bize 

image

image

0 oy
(2,091 puan) tarafından
Evet hastane odasında kapı süsü vardı bende yaptırmıştım ama kullanmadım onu hastanede var diye çekimde hastanede yapıldı doğum vs hepsi içinde para odemistik içinden nasıl geliyorsa öyle yap nasıl mutlu olucaksan yapabilirsin 
0 oy
tarafından
Özelde doğum yaptım sezeryanla .fiyata doğum çekimi de dahildi. Oylelikle fotoğraflar oldu . Yoksa çektirmeyi düşünmemiştim . Oda suslemesini ben istemedim sonuçta boşa gidecekti. Bir gün zaten hastanede.kaliyorsun. eşime sen onun yerine bana veya kızımıza bir şey alabilriisn dedim sağolsun hem bana hem kızıma hediye aldı . Hastane odasını süslemek gerçekten çok gereksiz geliyor 
0 oy
(4,431 puan) tarafından
Yok valla hatta ikinci ozeldeydi.dediler çekelim mi pakete dahil dedim yok istemiyorum catalda da anim olmayıversin ben gördüm zaten:)
0 oy
(76 puan) tarafından
Boşa masraf yapmadım yapmayı da düşünmüyorum
0 oy
(979 puan) tarafından
Hicbsy ypmadik
0 oy
tarafından
O kadar yorgun ve bitkindim ki... 2 haftalıkken görümcem evde çekti üçümüzü. O yetti. 
0 oy
(12,589 puan) tarafından

Biz ayarlanmıştır fotoğrafçı ilk doğum bizi ne beklıyo bilmiyorduk  29ci saatte doğurdum planlar suya düştü ama sağ olsun ebe aratmadı fotoğrafçiyı  aratmadı çok güzel kareler oldu  :)

0 oy
(3,491 puan) tarafından
Canımla uğraşıyodum çekim mekim gözüm görmedi
0 oy
(1,084 puan) tarafından
Yaptım ve iyi ki yapmışım 
0 oy
(7,375 puan) tarafından
yapmadım ne gerek var
0 oy
(811 puan) tarafından
Geçen yıl pandemi bitmemişti yasaktı süslemek. Hastanede çekim vardı bebeğimiz kuveze alınınca her şeyi unuttuk ama sezaryen olduğum için hemşirelerden biri bolca fotoğraf çekti doğduğu an bile var.

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 414 göst.
26 Ocak 2024 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 275 göst.
17 Aralık 2021 Diğer kategorisinde VB. (436 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 435 göst.
8 Mart 2021 Diğer kategorisinde e.dgnr (7,441 puan) tarafından soruldu
+1 oy
11 cevap 170 göst.