0 oy
99 göst.
Diğer kategorisinde (1,101 puan) tarafından
Kızlar yakında kaynımın düğünü olcak hafta sonu kız gelinlik bakmak için gelicekmiş kaybında beni cagırdı kaybolma hafta sonu bi yere diye benimde kızım yuzunden gidesim yok bu arada eltimle benim bi sorunumuz yok şimdilik görümceme sen gitsen olur mu dedim beni bulastırma ona dedi  görümcemle elti hanımın arası iyi degil yanlıs anlasılma yuzunden  kızın ailesi görümcemin bi sözünü yanlıs anlamışlar sıkıntılar cıktı aramazlar birbirlerini bende arada arar konusurum kaynımıdakırmak istemiyorum ama gidesimde yok kaynımıda severim sagolsun her işime kısar elinden geldiğince yardım eder onuda kırmak istemiyorum gitmezsen kuser biliyorum kızımıda evde bırakamam aklım kalır 1 yasına gircek bide zaten cokmsıkıntı cektil bilen bilir kaybında sırf kızım için sürekli dugunu erteledi şimdi gitmezsem gercekten ayıp olur uzun oldu kusura bakmayın bi akıl verin bana ne yapcam ben 

6 Cevaplar

0 oy
tarafından
Kızını gorumcene bırak madem sen iyisin.onunla.sende alışverişe git
(1,101 puan) tarafından
yanımda götürcem buyuk ihtimalle görümceme oglumu bırakıcam 4 cocukla kafayı yer 3 buyuk bi araya gelince cekilmiyolar artık :D 2 tanede onun cocugu var
tarafından
Hmm. O Zaman evet dört çocuk fazla da olabilir canım o zaman götür yaninda küçüğünü ne olcak
(1,101 puan) tarafından
Mecbur goturucem ama hastalanır bişey olur diye korkuyorum 8 aya yakın hastanede yattık 3 aydır evdeyiz
-Reklam-
0 oy
(3,230 puan) tarafından
Ben  ne yapar eder giderim gitmezsen ayıp olur 
(1,101 puan) tarafından
Buyuk ihtimal yanımda götürcem sadece gelinlik bakılacakmış diğer işleri onlar hallettiler cogunı
0 oy
(650 puan) tarafından
1 yaş çocukla alışveriş zor ya gelin alışverişi uzun sürüyor çocuk ağlar durmaz sıkılır kaynanaya ya da görümceye bırakıp gitsen daha iyi olur sanki
(1,101 puan) tarafından
Sadece gelinlik bakılacak diğer alıs verişleri onlar kendileri hallettiler gelinliğe sen gel dedi kaynım ben de kırmakda istemiyorum kaynanam kendine zor bakıyo hayatta bakamaz o kadar saat yarım saat bıraktım pişman oldum buyuk ihtimal oglumu görümceme bırakıp kızı yanımda götürcem
(650 puan) tarafından
Öyle de olur cnm bir şekilde git düğün öncesi aranız da soğukluk olmasn
(1,101 puan) tarafından
Yok olacagını sanmıyorum bana tanıdığın gelinlikci var mı diye sordu kaynım bende var dedim bi kac yer bitanesini cok iyi tanıyorum dedim ozman kaybolma bi yere gelinlikciye gitcez beraber dedi bende tamam dedim ama kızım için dert ediyorum işte kızım olmasa hiç düşünmezdim
0 oy
(1,383 puan) tarafından
Bence gitmelisin kizini gorumcene yada kaynanaya biraksan
(1,101 puan) tarafından
Kaynanam kendine zor bakıyo bacım bi kere bıraktım yarım saat pişman oldum yanımda götürcem buyuk ihtimalle görümceme oglumu bırakıcam 4 cocukla kafayı yer 3 buyuk bi araya gelince cekilmiyolar artık :D
(1,383 puan) tarafından
Senin icin zor olacak ama yapilacak birsey yok
(1,101 puan) tarafından
Sakın bi cocuk aslında ama benim korkum hasta olur vs bişey olur 8 aya yakın hastanede yattık 2 3 aydır evde
(1,383 puan) tarafından
Terlemesin ona dikkat et zaten diger türlü yanina illaki birseyler al giysi girdigin ortamda klimaya dikkat et o carpmasin çocuğa ince muslin örtu muhakkak al yanina kurtarıcı o
0 oy
tarafından
Kızını görümcene bırak git ben olsam giderdim 
(1,101 puan) tarafından
Buyuk ihtimalle yanımda goturucem 2 gormcemde var 2 de bende 3 buyuk bi araya gelince kavga ediyorlar kucuk arada kaynar onlarla ugrasım derken zaten sadece gelinlik bakılacak buyuk işleri onlar hallettiler baş başa
0 oy
(13,118 puan) tarafından
O kadar işine koşturan bir kaynın varsa gitmelisin bence sonuçta bu çocukla sen illaki bir yerlere gidiyorsundur uslu durursa ne güzel çok ağlar ederse de ya seni eve bırakırlar ya da bir şekilde sakinleştirirsiniz en azından gözünün önünde olursa bahane olmadığını görür 
(1,101 puan) tarafından
Normalde karnı tok altı temiz olunca sesi cıkmaz sadece uykusu geldiğinde cok aglıyo malesef bi yere gidemiyorum birtek kız kardeşime birde yengeme gittim okadar hastane dısında bi yere gitmiyorum cunkü cok zor sürecler gecirdik nerdeyse 8 ay a yakın hastanede yattı 3 aydır falan evde elimden geldiğince dikkat ediyorum cıkarmıyorum bi yere ama o gun mecbur yanımda götürcem sagolsun elinden geldiğince yardımcı oluyo eşim yurtdışında oldugu için
(13,118 puan) tarafından
Allah razı olsun çok geçmiş olsun bebeğine gelinlik önemli bir mevzu dışarıdan bir göz fikir versin istemişlerdir gitmezsen ilerde eltinle aranda soğukluk olur diye dedim inşallah sakın durur bebeğin

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 95 göst.
2 gün önce Alışveriş-Hediye kategorisinde Rabiaadarrrr (63 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 196 göst.
30 Mart 2024 Alışveriş-Hediye kategorisinde Sibelhome (812 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 235 göst.
19 Mart 2024 Moda kategorisinde Nevbahar21 (532 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 46 göst.
15 Mart 2024 Aile kategorisinde Myangell (569 puan) tarafından soruldu

380,157 soru

11,380,530 cevap

34,871 kullanıcı

...