0 oy
114 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde tarafından
Çoçuklarda karaciğer biyopsisi zor mu

3 Cevaplar

0 oy
tarafından
ne kadar çıkıyor mesela . benim kızımda da çıkıyor hiç bakalım demediler ama 
tarafından
kac aylık ki
tarafından
2 yaşında  ama 6 aydır araştırmaya götürüp getiriyoz o kadar tahlil almasına rağmen hepsi temiz çıktı ubormen ilaç sayesinde düşüyor enzimleri doktor illa biyopsi dedi ama riskleri de varmışş yani %100 sonuç veremebilirmişte
tarafından
benimkinde de biraz yüksek çok değil ama hiç araştırma istemedi ler . Ama araştırmasında fayda var kötü düşünme ne etki ediyor belli eder . kızım için de sarılık geçirmişti ilk doğduğunda ondan olabilir dediler
tarafından
Kız bundada diyorlar sarılığı içine atmış olabilir miş eski kadınların bi lafı vardır hemlik olmuştur yani ek gıda döneminde sürekli yedirip yedirıp bebek hareket etmeyince midesi şişermiş bnm oğlum zayıf olmasına rağmen midesi önden gidiyor
tarafından
benimki de 5 dk oturmaz ve zayıf ama bilmiyorum diger tahlilde bende detaylı baktırcm herseye
-Reklam-
0 oy
(417 puan) tarafından
Valla cocuklarda bilmem ama ben kendim oldum parça alıyolar ordan dısardan iğne sokupda 6 saat aynı tarafa üstümde kumla yatmısdım iç kanama olmasın diye iğne gırıp cıkıyor zımba gbı zaten uyanık yapılıyor dıye bılıyorum benım 6 senedir yuksek enzımlerım 21 yasındayım en son parca aldılar işte ondada bısı cıkmadı hala bılınmıyor neden oldugu bu yuzden oğlumu 32 haftalık doğurdum 
(417 puan) tarafından
Evet benımde öyle bi çıkıyor bi iniyor yedıği şeylerdende olabılır mesela bazı ılaclarda yukseltıyor
tarafından
Ya doktor dedi yeme içme bi alakası yok ama nedense yumurta verdiğim günlerde değerler yükseliyor bide boğaz yolu enfeksiyon kaptığı zaman yükseliyor bide doktor dedi bu çoçuğun karaciğerinde her hangi bi hastalık yok ama dedi biz diyoruz karaciğeri neden antibiyotik ememiyor kana bulaşıyor biz onun araştırmasındayız dedii biyopsi alalım dedi kıyamadım
(417 puan) tarafından
Farklı doktora daha götür yeme içme tabıkıde alakası var kactane doktora gittim yediğimi içtiğimi sordular doğal çaylr falan otlar yukseltıyor mesela benımde bikaç doktora daha götür canım
tarafından
Metobolik bölümüne de bizi yönlendirdirler bide oğlumun karnı çok şişş çok zayıf ama midesini bi görsen
(417 puan) tarafından
Allah yardımcınız olsun insallah cabucak ıyılesır yavrucak
0 oy
(4,292 puan) tarafından
Calpol icirmis miydinyakin zaman da tahlil vermeden once
(4,292 puan) tarafından
Ilactan dolayı yüksek çıkmış olabilir biraz zaman gectikten sonra tekrar tahlil verin bende yasadim onu ya da cocuk gastroloji bolumune gosterin
tarafından
Elazığda araştırma hastanesi götürüp getiriyoz gastroentoloji bölümüne zaten
(4,292 puan) tarafından
Ben 3 hafta sonra gittim tekrar tahlil yapıldı temiz çıktı sukur tabi bu kizim 2 aylikkenki olaydi
tarafından
Benm kızımda 4 aylık ast değeri 36 çıktı sence normal mi
(4,292 puan) tarafından
O konuda bilgim yok kuzum yanlış yonlendirmiyim

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 58 göst.
0 oy
1 cevap 65 göst.
4 Ağustos 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Selcanttt (2,366 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 69 göst.
1 Mayıs 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Selcanttt (2,366 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 142 göst.

384,707 soru

11,507,912 cevap

35,164 kullanıcı

...