0 oy
1,748 göst.
Aile kategorisinde (64 puan) tarafından
Kizlar eşiniz size pis koktugunuzu yada kokunuzdan rahatsiz olduğunu ima edecek cümleler kullansa  ne hissederdiniz yada ne söylerdiniz...

72 Cevaplar

+9 oy
(1,223 puan) tarafından
Simdi durust olmak gerekirse su sicak bunaltici zamanlarda evet bu tarz sorunlar olabilir ama oldugunca dikkat ediyorum ama oyle soylerse de alinmam gucenmem daha dikkat ederim cunku dusunuyorum ayni sekilde o oyle pis koksa bende rahatsiz olurum dile getiririm ama kirmadan tabi
tarafından
en haklı yorum
-Reklam-
+1 oy
tarafından
Kendinle karıştırma senden geliyodur o derdim ciddi bir şekilde diyorsa kötü olur yardım etmezler ev içinde duş alsakta olabiliyo yemeğin başında terliyosun sıcak ta yardım etsinler ozaman 
(6,441 puan) tarafından
Konu hangi ara yardıma geldi kız :) kendisinin bunu düşünmesi lazım iş yapsın yemeğini yapsın duşunu alsın kokusunu sürsün
tarafından
Canım her zaman kadının yanındayım :))
(6,441 puan) tarafından
Hahaha alemsin yaaa :)
(4,101 puan) tarafından
Haahahaja kadın ne olursa olsun haklıdır:)))
tarafından
Aynen öyle canım onlar kendi ayak kokularına baksınlar :)))
+1 oy
tarafından
Yani insan kötü hisseder tabiki Bi düşünürüm acaba kendime dikkat etmiyormuyum diye bazen benim eşimin ayağı kokar onun için toz kullanıyor tozun süresi geçince koku olur bakışından bilir eve girince hemen alır önlemini gerçekten rahatsız edici bir koku varsa çaresine bakmak lazım napsın adam sen kırılma diye o kokuyu çekmek zorunda değil 
+1 oy
(6,320 puan) tarafından

Dalga konusu mu yapıyor anlamadım? Kokabilirsin seni uyarabilir temizlen diye bu normal bişey

+1 oy
tarafından
Tabii insanlik hali ama o raddeye getirmemek gerek bence. Kötü koku cidden rahatsız edici bi durum.
tarafından
Herkes terler bi emotion yeter asko sjsjsjs
tarafından
Ayy bi ara moruna ne sarmistim hshshsh
+1 oy
tarafından
Kokuyosan kokuyorsun demıstır dıkkat etsen duymazdın dıye dusunuyorum

Bız esımle temızlıgı ize dıkkat eden insanlarız ama misal esım dısardan geldıgınde bazen benım terlemıssın hayatım dus al bı ferahla dedıgım yada esımın bana sarıldığında hafıf terlemıssın haberın olsun dedıgı olmustur oda kendısı rahatsız oldugundan degıl normal terlemedır sadece gelen gıden olur dısarı cıkarız vs dıkkat edelım dıye uyari mahiyetinde bırbırımıze :) 
0 oy
(381 puan) tarafından
Sen kendine bak derim. 

Agzina o lafi vermem dikkat ederim kendime 
0 oy
tarafından
Kotu hissederim tabiki 
0 oy
(3,503 puan) tarafından
Kötü hissederim tabiki ama ona o lafı soyletecek kıvama da gelmem 
0 oy
tarafından
Ama durduk here soylenıcek bırsey degıl kı, sen bakımını ıhmal edıyor musun 
0 oy
(14,030 puan) tarafından
Doğruluk payı var mı diye düşünürüm bı. Banyoda duş jeli kullanırım kokular sürerim mutlaka. Ama tâbi çok üzer beni böyle söylemesi.
0 oy
(6,441 puan) tarafından
Sürekli dikkat ederim banyo yaparım o an yapamasam bile hemen kıyafetimi değiştiririm dişlerimi sürekli fırçalarım naneli sakız çiğnerim yada şeker falan zoruma gider öyle bişey unutamam
0 oy
(1,946 puan) tarafından
Kötü hissederim ama o fırsatı vermiyorum çünkü sürekli banyo yaparım koltuk altına roll on sürerim adet olduğum zamanda sık sık peki değiştiriyorum çünkü ben bile rahatsız oluyorum hatta adet olduğum zaman belki kokarım diye fazla yanaşmıyorum onada diyorum eğer ki kokumdan rahatsız olursam hemen söyle diyorum. Sık sık banyo yap canim roll on deodorant kullan vücut spreyle falanda var çok güzel vücuduna sık ama ilk önce bunu kendin için yap bsover kocayı:) ben kendim için durup duruken vücut spreyi sıkıyorum sürekli 
0 oy
(378 puan) tarafından
Canim soylemesi bi firsat aslinda tabi ki uzulurum ama bi daha da guzel kokmak icin elimden geleni yaparim o zaman esim de mutlu olur. Cunku sana bisey soylemeden senden sogusa daha mi iyi, oysa ki o senin guzel kokmani istiyor esinin mis kokusunu icine cekmek istiyor. Elimden geldigince sık banyo yapardım, sık sık kiyafetlerimi degistirip guzel deodorant sıkardim
0 oy
tarafından
Kötü hissederim ama şu sıcaklarda dikkat etmek gerekiyor 
0 oy
(1,405 puan) tarafından
o terlese sigara koksa ben söylerim Bi duş al diye.  aynı şekilde kendi de bna der hiç alınmadım yada kırıcı Bi şekilde demediği içindir belki
0 oy
(202 puan) tarafından
Kötü hissederim ama alınmam, mutlaka günde 2kez duş almaya deodorant kullanmaya özen gösteririm. Hele ki bu sıcak zamanlarda daha da titiz davranıyorum. Kendime kokum gelince direk duş a giriyorum 
0 oy
(328 puan) tarafından
Koku ve terleme çok hassas olduğum konular. Çok da terlerim hele farkedecek diye strese girdikce iyice artar. Terim kokmaz yaz kış terleme vardır. Ama koktugumu söylese çok üzülürüm cidden. 
0 oy
(1,230 puan) tarafından
Kötü hissederim ve dikkat ederim 
0 oy
(634 puan) tarafından
Yanlış anlama ama benimde kokuya tahammülüm yok gerekiyorsa günde üç sefer duş al deodorant kullan koltuk altına sık birşeyler güzel duş jelleri falan kullan

İlgili sorular

0 oy
28 cevap 689 göst.
8 Haziran 2022 Diğer kategorisinde CrazyMomm (196 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 223 göst.
25 Ocak 2024 Diğer kategorisinde Kelebek0707 (1,363 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 460 göst.
6 Nisan 2023 Diğer kategorisinde Miniminnaķ (2,882 puan) tarafından soruldu
0 oy
30 cevap 1,043 göst.