0 oy
289 göst.
Diğer kategorisinde (388 puan) tarafından

Sürekli post görüyorum burda bi gaza geliyorum heves ediyorum.  Ama şu yok zamanda dur diyorum en azında  2.3 yaş falan olsun çocukta ne olduğunu anlasın. Bu yaş gününü evde babası kızım ve ben olalım istiyorum.  İnsanları toplamak istemiyorum kutlama gibi.  Pişman olmam insallah. :silly:

30 Cevaplar

0 oy
(1,030 puan) tarafından

Valla benim oğlum çok mutluydu anladı bütün ilgi onda olunca bir şimardi fotoğraflar çok güzel çıktı :D ilk doğum günü diye abarttım baya diğerlerinde sadece pasta yaptıracağım

-Reklam-
0 oy
tarafından
Kutlanmalı illa bir sürü masraf yapmaya gerek yok bir pasta alın helyum 1 yaş sayısı alın tamamdır önemli olan bu özel günü kutlamak 
0 oy
tarafından
İlkini evde yaptık ama masa hazırladım süsleme yaptım aileleri çağırdım yedik içtik eğlendik pastaya ufkedik bitti 
0 oy
tarafından
Ben yapicam Allah'ın izniyle 
0 oy
(9,247 puan) tarafından
34 yasındayım bugünde dogum gunum nefret ederim kutlaamam kutlatmam
0 oy
(1,726 puan) tarafından
İlk yaş günü kutlanmali bence sonuçta evladının araniza katılma günü çok değerli bence
0 oy
tarafından
2-3 yaşında olsa da hatırlamayacak kutlanildigini . İlk doğum gününü kutlarsan daha iyi olur . İlk yaşı olduğu için . Fotoğraflarda görüyorlar zaten öyle biliyorlsr başka türlü hatirlamazlar . 
0 oy
(213 puan) tarafından
18 gün sonra oğlumun doğum günü hazırlık yapıyorum yavaştan bnm için önemli canım ilk doğum günü sonuçta 
0 oy
(1,386 puan) tarafından
Cocuk anlamaz ama senle eşin yada sevdiklerin ile bi anı olur diye düşünüyorum. İlkler unutulmaz ilk yaş zaten size heyecan verir cocuk daha 3 4 yaşına kadar anlamaz olayı:D
0 oy
tarafından
Ben kutladım benm için ilk yaş önemli yaaa 2 dekutlicam ama eşimle tek ilkini herkesi davet etmiştim

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 179 göst.
9 Mayıs 2024 Diğer kategorisinde Mh. 2606mt (96 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 275 göst.
23 Nisan 2024 Aile kategorisinde Melek8663 (663 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 117 göst.
16 Nisan 2024 Diğer kategorisinde Esila66 (78 puan) tarafından soruldu
0 oy
24 cevap 262 göst.