0 oy
288 göst.
Diğer kategorisinde (388 puan) tarafından

Sürekli post görüyorum burda bi gaza geliyorum heves ediyorum.  Ama şu yok zamanda dur diyorum en azında  2.3 yaş falan olsun çocukta ne olduğunu anlasın. Bu yaş gününü evde babası kızım ve ben olalım istiyorum.  İnsanları toplamak istemiyorum kutlama gibi.  Pişman olmam insallah. :silly:

30 Cevaplar

0 oy
tarafından
Ben ilk olacağı için herşeyini hazırladım yapacamda sonra ne zaman ilk yaşı olacakki hiçbişey ilkler kadar güzel değildir unutma zaman ilerledikçe zaten bi pasta kesip yeniliyor tamamdır ama ilkini yapacam ben
(388 puan) tarafından
Böyle olunca fikrim kayıyor :D
tarafından
Kaysın tabi canım sonuçta ilk olacak ikinci veya üçüncüde de bi pasta kesilip yeniliyor maksat anı bebekamın
(388 puan) tarafından
Bunu düşüncem. Teşekkür ediyorum :))
tarafından
Rica ederim nice yaşları olsun inşallah canım benim ❤️
(388 puan) tarafından
Amin canım çok teşekkür ederiz ❤️
-Reklam-
0 oy
tarafından
Kutlamadm hatta kutlayamadım bir nedende dolayı unuttum diyelim kızımında eylenceği zaman kutlucam 
(388 puan) tarafından
İnsallah canım :)
0 oy
tarafından
Çocuk 1 yaşında da anlıyor gayet mutlu olup eğleniyor doğum günü diye anlamıyor belki ama sonuç olarak mutlu olup eğleniyor illa herkesi çağırmak şart değil ki yada gösterişli şeyler yapmak süslenip mum üfleyin foto çekilin o bile bişey
(388 puan) tarafından
Bu da doğru bir yaklaşım
0 oy
(7,734 puan) tarafından
İlkki önemli asko sonradan 1 pasta mum ufkemesi bitti
(388 puan) tarafından
Teşekkür ediyorum :)
0 oy
(1,119 puan) tarafından

Bi bakıma haklı olabilirsn ama ilk yaşta önemli ya bende bugün kutladım  benim için önemliydi:)

(388 puan) tarafından
Ooy kutlucaz gibi bu posttan sonra zaten :)
(1,119 puan) tarafından
İnşallah canım kutlarsn hayrlısi ile ☺️☺️
(388 puan) tarafından
İnsallah canım :)
0 oy
(8,329 puan) tarafından
Ben ailemle kutladım harika olmustu süslerini ellerimle hazırlamıştım.
0 oy
(2,132 puan) tarafından
Benim kutlama niyetim var. Önceden çocuk zaten anlamıyor ne saçma derdim ama anne olunca fikrim değişti :) hatıra fotoğraflar kalacak o bile yeter bence. Büyük organizasyonlar bana makul gelmiyor. Arkadaşlarımı çağırırım kendi aramızda ufak bir şeyler yer içeriz diye düşündüm. Öyle konsept masalar filan bana biraz komik geliyor. Nişan için de yapıyorlar ya yani ev ortamında öyle bir şey ne bileyim şahsen tercih etmiyorum:) ileride içinizde kalacaksa kutlayın çünkü ilk yaş geri gelmez 
0 oy
tarafından
Benim hevesim var ilk doğum günü sonuçta 
0 oy
(7,447 puan) tarafından
İlk olacağı için kutladık çokta güzel oldu anı oldu valla herşeyinde farkındaydı çok sevindi kalabalığı görünce :)
0 oy
(356 puan) tarafından
Büyük oğlumda çok masraf yaptım organizasyon malzemeleri dekorlar neler neler aldım hamile olduğumu öğrendim sadece fotoğraf çekimi oldu dışarda küçük oğlum doğdu 1 yıldır hastaneye gittik geldik o yüzden ona çok büyük doğum günü yapcam
0 oy
(2,537 puan) tarafından
Çok abartı konsept yapıp doğum günü yapınca çok iyi anne baba ya da çok mutlu çocuk olunmuyor bütçenize uygun bir pasta alıp anı kalsın diye kesseniz de yeter. Çocuklar pahalı şeylere bakmaz yanlarında sevgi gösteren anne baba ister.
0 oy
(1,486 puan) tarafından
Valla bende çok istiyorum hatta tam 1 ay var şimdiden masl ypsm diye düşünüyorum ilk çocuğum heves ediyorum içimde ksldn istemiyorm sonuçta ani anlamasada ilerde bakabilir 
0 oy
(1,995 puan) tarafından
ben bi psta yaptırıp özel çekime götüreceğim 

cake smash diyorlar duymuşsunuzdur illa 
0 oy
tarafından
Ben evde kendim minik pasta hazirlicam esim kizim ben kutlicaz buraya yakin bi yer var gol kenarinda allah izin verirse orda. 

Onun disinda da kizima mevlut okutamadim yeni dogdugunda niyetine girmistik olmadi 6 aylikken dedik yine olmadı insallah bu sefer allah nasip ederse okutucaz oyle fikir olur belki suslu puslu seylerden ziyade sade olmasini daha cok seviyorum ilerde 5 6 yaslarindayken kendi arkadas cevresi oldugunda dusunurum tabiki çocuklar icin dogum gunu hazirlamayi ama kucukken bize ozel olsun istiyorum benim dusuncem
0 oy
(1,042 puan) tarafından

image

evet herşey aşırı pahalı ama ilkler bence önemli sizde elimizdeki imkanlar dahilinde böyle bir şey yapıp hatıra olarak saklayabilirsiniz bence ilk anlamıyo deyip geçmeyin bu masayı Pinterest ren örnekler bakıp biz kurduk 
0 oy
(563 puan) tarafından
Bence 1 yaş önemli bende kutlicam İnş bikaç Ay sonra hatta organizasyon falan tutcaz
0 oy
(5,559 puan) tarafından
Oğlum bir yaşına girdiği zaman teyzem vefat etmişti kutlamadim. İki yaşına girince kutladım 
0 oy
(8,986 puan) tarafından
Bende büyük biseye gerek görmedim kendi aramızda kutladık....hatirlayacagi zaman Bi büyük doğum günü hakkı var:))
0 oy
(2,092 puan) tarafından
Ben yapicam insllah ona hatıra anı kalsın diye bide ilk bı yaşı olacak yani öyle çok şaşalı seyler değil tabi tabi maddiyat olursa oda olur imkanlar çerçevesinde yapılabilir bence 

Bende şimdi masa suslemesi falan bakıyordum 
0 oy
(564 puan) tarafından
Kutlamayı iple çeken de var benim gibi gereksiz görüp geçende :)) benim oğlumun bana aşırı düşkün olduğu bi döneme denk geldi doğum günü o yüzden doğum günü hazırlığına girişsem yıpranırdım resmen. Zaten kutlayanların fotoğraflarına baktıkça bebeği dünyadan bi haber herkesi kendi eğlencesinde göre göre içimden dedim ki 1 yaş kutlaması bebek için değil.O yüzden özellikle 1 yaş doğum günü kutlamasından soğudum yapmadım. Kendinin de farkında olacağı yaşında hakkıyla kutlamayı düşünüyorum inşallah. Aslında doğum günü kutlamaları bana hep saçma gelmiştir zaten ahaahshshsh :)) yapsam yapsam gönlü olsun diye yaparım galiba

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 172 göst.
2 gün önce Diğer kategorisinde Mh. 2606mt (80 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 269 göst.
23 Nisan 2024 Aile kategorisinde Melek8663 (656 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 112 göst.
16 Nisan 2024 Diğer kategorisinde Esila66 (71 puan) tarafından soruldu
0 oy
24 cevap 218 göst.