0 oy
1,278 göst.
Aile kategorisinde (771 puan) tarafından
Telefonunu karistirdim geçmişe baktım orayı silmiş ama vodeo geçmişini silmemiş p.rno izlemiş hem de yeni ben evdeyken banyoya girmişti şüphelendim zaten ses falan gelmeyince şu sesi falan hiç gelmiyodu karistirdim midem bulandı yemin ederim hem de ben evdeyken ya daha önce de izlemisligi vardı bi daha izlemiycem diye soz vermişti  yemin ederim gebertesim geldi bir anda bide benle kavga ediyo ya özür dinleyecegi yerde ağzıma ne geldiyse söyledim bi daha yakalarsam bosanacagim dedim madem o kadsr merakımızın milletin o.rospularina git onlarla yasa dedim sinirlerim çok bozuldu ağladım sinirden 

14 Cevaplar

+4 oy
(1,003 puan) tarafından
Ben eşimi henüz yakalamadım ama %100 eminim ki mutlaka izliyordur. Bunu izlemeyen erkekte yoktur. Kimse benim kocam izlemez demesin. Görsem kızmam sadece üzülürüm kıskanırım. Hepsi izliyor canım ****** hepsi yapacak bir şey yok. Video geçmişi nedir bu çok profesyonel geçmişi siliyor 
(1,486 puan) tarafından
Artılamaya geldim valla geçen aynı yorumu bende yaptım her erkek izliyor eminim benim eşimde izliyordur
(1,003 puan) tarafından
Ya kesin izliyorlar bu bir gerçek kabullenmek gerek. Aslında bu davranışları ergenlik çağından beri izliyorlar alışkanlık haline getirdikleri bir durum. Bazıları bunun bağımlısı hatta. Gerçekler bunlar üzücü ama gerçek
-Reklam-
0 oy
(1,995 puan) tarafından
valla sinir olma boşuna belli ki alışık bakmaya 

bende açıp milletin erkeğini izleyeyim bakalım nasıl oluyor de 

biraz da öyle düşünsün .. 

iğrenç valla iğrenç 
(771 puan) tarafından
Valla ne yaparsam yapayım adam vazgecmiyo p.rno izlemekten seviyo demek ki
0 oy
(29 puan) tarafından
iğrenç bari utansaymis sesinimi yükseltiyor birde  şaka gibiiii az bile yapmissin
(771 puan) tarafından
Valla kiz bide tartisiyo benle ne zaman izlemişim diye gösteriyom daha çok bagiriyo en son Allah seni bildiği gibi yapsın dedim
0 oy
tarafından
Valaha bazi erkkler bir değişik miletti ne izlersn karin zatn yannda 
(771 puan) tarafından
Yok milletin o.rospusu daha tatlı geliyo demek ki
0 oy
(2,614 puan) tarafından
Rabbim akıl versin sen yanindaymissin işini snnle. Görsün o ne ya
(771 puan) tarafından
Milletin o.rospusu daha tatlı geliyo demek ki o kadsr merakıysan git reelde de yap dedim
(2,614 puan) tarafından
Allah akıl fikir versin canım
0 oy
(504 puan) tarafından
Valla canım şöyle Bi bak bu post her gün açılıyor AA benimki de izliyomş diyenler yapmaz deyip yaptığını görenler velhasıl şunu bir kabul edin bu erkeklerin yüzde 90 ı izliyor bu videoları..  Bi de şöyle düğün sosyal medya kullanıyorsa her türlü izliyor çünkü instada filan keşfette o tarz video çok var geçmişi silse ne olur oradan izliyorlar zaten 
(771 puan) tarafından
Sosyal medyası yok bildiğim ama olabilorde  belki o konuda da yalan siyluyo kanında var adamın yalan soylemek
0 oy
tarafından
Bence bu bi alışkanlık psikolojik filan
(771 puan) tarafından
Aynen öyle olmuş artık heralde
0 oy
tarafından
Bu sitede esi izlemeyen kaldı mı ya yaw bulaşıcı bir hastalık gibi bu illet midem bulanıyor erkeklerden odaya doldurup hepsini yakasım var içinde benim eşimde dahil 
(771 puan) tarafından
Ya sorma ya hala sinirden elim ayağım titriyor öğrendim resmen
0 oy
(1,918 puan) tarafından
Izlemeyen yoktur ya izlemicem dese bile fırsat buku9 izler alışkanlık oluyor herhalde
(771 puan) tarafından
O.rospu meraklıları iste hepsi
0 oy
(2,223 puan) tarafından
Arkadaslar ben anladım ki izlemeyen erkek yok. Benim kocam izlemiyor diyen kadınlar yakalamamistir daha demek ki :d ben kocamı yakalamadim ama o da izliyordur baksana her gün başka biri prno izliyor diye post açıyor
(771 puan) tarafından
Allahın cezaları ya hepsi o.rospu meraklısı var ya
0 oy
(10,411 puan) tarafından
Video geçmişini bilmiyordum ona nasıl bakıyorsun 
(10,411 puan) tarafından
Benim telefonumda samsung kız detaylı yaz be de bulayım hemen
(771 puan) tarafından
Kız internet uygulamasına tikliycan üstünde dünya sembolü var ya o google chrome değil diğeri mavi dünya sembollü uygulama ordan geçmişe gir altta üst üste 3 tane faln çizgi sembolü var ordan giriliyo geçmişe geçmiş açılıyo zaten üstece video geçmişi cikiyo ona tıkla tabi silmediyse orayida:)
(10,411 puan) tarafından
Kız yorum yapicam resimde eklicem bak bakalım bu mu
(771 puan) tarafından
Tamm canim
(10,411 puan) tarafından
Kız resim yükleyeceğim yaa yine deniyim
0 oy
(147 puan) tarafından
Bende kac sene once tlf da video yqkqladim uste cikmak icin bana vurdu hemde defalarca neymis benden habersiz neden tlfnumu karistiriyosun adim gibi eminim halada izliuo evde olmadihim zaman midem bulaniyo butun erkeklerden 
(771 puan) tarafından
Evdeyken izleyen adamdan herşey beklerim bakalm ben evde yokken neler yapıyor Allah bilir
(147 puan) tarafından
Evde olmadigin zaman izliyodur kesin eve geldiginde banyoyu elbiselerini kontrol et anlarsin

İlgili sorular

+1 oy
54 cevap 733 göst.
0 oy
52 cevap 1,616 göst.
0 oy
20 cevap 715 göst.
25 Ekim 2023 Diğer kategorisinde Aysegul&20 (3,417 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 277 göst.
16 Ekim 2023 Aile kategorisinde Eloff (60 puan) tarafından soruldu

380,334 soru