0 oy
255 göst.
Diğer kategorisinde (49 puan) tarafından
Kızlar ben 4.5 aylık hamileyim eşim sürekli kilo aldın diyor aslında almadım 70 kiloyla hamile kaldım şimdi 72 kiloyum sırf bu yüzden doktorum aç kalma dedi kızım sağlıklı çok şükür sadece dengeli besleniyorum ki kilo çok fazla almayım diye aldım mi veremiyom kızım olduğu için basen ve bel tarafından aldım kilomu kız bebeğe hamile olanlar az çok bilir dün gelmiş benim koca eee sen çok kilo aldınn zıkkımin dibi yani artık bende dedim ki kızın yüzünden aldım kiloyu Alcan tabi la hayırdır diyo anam ben mi anormalim benim koca mi anormal anlamadım ki len ozaman niye kilo aldın deyip de başımı beynimi şisiriyon haksizmiyim kızçeler konu kendi kızı olunca iş değişiyormuş Allah'ım ya sizin kocalar nasıl kilo aldın deyip piskolijinizi alt üst ediyor mu 

5 Cevaplar

0 oy
(6,203 puan) tarafından

Keşke kilo alabilsem de soylese :ermm:

(6,203 puan) tarafından
Kan değerlerimçok l cok düşük vitaminler de öyle damardan demir ilacı ve kan verdiler ama.bakalim 2 de çocuk var köy yeri koşuşturma derken bekarken böyle değildim sindi sürekli zayıflıyorum
(49 puan) tarafından
Sen köyde mi oturuyon bacım
(6,203 puan) tarafından
Evet cnm
(9,504 puan) tarafından
Sen çok iş yapıyorsun canım tarlada çapa yapsam bende çita gibi olurum vllahi :)
(6,203 puan) tarafından
Ayyy canım yaa ☺️☺️❤️
Valla sorma tarlalar ağzıma etti
-Reklam-
0 oy
(209 puan) tarafından
Kız benim koca da öyle kilolu sevmiyorum diyor ya ne olurdu bizi her halimizle sevse illada zayıf olacaz 
(49 puan) tarafından
Yok yavrum sevmek değil de benimkinin amacı dalga gecmek bazen de diyor babanın evinde zayifdin ben kilo aldırdım diye zalımin oğlu:))
0 oy
(2,366 puan) tarafından
Oooo bu benim üçüncü hemileleogim hep 60 la hamile kaldım ilkinde 30 ikincide 25  şuan da neredeyse 9 kilo aldım bile 22+4 hunlugumm
(49 puan) tarafından
Hey maşallah benim 60 düşmem lazım sjsj
(2,366 puan) tarafından
Vala üçüncüye hamileyim  hep bir yıl demeden kilomu veriyorum Allah'ıma şükürler olsun,  hep bekarken de 60 dim şimdi yine 60 dim yüzden hamilelikte alınan kilo cokda sorun değil verilebiliyor,  herkes bana çocuk gibi oluyorsun yemke ya iki çocuk annesinin zayıfsın diyolar kilo verilir sıkıntı yapma üstüne üstlük  sne iki kilo almışsın sadece
(49 puan) tarafından
Tek tesellim 2 kilo almam bacım:) ama inan ki bel kısım fln ayı yogi sanki jsjsjs ama kızımın canı saolsun bizim ailede genellikle kilo genetik ben veremiyorum kolaylıkla ama zayiflicam bak şimdi sana imrendim ne güzel kilo alma valla ne güzel fitsin ♥️üstelik yaşın büyükmu bilmiyorum ama 3.gebesin yani benim ilk ve yaş küçük şimdi böyleysem ilerimi hiç düşünemiyorum
0 oy
tarafından
Benim kocam hiç laf etmez, ama ben darlıyorum adamı kilo aldım mı yoksa aynı mıyım bak diye 
(49 puan) tarafından
Sn niye darlıyon yavrum zorla enişteye kilo aldın dedittircen benimki dalga geçer aldın aldın diye
tarafından
Aşkım almasın desin ki kendimi psikolojik olarak rahat hissedeyim :)
(49 puan) tarafından
Hahaha sende haklısın kaç kilosun ben enişte beyimin yerine soyluyem hemen zayifsin diye shsjs
0 oy
tarafından
Eşimde kilolu olmamı çok istiyor gece acikir kendi yemek yer banada zorla yedirmeye çalışır kilo almam için :)) 
(49 puan) tarafından
Sen zayıfsan ondan kilo almani istiyodur etli butlu olmak çok işe yariyor jasjaj
tarafından
Ne zayıfı kız boy 1.45 kilo 56 kesin vardir bu kilo bana göre fazla çünkü kıyafetlerim olmamaya başladı :))

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 217 göst.
0 oy
4 cevap 868 göst.
0 oy
5 cevap 374 göst.
28 Kasım 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
51 cevap 1,113 göst.

378,381 soru

11,325,861 cevap