0 oy
173 göst.
Diğer kategorisinde (135 puan) tarafından
23 yaşındayım polikistik över var bende oda vücutta aşırı tüylenme yapıyor. Benim özellikle yüzümde var. Sürekli ağda ile ala ala erkek sakalı gibi çıkmaya başladı. Çok rahatsızım insan içine çıkmak istemiyorum. Daha ince bekarken iğneli epilasyon yaptırdım ama tedaviyi yarım bırakmak zorunda kaldım. Şimdi lazer yaptırmak istiyorum. Yaptırım memnun kalan var mı. İğneli hem çok masraflı oluyir hemde çok acılı oluyor. Lazer daah mi iyi acaba 

14 Cevaplar

0 oy
(2,877 puan) tarafından
Çalıştığım yerden bı abla yaptırıyo yüzüne ayna gibi parıl parıl:)
(135 puan) tarafından
Hangi şehirde siniz
(2,877 puan) tarafından
Yozgat
-Reklam-
0 oy
(6,047 puan) tarafından
Bende buz lazer yaptırıyorum yüzüme 15 günde bir gittiğinden beri etkisini görüyorum ayda bir gidilende etki görmedim. 
(135 puan) tarafından
Hangi şehirde siniz
(6,047 puan) tarafından
Bilecik
tarafından
Tüylerin siyahmıydı yoksa sarı?
(6,047 puan) tarafından
Siyahtı sarardı simdi
0 oy
(2,963 puan) tarafından
Bence yüz için iğneli olana gidilmeli. Arkadaşım yapiyor erkeklere bazen yanaklarına yaptiranlar oluyormuş. Onlara iğneli yapıyoruz diyordu.
0 oy
(473 puan) tarafından
Yaklaşık 12 yıldır devam ediyorum yüzüm için. Bir kez yaptırıyorsun sonra 3 ay dayanıyor zaten. Git boşuna ağdayla uğraşma bebek gibi oluyor. Asla bitmez yüz bölgesi haberin olsun ama değer 
0 oy
(7,945 puan) tarafından
Bende yapıyorum ama aşırı sivilcelenmeler oluyo yüzümde
0 oy
(1,381 puan) tarafından
Valla bende yüzümü lazer yaptirdim ama oyle erkek gibi degilde yanaklarimda falan vardi biyigima bile o kadar yapti bazen bakiyorum keske yaptirmasaydim diyorum cnku bir fark goremiyorum ama yinede sen bilirsin 
0 oy
(2,705 puan) tarafından
Bursada arkadasım gider sureklı buz lazere pırıl prıl valla bıde sert cıkardı onun
0 oy
(3,259 puan) tarafından
Ben yaptırdım neredeyse bitmisti ama 2 doğum yaptım 4 senedir neredeyse gitmiyorum tek tük başladı yine çıkmaya ama ağda imiş başka şeylermis hepsinden iyi
0 oy
(2,405 puan) tarafından
Kuzum maalesef lazer herkese iyi gelmiyor bende pkosum üç tane vardı rahatsız ediyordu gözüme batıyordu bende gittim benimde yarida kaldı keşke gitmez olaydim o üç tane oldu tüm çene neredeyse araştır en iyi yapan yere git masrafı bir kere gözden çıkart gidipte sonuç almayıp tekrar tekrar para ödememiş olursun ve maalesef ne kadar acıtsa da iğneli lazer normal lazerde. Daha etkiliymiş 
0 oy
(8,983 puan) tarafından
Lazer e bi sene gittim eh işte derim ama iğneli tamamen bitirdi
0 oy
(3,419 puan) tarafından
Ben yaptırıyorum o erkek gibi sakallar gitti :))) buz lazer yaptırıyorum şuan 
0 oy
(1,643 puan) tarafından
Yüze iğneli lazer oneriliyor diğeri leke yapıyormuş 
0 oy
tarafından
Benim tüylerim sarı . Lazer görmüyor. Bakınca sarı bir jar var yüzümde. Ağda ip tahriş ediyor. Kaş makasına dadandım
0 oy
(242 puan) tarafından
Ben 3 yyıl önce yaptırdım ama çok bir etkisini göremedim 

inşaallah siz istediğiniz sonucu alirsiniz

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 120 göst.
12 Haziran 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 161 göst.
2 Aralık 2023 Güzellik-Bakım kategorisinde Nesrinn42 (322 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 90 göst.
13 Ağustos 2023 Güzellik-Bakım kategorisinde Aysekubramutlu (18 puan) tarafından soruldu
0 oy
15 cevap 539 göst.
9 Temmuz 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu

379,663 soru

11,365,085 cevap

34,842 kullanıcı

...