0 oy
287 göst.
Diğer kategorisinde tarafından

Kizlar 

Birisi gecelik atmis digum sonrasi uygunmu die bende bitane aldim taci terligi falan lohusa setinin bebegim icinde var 

Bir de gecelik aldik ama bedenimden buyugunu almama ragmen cok dar geldi yaa :( suan olurmu blmyrm annem almis .

Model olarak nsl sizce ?? 

image

8 Cevaplar

0 oy
tarafından
Model olarak çok rahat canım emzirmek için düğmeli olması sana avantaj ama değiştirme şansın varsa 1 büyüğünü al daha rahat edersin
tarafından
Netten almistik cnm ya alali baya oldu
-Reklam-
0 oy
(202 puan) tarafından
Eteklilerden al bunla rahat edemezsin 
(1,733 puan) tarafından
Neden ki yasak
tarafından
Bende anlamiyorum kii elbise gecelik yasakmis oyle diyolar alt ust almamiz sartmis
(202 puan) tarafından
Ay ne saçma o öyle.  Ben hiç öyle bir hastane duymadım. Aksine elbise gecelik daha rahat oluyor.
tarafından
Bizim nevsehir de bi garip hastanesi de garipp
(202 puan) tarafından
Hakikaten garip
0 oy
tarafından
Ben beğendim güzel miş güle güle giymek nasip olsun inşallah ❤
tarafından
Sagl cnm
0 oy
(1,925 puan) tarafından
Güzel bence kaç haftalık oldun
tarafından
28 kuzum bu suanki halim dgl karnm baya ckti suan
(1,925 puan) tarafından
O zaman olmaz fotoğrafta tam üstüne oturmuş.
Büyük bedenini al daha rahat olur senin için sana söylüyorum ama ben 38 haftadayim daha almadım ne goturecegimi bilmiyorum bile :D
0 oy
tarafından
Dogum ne zman kısa kollu alsaydın keşke daha rahat oluyor. Doğumdan sonra ödem oluyor dar gelebilir bedenini değiştir rahatca giy 
tarafından
Netten aldik cnm alali baya olduu . Uzun kolluyu kasim ayina denk geliyorya dogum o yuzden aldm soguk olur burasi
tarafından
Has tmm o zman modeli güzel sağlıkla giy ins
tarafından
Sagol cnmm bnm
0 oy
(2,705 puan) tarafından
Model cok guzelde dar olr yaa o zaman şişeceksın olcanı sanmıyorum
tarafından
Ayn yaaa :( degisim sansimda yok netten aldk baya oldu alali napcam bn :(
(2,705 puan) tarafından
O zaman şöyle yapıyoruz:)dogumdan bı hafta sonra fılan şişmeler iner kendıne gelırsın o zaman giymeye başla bebişle o zaman bırlılte cekınırsınz.
tarafından
Hastanede ne gycm ki birdaha hayatta almaz esim hatta kizar bile dar aldin diee  birde pahalilar ztn
0 oy
(8,986 puan) tarafından
Rengi düğmeli olması falan güzel ama çok dar bence rahat edemezsin
tarafından
Evet yaaa  dar geldiii :( suan kiloda aldm daha da dar olckk :(( yaa
0 oy
(657 puan) tarafından
Ben her şeyi bol sipariş vermiştim. Doğuma 72 ile girdim. Eve geldikten 3 gün sonra 63 oldum. Şuan 53üm. Aldığım hiçbir lohusa geceliğini filan giyemedim 
tarafından
Off :( yaaa
(657 puan) tarafından
Bence daha geniş almayın
 Şuan dar olabilir ama doğumda zaten minimum 5 kilo gidecek. Bebek, plasenta derken... Birkaç güne de şişliğin iniyor. Eğer lohusayim diye her bulduğunu yemezsen kilo alacak bir durum da yok zaten. Bebeğe adaptasyon, uykusuzluk filan derken kilolar gider
tarafından
Evet cnm hastanede sadece foto.icin istedim ztnn . Evim de kilo verince giyerim neysee alti baya dar . Alti olmasa bile altina baska don giyerim :) hastanede
Ustune gecelik ustunu giyerim kafama taci takarim yataga otururum bebegimi alirim oyle cekinirim ayakta cekinmek sartmi :)
(657 puan) tarafından
Hiç şart değil :)
tarafından
Yanii :) bencedee :)

İlgili sorular

0 oy
0 cevap 24 göst.
11 Aralık 2023 Diğer kategorisinde gamzekusdemir (212 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 44 göst.
10 Aralık 2023 Diğer kategorisinde gamzekusdemir (212 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 62 göst.
28 Nisan 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Ebru038 (4 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 43 göst.

380,043 soru

11,376,392 cevap

34,861 kullanıcı

...