0 oy
190 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (509 puan) tarafından
Gece 5 de uyandım yataktan kalkarken bacaklarım tutmadı hissetmiyordum bacaklarımı yere düştüm eşimde bebek düştü sanmış gürültüye sıçradı yataktan beni yerde görünce şaşırdı.  Kaldırdı beni gene düştüm bi 5 dk flan kalkamadım snra gene kaldırdı beni zolan adım atıp yürüdüm . Başına gelen var mı neden olur 

10 Cevaplar

0 oy
(7,797 puan) tarafından
Felcmi gecirdin yoksa
(509 puan) tarafından
Bilmiyorum bebeğim bacaklarımı hiç hissetmiyordum kısa süreli felç olur mu ki
(7,797 puan) tarafından
Allh korusun bilmiorm duymadim
tarafından
Aman Allahım bu nasıl yorum
-Reklam-
0 oy
tarafından
Uyuşukluk falan mı oldu acaba tekrar olursa mutlaka doktora görün 
(509 puan) tarafından
Uyuşma karıncalanma yoktu   hiç hissetmiyordum bacaklarımı
0 oy
(1,334 puan) tarafından
Off hakkını helal et aynısı başıma geldigi icin postu okurken baya bi güldüm özür dilerim valla ama 1 sene önce banada oldu eşimde bana inanmamisti hatta saka yapiyorum sanmıştı ben yere dusunce oda bana gülmüştü:))) 
0 oy
(487 puan) tarafından
Postunu okuyunca çocukluğum aklıma geldi.bir sabah uyandım resmen dediğin gibi ayaklarım tutmuyor yuruyemiyordum.babam sırtına alıp hastaneye kadar taşımıştı beni bir sürü iğne vermişlerdi şimdi hatırladım ama rahatsizligim neydi hiç bilmiyorum sanada çok geçmiş olsun tekrar ederse muhakkak bir dr görün bence 
0 oy
tarafından
Aynısını bende yaşadım doğumdan 2 ay sonra 
0 oy
(7,778 puan) tarafından
Allah korusun ama ben küçükken annem de bir ara yürüyemiyormuş.  Sonrasında yürümüş nasıl olduysa ama uzun süre öyleymiş
0 oy
tarafından
Aa çok ilginç gerçekten bir daha olursa mutlaka hastaneye git 
0 oy
tarafından
Canım bende geçen hafta yaşadım aynı durumu bana kaslarimin boşaldığıni söyledi acildeki doktor ortopediye gönderdi benim bacaklarımda ağrıyor hala sadece geceleri ama 
0 oy
tarafından
Bence tekrar etmesini bekleme.  Doktora görün muhakkak.  Allah korusun birşey çıkmasın ama çıkarsa erken teşhis önemli. 
(509 puan) tarafından
Sağlık ocağındaki doktorumla görüştüm sabah tahlil yapalım sonucunla dahiliye doktoruna git dedi sabah kan vericem . Erteleyemem bidaha olmasını bekleyemem çok korktum gece felç geçirdim diye
0 oy
(2,194 puan) tarafından
Canım yeni sezaryan falan mı oldun belden uyusturmali
(509 puan) tarafından
Yok ama epiduralli normal doğum yaptım 11 ay önce
(2,194 puan) tarafından
O vurulan iğneler bacaklarda uyuşukluk yapıyormuş ama 11 ay sonra yapmaz galiba

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 194 göst.
30 Temmuz 2023 Aile kategorisinde Emineninanesii (3,457 puan) tarafından soruldu
0 oy
23 cevap 1,063 göst.
1 Ocak 2020 Diğer kategorisinde ❤ Ecem Lina'm❤ (3,560 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 104 göst.
0 oy
1 cevap 50 göst.
8 Eylül 2023 Diğer kategorisinde Safbiri66 (91 puan) tarafından soruldu

381,012 soru

11,406,713 cevap

34,944 kullanıcı

...