0 oy
203 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Merhaba. İlk hamilelikte düşük normal mi?  Neden yaşanır ve yaşayan olupta sonradan çocuğu olan var mı?  

15 Cevaplar

0 oy
(2,349 puan) tarafından
İlk değil de ikinci de öyle oldu canım genelde sağlıksız gebelikte oluyor. Sebebi belli olmuyor genelde. Ondan 2 ay sonra tekrar hamile kaldım şükürler olsun kızım su an 6 buçuk aylık 
-Reklam-
0 oy
(15,823 puan) tarafından
İlk bebeğim kalbi durduğu için ilaçla düşük yaptım 6 ay sonra tekrar hamile kaldimm 3 tane evladım var bin şükür ❤️❤️ Patolojiye gönderildi bişey çıkmadı genelde sağlıksız ve ilk gebelikte olabiliyor demişti doktorum 
(15,823 puan) tarafından
Bellide olmuyor Gelinimizz 12 haftada kontrole gittiğinde ogrendi haftalar önce kalbinin durduğunu onun hiç bı şikayeti yoktu mesela
tarafından
Bende korkuyorum Drlerden Randevu da alamadm özelden bile
(15,823 puan) tarafından
Rabbim kimseyi korktuğu yere ugratmasin inşallah kötü düşünme inşallah bişey olmazz❤️Bı şikayetin varmiki
tarafından
Yok hiç bir şikayetim şükür .
(15,823 puan) tarafından
Çok şükür kötü düşünme Rabbim sağ salim kucağına almayı nasip etsin inşallah ❤️
0 oy
tarafından
Ben geçen sene mart ayında kürtaj oldum 8 hafta 4 günlük kalbi durmuştu 1 sene 1 ay sonra hamile kaldım şuan 19 hafta 6 günlük olduk çok şükür 
0 oy
(1,918 puan) tarafından
Ilk gebeligimde kalbi durdudugu icin kurtaj olmustum 1 ay sonra tekrar hamile kaldim simdi yanimda cok şükür 
0 oy
(9,626 puan) tarafından
Canim ablamın ilki düşük oldu ağır kaldırdı bazayi kaldırmıştı düştü ama tabi nasibi o kadarmış,düşükten sonra 2 cocugu daha oldu 
0 oy
tarafından
Canım ekim ayında düşük yaptım banada ilk hamilelikler de olabiliyo dediler Mayıs ayindada kist ameliyatı oldum henüz hamile kalamadim 
0 oy
tarafından
İlk iki gebeliğim düşük 3. Doğdu 4. Bebek yolda nasipse sağ sağlim doğar inşallah 
0 oy
(7,036 puan) tarafından
İlk gebeligimde karnında ölmüştü acil kurtaja alındım ondan 3 ay soonra tekrar hamile kaldım ve peş peşe 3 tane doğurdum şimdi hepsi yanımda melkler gibi uyuyorlar :D 
0 oy
tarafından
Görümcem Ekim ayında düşük yaptı 6 haftalikti bebeği ama ev taşırken koltuk kaldırmıştı o yüzden düştü bebeği 
0 oy
(1,629 puan) tarafından
3kere yasadım ılk dıye bısey yok saglıksz sızde sikinti wb seyler den kaynaklanıyor canım 
0 oy
(14,030 puan) tarafından
Bir yerde okumuştum ne kadar doğru bilemem ama bazı kadınlarda bu olabiliyormuş özellikle ilk gebelik düşükle sonuçlanabiliyormuş. Anneminde benden önce düşüğü olmuş bir kaç ay sonra bana hamile kalmış.
0 oy
(3,080 puan) tarafından
Arkadaşın da ilki düşük oldu 2ncisi sağlıkla doğdu 
0 oy
(242 puan) tarafından
Ben dış gebelik yaşamıştım 

Çok şükür sonradan 3 tane oldu 

Hayırlısıyla sağlıkla Rabbim nasip wtsin
0 oy
(12,623 puan) tarafından
2018de oldu 4aylikken . Çoçuğun olmaz dedıler kızım 3 aylık 
0 oy
(346 puan) tarafından
Benim bebeğim hiç canlanmamisti kalbi atmiyordu canım düşük yaptım sonra doktor sağlık açısından iki ay bekle dedi ama yine de baya bekledik sonra oldu ama bu evladimda da düşük riski vardı kanama oldu fln ama şükür bişey olmadı doktorum diğer gebeliklerin düşük riskli olabilir demişti yani hep dikkatli ol ne olur ne olmaz ben hep öyle yaptım 

İlgili bir soru bulunamadı

379,687 soru

11,365,906 cevap

34,845 kullanıcı

...