0 oy
218 göst.
Diğer kategorisinde (844 puan) tarafından
Bileniniz yardımcı olur mu ya meyaz mavi karışık renkli mutfak bezleri var zarar görmeden nasıl temizlenir hep yağ salça içinde :(:(:(

13 Cevaplar

0 oy
(6,859 puan) tarafından
Benim de renklidir direk çamaşırsuyu. Ama dün gordum kalıp beyaz sabunu rendeledi hep elinin altında kavanozda sakliyormus. Kaynar suda tencerede kaynatri bezlerini
(844 puan) tarafından
Böyle bir şey bekliyorum ya çok saol canım yarın denicem
(6,859 puan) tarafından
Ben parex bez kullanıyorum Cnm Çamasirsuyunda beklerim deminde yaptm hiç solma yapmıyor bu marka bezler. Ama kaynatmak en iyisi bakterilerde gider hem.
(844 puan) tarafından
Öyle yapayım canım çok teşekkür ederim ♥️
(6,859 puan) tarafından
Evinde mis kokarmis öle diodu :) ❤️
-Reklam-
0 oy
(25,224 puan) tarafından
At makineye yıkansın hepsi nolcak
(844 puan) tarafından
Yavrum atıyorum makinaya ama lekeler geçmiyor yeni ben aldın o yüzden ama şimdi bunlar nasıl yıkanır diyorsun saolsun bir arkadaş yardımcı oldu
(25,224 puan) tarafından
Kız nasıl bez o leke kalıyo ben normal bulaşık deterjanı ile yıkayınca bile tertemiz oluyo bezini değiştir sen direk :D
0 oy
(7,249 puan) tarafından
Beyazlari basiyorum camasir suyuna renklileride elimde citiliyorum oh mis 
0 oy
(4,040 puan) tarafından
Ben mutfak bezleri ve sofra bezlerini çamaşır makinesine atiyorum içine de iki tane finish. 90 derecede yıkıyorum yağdan eser yok beyazlara renk bulasmiyor. Karışık renkli değil ama sadece beyaz olanları da renklilerle beraber atıyorum hiç etkilenmiyor
0 oy
tarafından
Zarar görsün kiz ne olacak temiz olsun da çamaşır suyuna koy kaynat 
0 oy
tarafından
Tursile yıka cnm bn öyle yıkıyor m
0 oy
(242 puan) tarafından
En sevmediğim şey mutfak bezi 

Alternatif i olsa kullanırım hemen
0 oy
(492 puan) tarafından
Küçük bir leğene kaynar su koyup sırayla bezleri koyuyorum.  Her bezin arasına biraz çamaşır suyu biraz tursil serpiyorum.  Ya geceden yapıp sabah yıkıyorum ya da gün içinde yapıp birkaç saat bekletiyorum.  Sonra köpürte köpürte yıkıyorum.  Ne leke kalıyor ne renkler karışıyor 
0 oy
tarafından
Ben tencereye deterjan tozu ve bulasık sabunu koyup kaynatıyorum hiç bir leke kalmıyo
0 oy
(48,671 puan) tarafından
camasir sulu suya koy
0 oy
(2,705 puan) tarafından
Ben uzun ömürlü kullanırım bezlerı yg durdukça koku yapar ebzını çürütür.once kbasını al katı sabunla çitile güzelce sonra kaynar su hazrla suya ben karbonat döküyorum sabunun varsa katı sabunda koybılırsın kaynasın iyice fukur fukur suyun yüzeyine yg cıksın sonra durula mis
0 oy
(272 puan) tarafından
Çamaşır deterjanını tencereye koy.  Üstüne bezleri,  üstüne de kaynar su.  Sonra kaynat yarım saat.  Miss çiçek oluyorlar :)) 
0 oy
(833 puan) tarafından
Beyaz sabun birebir hemen kaynar su yap at içine çitile bembeyaz mis gbi kokar hemde

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 97 göst.
18 Ocak 2023 Diğer kategorisinde Esila han (146 puan) tarafından soruldu
0 oy
33 cevap 396 göst.
11 Şubat 2022 Alışveriş-Hediye kategorisinde Mybaby01. (1,019 puan) tarafından soruldu
0 oy
19 cevap 293 göst.
0 oy
0 cevap 41 göst.
27 Ekim 2022 Diğer kategorisinde elis (2,011 puan) tarafından soruldu

379,742 soru

11,368,039 cevap

34,850 kullanıcı

...