0 oy
164 göst.
Diğer kategorisinde (89 puan) tarafından

KıZlar bebeklerinize hikaye, kitqp nasıl okuyorsunuz? Brnimki canavar resmen:) 3 boyutlu kitabı göstererek okumak istiyorum ama yırtıyor. Eline vermesem ağlıyor. Sonuç hüsranla bitiyor:D 

9 Cevaplar

0 oy
tarafından
Kaç aylık canım ben doğduğundan beri kitap okurum kızıma artık o kadar alıştı ki kendi getirip anne oku diyor

Resimler filan ilgisini çekiyor demekki o yüzden yırtıyor 
(89 puan) tarafından
14 aylık canım.  Evet dikkatini çektiğinden yırtıyor. :(
(1,175 puan) tarafından
Canm kaç aylıkken hikaye okumaya başladın
tarafından
6 aydan beri okuyorum her akşam okurum mutlaka şimdi 32 aylık
-Reklam-
0 oy
(6,441 puan) tarafından
Ay benimkide aynı bütün kitaplarını yırttı attı 
(89 puan) tarafından
Bu konuda yalnız değilmişşm canım:D
0 oy
tarafından

Ohooo ne kıtaplar yedık ısırıdk yırttık :D zamanla ogrenıyolar

(2,705 puan) tarafından
Canm alerjı ılacını sureklımı ıcıyo
(128 puan) tarafından
Hangi alerji ilacını alıyor o berbat uyku ve bitkinlik yapıyo
(2,705 puan) tarafından
Sizin dedğiniz hangi ilaç biz zaditen kullanıyoruz
(128 puan) tarafından
Zatiden var bende uyku yapıyordu sersemleşiyordu bıraktık içirmedim alerjen bir çocuk
Geçen egzama çıkmış bir şurup verdi kaşıntıyı durduyor uyutur bide iki üç gün verdim bıraktım onuda kız çocuk Böyle boş boş bakıyordu
(2,705 puan) tarafından
Bızde öyle bı durum olmadı aksına hıc uyumuyo:)
0 oy
(7,376 puan) tarafından
Şöyleki canım hani klasik küçük kitaolar var ya onlardan ilk önce tanımaya çalışıyorlar yirtabilir bu arada bebeğin kaç aylık annecim bak işte ****** kitapları falan oluyor hayvanların adını falan şöyle öyle direk 3 boyutları verme kız eline bizimkide markete gideriz oyuncak değil kitap ister alırım sayfalarını çevirip anne bu ne bu ne diyip soruyor adını söyleyince de sonra parmaginla gösterip anne bak kedi diyor vb hayvanları gösteriyor mesela bu kedi kızım kediler nasıl ses çıkarır miyav miyav der diyorum kızımda aynısını yapıyor anne kedi miyav diyor pes etme ama ilk önce normal büyük resimli kitaplardan başla 
(89 puan) tarafından
14 aylık canım. Tamam öyle yapayım çok sağol canım brnim
0 oy
(2,148 puan) tarafından

Yirtilmayan kitaplar var bez kitap kalin karton kitap gibi. Bizimki  12 aylik diğerlerini yirtti ama dayanıklıları yirtamiyor. Yirtsada çok takılmıyorum buda gelişimin bir parçası diyorum geçiyorum :D

(89 puan) tarafından
Kumaş var da dikkatini çekmiyor canım:)
0 oy
tarafından
Buradan bir arkadaş önerdi bana sağolsun,bimde de var şu an.kalin sayfalı, çocuğun yirtamayaca cinsten ben arabayım,ben trenin vs.kitaplar.bende ondan aldım dün bunu yirtamadi:) 
(89 puan) tarafından
Canım fotoğraf gönderme şansın var mı acaba
tarafından
Aşağıda arkadaş atmış canım,benim dediğim de onun aynısı
0 oy
(2,148 puan) tarafından

image

Bunun her ****** serisi var kalın kartondan kolay kolay yirtilmiyor cokta eğitici oluyor.

(89 puan) tarafından
Çok sağol canım:)))
0 oy
tarafından
Geçen eline bende defter kalem verdüm çiz diye 2 dk oynadı sonra attı sağ sola :)
0 oy
(952 puan) tarafından
Benimkide aynı okutmuyor ne yapıcam bilmiyorum

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 56 göst.
2 Kasım 2023 Aile kategorisinde Gurbett (310 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 57 göst.
6 Nisan 2023 Alışveriş-Hediye kategorisinde Nnnnnn (226 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 93 göst.
26 Şubat 2022 Alışveriş-Hediye kategorisinde Ipek41 (7,376 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 78 göst.
15 Mart 2021 Diğer kategorisinde Miiirayyyy (234 puan) tarafından soruldu

379,811 soru

11,369,455 cevap

34,852 kullanıcı

...