0 oy
294 göst.
Diğer kategorisinde (46 puan) tarafından
Kızlar bursada oturuyorum anneme yakın tasinmam lazım Demirtaşda kiralar 3 binden basliyo ben böyle bişey görmedim bide memura ev veriyorlarmis hiç vicdan merhamet kalmamış bu insanlarda ya sizin olduğunuz şehirde de aynı mı 

20 Cevaplar

0 oy
tarafından
Bulunduğum yerde 5 ten aşağı kira yok üstelik evle de eski.
(46 puan) tarafından
Ölün diyolar bize resmen
-Reklam-
0 oy
tarafından
Bizmde ayni /30 zam yaptı bide imam faizle ev aldi ,cikacam evlrr 3 bin normlde enn fazla 700 olan ev suan 3 bin fırsatci ko.pekler
(46 puan) tarafından
Allah var ev sahibim yüzde 25e uydu ama gel gelelim benim evden çıkmam lazım çıkamıyorum
tarafından
Toprak doyursun gözünü. Krediyle ev almasına bir şey diyemem ama insaflı olup ona göre zam yapsaymis keşke.
(46 puan) tarafından
Keşke bizim ev sahibide içer sürekli  ama şansıma fazla yükseltmedi çok korkuyorum gaza gelir fazla yapar diye Allah önce vicdan merhamet versin insan olmak herkesin harcı değil demekki
tarafından
İşte insan önce ahlaklı olacak. Hacı hoca dersin en önce onlar hak yer.
0 oy
(2,614 puan) tarafından
Valla canım evler başını almış gidiyo Rabbim yardımcımız olsun ben 1.100 e Erzurum da oturuyorum ama bakalım ev sahibi ne yapar ssuanlik bişe yok
(236 puan) tarafından
Neresinde oturuyosun . Dadaşkentde girişler 2bin fln ortakatlar 3 4 bin
(2,614 puan) tarafından
Kongre de oturuyorum canim
0 oy
(17,811 puan) tarafından
Bu konuya bi el atılması lazım iyice saçmaladılar ev sahipleri geberiyolar para diye
(46 puan) tarafından
Kesinlikle hadi ev sahibi çıkarsa beni sokakta kaldım ozaman Allah ıslah etsin onları
(17,811 puan) tarafından
Aynen biz ev alıcaz inşallah bu sene
0 oy
(4,700 puan) tarafından
Bizim d.bakirda 3+1 Ler 4.500-5000 den aşağı yok ve benim eşyalarım da daha küçük bir eve sığmaz napcaz bilmiyorum 
(46 puan) tarafından
Heryer Ayni demekki
(4,700 puan) tarafından
Hayır bide memur şartı ariyolar da memuruz da Sanki o kadar verecek para var memurda 10 bin maaş alıyoruz yarısi kiraya gitse şuan oturduğumuz evin aidatı 530 faturarlarla bini buluyo kaldı 4 bin kisin bin TL yine en aşağı doğalgaza gidiyo 3 bine artık çocuk bezi market alışverişi kıyafet pazar neyi halledebilirsek o kalıyo
(46 puan) tarafından
İnsansın bide borcunda oluyo asgeri ücretli ölsün gebersin bı çocuğum var gecinemiyorum çalışmam lazım ama kiralar yüzünden evden çıkamıyorum çok daraldik rabbim herkesin yardımcısı olsun
(4,700 puan) tarafından
Valla ev almak için para biriktirmekte hayal zaten rabbim yardımcısi olsun herkesin hele asgari ücret ev yoksa beter halde
0 oy
(616 puan) tarafından
Burda 5 ten aşağı yok.
(46 puan) tarafından
Buralarda öyle bacım 5 6 7 bide memur diye sartlamislar
(616 puan) tarafından
Eşimin bütün arkadaşlarını çıkardılar evden. 6 7 istediler hep. Bizde korkuyorz valla. Bakalım bizimkisi napcak. Rabbim yardım etsin
(46 puan) tarafından
Hey Allahım bı el de atmiyolar bu işe napicaz anlamadim
(616 puan) tarafından
Bu gidişler sonumuz hiç iyi değil. Asgari ücretli biri Türkiye'nin hiç bir yerinde kirada oturamaz. Memur zorlanırken onlrı düşünemiyorum
0 oy
(14,033 puan) tarafından
İstanbul u söylemek istemiyorum Allah herkese yardım etsin 
(46 puan) tarafından
Amin cumlemize
0 oy
tarafından
7-8 binden asagi ev yok.

7 bine buldugunda cok eski bina.

Lokasyon istanbul besiktas 
(46 puan) tarafından
Ya ben anlamıyorum tekim diyelim asgeri ücretle çalışsam sokaktami yaticam ozaman
tarafından
Valla taş kemirip kaldirimda yatacaz heralde bu gidişle
(46 puan) tarafından
Sonumuz öyle zaten gecinemiyoruz dahada beter olun diyolar
0 oy
(73 puan) tarafından
Vallahi canım ben kasabada oturuyorum 1.5 2 den aşağı kira yok merkezde otursam herhalde bizimde aynı olur
0 oy
(8,986 puan) tarafından

Benim kirami demeyim nazara gelir :D burda da 2 oldu  tabii iyi olsun dersen sitelerde 4 den basliyor

(46 puan) tarafından
Benim kiram şuan 800 öbür ay 1000 lira olacak evine göre güzel para ama çalışmam lazım oturduğum yerde kimsem yok annem çocuğa bakacak ama gel gelelim evler uçmuş gidiyo tıkıldım kaldım
0 oy
tarafından
Evet Kütahya da da şimdi 1+1 ler 3 binden başlıyor. 60m2 küçücük ayy sade tek bir öğrenci yazık valla
(46 puan) tarafından
Yuhh ya ne bu boyle
0 oy
tarafından
En ucuz 4 bin oturduğum yerde 
0 oy
tarafından

image

bu antepin elit olmayan yerleri gerisini sen düşün yani binevler emek guvenevler vs uçuyor bu daireler de minicik bak 
(46 puan) tarafından
Hepside birbirini gazliyo maaşın kökünü kiraya verin diyolar
0 oy
(7,768 puan) tarafından
Sitemizde karşı binada 3+1 boşaldı 3500 diyorlar vicdan yok bizde ocakta taşındık biz 3+1 de oturuyorduk o zaman 1800 diyorlardı 2+1 e 1400 e geçtik bizim ev sahibide memur arıyordu eşimin iş yeri bilindik yer olunca öylelikle verdi ama 5 kira peşin biri emlakçıya biri tutalan aya 3 kirada depozito şeklindeydi
0 oy
(3,354 puan) tarafından
Ben Giresun da oturuyorum sobalı evler bile 1500 den başlıyor ama ben çok şükür şanslıyım 750 ye sobalı ev buldum hemen taşındım bina biraz eski ama evin içi iyi 
(3,354 puan) tarafından
Bende gelin geldim Giresun'a ☺️ memleket Adana ☺️
(4,668 puan) tarafından
Aaaa ne güzel ,adana dan sonra giresunda yaşamak biraz zor olmuştur tabi.
(3,354 puan) tarafından
Çok zor 4 sene oldu geleli yeni yeni alıştım ☺️
(4,668 puan) tarafından
Biz kaçmaya yer arıyoz,sevmiyoruz giresun havasını. Hep yağmur var.
(3,354 puan) tarafından
3 gündür yağıyor ama iyiki yağıyor yoksa durulmuyor evde sıcaktan ☺️
0 oy
(12,668 puan) tarafından
Bız 1200 oturyoz çıkmamız lazım bakıyorum ev uzun zamandır 3binden aşşa yok
0 oy
(1,703 puan) tarafından
Benim bulunduğum yerde de evler eski olmasına rağmen 4 binden aşağı ev yok 
0 oy
tarafından
Ben sivasta 650 ye oturuyorum 
0 oy
(2,853 puan) tarafından
Geçen ay 1250 olsun dedi bu ay 2500 olsun diyor enflasyon oranına göre de zam yapacakmış manyak kadın 
0 oy
tarafından
Bizde kiralık ev arıyoruz fiyatlar acayip pahali:(

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 135 göst.
17 Mart 2024 Diğer kategorisinde Ayse.gull (6 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 111 göst.
0 oy
7 cevap 136 göst.
31 Ağustos 2023 Aile kategorisinde Omerali (5 puan) tarafından soruldu