0 oy
466 göst.
Diğer kategorisinde (228 puan) tarafından
Kızlar bana yardım edin..

Çok heyecanlıyım üniv. Çocuk Gelişimi mezunuyum. İlk defa bir bu bölüm üzerine iş buldum başladım okul açılana kadar belli saatlerde gidiyorum. Evliyim 6 senelik oğlumda benim ile gelecek kreşe farklı sınıfta olacak şimdiye kadar herşey güzel geçti ama şu heyecanımı yenemiyorum içim içimi yiyor düzgün hakkı ile yapamayacığım diye.. Hoca veliler ile grup kurmuş şimdi beni ve diğer öğretmende ekli bişey yazma ma gerek varmı kimse bişey yazmadı henüz bu ortak grup birde kendi sınıflarımız için ayrı grup kuruluyor değil mi. Uf valla elim ayağım ağzım dilim birbirine dolaştı çok istiyorum çocuklara güzel şeyler verebilmek işimi hakkı ile yapabilmek hocanın bu grubu kurma sebebi malzeme listelerini falan atmak için benim gruba herhangi bir şey yazmama gerek var mı normalde insanlarla diyoloğum çok iyi.. Ama böyle konularda her şeyi unutuyorum kızlar ne yapim bişey yazın lütfen 

11 Cevaplar

0 oy
(2,016 puan) tarafından
Sana birsey sorulmadikca birsey yazma canim 
(228 puan) tarafından
Aynen canım
-Reklam-
0 oy
tarafından
Heyecan yapman çok güzel hayalimde ki meslek inşallah bir gün bende yaparım bu mesleği 
(228 puan) tarafından
İnşallah canım sende yaparsın
0 oy
tarafından

Kız bunu zümrelerine sorsana, aynı meslekte olmayanlar nasıl cevap versin :) İşini hakkıyla yapmak istemen bile çok güzel.

(228 puan) tarafından
Sürekli araştırma içerisindeyim canım :)
0 oy
tarafından
Çok harika olacak emin ol. Zaten çoçuğunda gözünün önünde olacak. Kimseye minnet etmiyceksin çoçuğuma bak diye.
(228 puan) tarafından
Evet canım o yönden şanslıyım
0 oy
tarafından

Ya sen niye bu kadar evhamlisin sakin olsana. Onlar da insan. Yanlış yaparım , rezill olurum korkun var daha çok .

Daha önce de defalarca konu açtın . Açık öğretim mezunu musun o yüzden mi özgüvenin yok biraz relax ol her şey yolunda. Ama sakınan göze çöp batar bu kadar büyütme. 
(7,972 puan) tarafından
Katılıyorum artı posta bakınca direk o kızdır diye okuyorum whhdhqhw
(228 puan) tarafından
Kızlar çok haklısınız biraz sakinleşmem lazım sanıyorum ki herşeyi yanlış yapıcam uffdd
0 oy
tarafından
Bak kimsenin arkasından konuşma kimse ile fazla samimi olma . Dedikodu sakın yapma sonra ortaya çıkar falan yani yapacaksın diye demiyorum ama dikkat et bunlara canım. Bende aynı senin gibi çalıştığım kuruma vercem oğlumu hakkında hayırlısı olsun ❣️
(228 puan) tarafından
Ay inşallah canım, çok haklısın senin tecrüben var mı kuzum az çok bir iki kelime bişey yazsan bana :)
tarafından
Canım benim yazacak bir şey yok sana denileni yapacaksın ve yazdıklarımı uygulayacaksın başka bir şey yok benim tecrübem yok sadece stajda ne gördüysem onu sana söylüyorum yani sen benden daha tecrübelisin aslında birazcık özgüvenli ol kendine güven İnan böyle olursa seni kullanabilirler
(228 puan) tarafından
Haklısın kuzum teşekkür ederim
0 oy
tarafından

O çocuklar kafanı patlatinca da böyle heyecanlı olucakmisin acaba :D:D

Bende anaokulu öğretmeniyim canım iki sene tek yaptım evlilik hamilelik çocuk derken bıraktım

Grupta bişey sorulursa cvp ver sadece 

(228 puan) tarafından
:)  hayırlısı artık canım bakalım
0 oy
(1,248 puan) tarafından
Valla bende seninle ayni bolum okudum ve cok guzel bisi cok guzel meslek kuzum oncelikle hakkinda haylrisi olsun hic panik yapma mesela sakin sakin ol yillarin ogretmeni gibi gayet normal tabikide heycan yapman ama gerektgi yerde ssna bisi sorulursa oyle cevpa verirsin onun haricinde yazmana gerek yok bence
(228 puan) tarafından
Haklısın kuzum çok teşekkür ederim
(1,248 puan) tarafından
Rca ederim cnmm
0 oy
(811 puan) tarafından
Çok sevindim sizin adınıza. Hakkıyla yaparsınız merak etmeyin çocuklar sadece sevgi bekliyor o yaşlarda büyüdükçe o sevimli hallerinden eser kalmıyor malesef ;) grupta sizi tanitirlarsa o zaman uygun bir şey yazarsınız kimse yazmıyorken yazmanıza gerek yok. Velilerle her zaman mesafeli olun. Yakınlık kurup arkadaş falan olmayın kimsenin arkasından konuşmayın. Size birini cekistirenlere de ben bu tarz konuşmaları sevmiyorum deyip baştan engelleyin. Inşallah heyecanınız hiç bitmez.
(228 puan) tarafından
Çok güzel yazmışsınız Allah razı olsun inşallah canım :)
0 oy
(850 puan) tarafından
Amaaan günlerdir aynı muhabbet... Sıkılmadın mı gerçekten? 
0 oy
tarafından

Bir kadının altından kalkamicagi hicbirsey yoktur, ondan layıkıyla eminim bu işin üstesinden geleceksin, geleceğe güzel çocuklar yetiştirmen dileğiyle <3

(228 puan) tarafından
İnşallah canım, çok teşekkür ediyorum :)

İlgili sorular

0 oy
15 cevap 646 göst.
6 Mart 2021 Diğer kategorisinde Elvinimm21 (1,264 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 361 göst.
18 Aralık 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
21 cevap 625 göst.
6 Haziran 2022 Aile kategorisinde Hacerhale (331 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 340 göst.