0 oy
78 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (795 puan) tarafından
Anneler hayırlı gunler kizim iki gundur oksuruk nobeti geciriyor istifra edecek kadar nerdeyse dun doktora goturdum oksuruk surubu balgam sokucu bi de antibiyotik verdi bende ihlamur bal sarimsak zeytinyagi hepsini yaptim ama oksururken agliyor artik anne doktora gidelim diye daha ilaclari da ucuncu verişim simdi dus aldirdim uyuttum terletsin biraz diye baska ne yapabilirm evde aglarken oksururken icim gidiyor 

2 Cevaplar

0 oy
(1,995 puan) tarafından
sarımsak zeytinyağ ve çörek otu yağ karıştır ayaklarının altına sür 

öksürükte gider balgamı da dışkıyla atar inşallah 
(795 puan) tarafından
tamam canim sagol gunde kac kere verebilirim bunu pekmezi uc kere verdim bu gun
(1,995 puan) tarafından
ay fazla olmasın pekmez bugün vermişsin
 bunu da dene

Bir çeyrek dilim limon, bir miktar ıhlamur, elma kabuğunu soyup çekirdekleri ile beraber bir elma, 2 adet karanfil ve tarçın. Bu karışımı ılık suda çözümleyerek karıştır büyük bir yere yap . Ve gün içerisinde içir
(795 puan) tarafından
tamam canim bunu deniyim bi de insallah gecer cok sagol teşekkür ederim
(1,995 puan) tarafından
inşallah canım ilaçlar önce çok gıcıklatıyor 4,5 güne etki eder inşallah geçsin
(795 puan) tarafından
insallah sağol canım
-Reklam-
0 oy
(291 puan) tarafından
Osman gönülal ın youtube de videosu var canım izle istersen ben öyle yaptım. Hava makinasına 5cc serum suyu koyup kullandık kızıma cok faydasını gördüm. Devamlı burnunu temizle serum suyuyla bide 
(795 puan) tarafından
hava makinem yok ki canim burnunu actim onun yerine banyoyu buhar yapsam olur mu ki
(291 puan) tarafından
Bi tanıdığında varsa 3n4 günlüğüne iste
(795 puan) tarafından
yakinimda kimse yok ki canim bi esimin halasi var onunda cocuklari buyuk yoktur onda

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 162 göst.
0 oy
3 cevap 53 göst.
8 Eylül 2023 Diğer kategorisinde denizimsi (6,327 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 56 göst.
15 Nisan 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde MehSinOz (140 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 60 göst.
17 Mart 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Bir.anne (113 puan) tarafından soruldu

379,604 soru

11,363,695 cevap

34,840 kullanıcı

...