0 oy
871 göst.
Diğer kategorisinde (38 puan) tarafından
Kızlar bana bı akıl verin yoksa sinir krizi gecircem 

Ben mahalleye 4 5 ay önce taşındım kimseyi fazla tanımıyorum eşimde kimseye guvenilmiyo samimi olma kimseyle diyo o yüzden sadece bı kaç kişi ile selam verip geçiyorum 

Bugün bı tane teyze zile bastı çapraz bina da oturuyo yaşlı makinası bozukmus çamaşır versem yikarmisin diye reddedemedim 2 makina çamaşırını yıkadım az önce götürdüm mahallede oturan diğer kadınlar uyardı makinani boş çalıştır ellerini fln iyice yika diye neden dedim bana çamaşır yikatan kadında bulaşıcı bı kaşıntı hastalık olduğunu söylediler ben 34 haftalık hamileyim 2 çocuğum da var korktum bişi olur mu diye makinami boş sirkeyle 90 da çalıştırdım ellerimi fln yıkadım ama içim rahat değil madem bı hastalık var benim halimi görmüyo mu da bizede sebeb olacak eşime söylesem çok kızacak biliyorum 

23 Cevaplar

0 oy
tarafından
Keşke almasaydin kadinda madem hastalık var ne diye getirdi çamaşırını tövbe tövbe ya 
(38 puan) tarafından
Bende ona sinir oluyorum iki tane çocuğum var artı hamileyim bazı insanlar gerçekten çok düşüncesiz
-Reklam-
0 oy
tarafından

E yeni tasinmissin tanımıyor etmiyor ne diye getiriyor, ben yikamam bana ne bana mı guveniyo millet 

E hadi senin olmadığını düşün o zaman ne olacak, 
Gitsin yaptırsın makineyi millete ağız eğene kadar 
(38 puan) tarafından
Sürekli gelip zile basıyo bisiler diyo bisiler veriyo çocuklara almıyorum ihtiyacım yok ihtiyacı olana ver diyorum ama çamaşır deyince birde yaşlı yıkayım elime yapışmaz dedim burnumdan geldi
0 oy
tarafından
Yapacak bişey yok olan olmuş. Muhtemelen o herkese verdi şimdi kimse almıyor sıra size gelmiş. Bilmeden yapmışsın. Sen evi komple sil şupur. Ellerini iyice yika. Korkma bişey olmaz
tarafından
Temizlikle ilgili iyilik olmuyor ya. Eşimde geçen arabaya yaşlı bı teyze almış. Carsidaydi yürüyordu diyo. Araba o kadar kötü koktu ki. Üç kere yikatti bı ara satsam mi arabayı filan diyordu düşün. Böyle şeylerde iyilik olmuyor. Herhangi bişey vererek , ortak kullanarak , evinde işini hallederek iyilik olmuyor.
(38 puan) tarafından
Ya ne bileyim kadın tek yasiyo yaşlı acıdım yıkayım dedim meğerse hastalığı var diye kimse gelip gtmiyomus 6 7 çocuğu varmış
tarafından
Ayy yazık ya çok üzüldüm kadıncagıza o kadın 7 çocuğuna bakmış ama biride ona sahip çıkmıyor
(5,302 puan) tarafından
Belkide makinası var çalıştırmayı bilmiyor evide pisse kimseyi cagiramiyir acıdım ya belediye yardım etmez mi yaşlı ve engellilere temizlikçi yolluyolardi
tarafından
Eder mutlaka eder evini dezenfet ederler evde bakım hizmeti var onlr bnyosunu faaln yaptırırlar
0 oy
(4,937 puan) tarafından
Tüh bidaha dikkat et canım ya alma evine sen bir evini sil süpür bence şimdi için rahat değildir 
(38 puan) tarafından
Valla çok pişman oldum kadıni eve almadım ztn sadece kıyafetleri aldım yıkayıp götürdüm ama yine de korkuyorum inşallah çocuklarıma fln bişi olmaz
(4,937 puan) tarafından
İnşallah canım
0 oy
tarafından
Makinayı boş calistirmissin sirke falan dokmussun. Hastalık kalmamıştır birşey olmaz cnm
(38 puan) tarafından
İnşallah ya gerçekten bı iyilik yapayım kimsesiz yaşlı kadın dedim burnumdan geldi komşular hastalığı olduğu için herkes uzak duruyo dediler
0 oy
(7,232 puan) tarafından
Hic almasan olurmus aslinda ya tanimadigin insan. Samimi olsan neysede
(38 puan) tarafından
Sürekli gördüğüm bı kadın çocuklara bisiler vermek ister sürekli kabul etmem ihtiyaci olana verin diyodum makinam bozuldu deyince üzüldüm kimsesiz yıkayım bı iyilik yapmış olurum yazık diye düşündüm ama burnumdan geldi
0 oy
tarafından
Bidaha çalıştır makinayı bu defa hem sirke hem çamaşır suyu koy, bütün evi de çamaşır suyuyla sil daha sonra durula 
(38 puan) tarafından
90 derecede açtım calisiyo şuan çamaşır suyu da ekledim
tarafından
Sıkma canını birşey olmaz Allah'ın izniyle kız
0 oy
tarafından
Aaaa inanmıyorum ya düşüncesizligin bu kadarı pis yaa sen bütün heryeri sirkeli suyla sil ayy Canim Allah korusun sizi.
(38 puan) tarafından
Şimdi sirkeli su yaptım silecem heryeri
Amin inşallah  valla bu devirde kimseye guvenmicekmissin onu bikez daha anlaidm
0 oy
tarafından
Ay tüh inşallah bulaşmaz canım 
(38 puan) tarafından
Bulasirsa eşim kadını perişan eder inşallah bişey olmaz ya
tarafından
Söyleme eşine domestosla dil makineyi bişey olmaz inşallah
0 oy
(1,918 puan) tarafından
Guzelce canasir suyunla sirekeyle sil evlerini bidaha alma artik cok dengesiz insanlar var ya 
(38 puan) tarafından
Aynen ya bı insan bu kadar düşüncesiz olmaz inşallah bişey olmaz daha eve almayı bırak yolda görsem catarim kadına uzak dur muhattap olma diye
(1,918 puan) tarafından
Bencede kimse kalmadi herhalde yıkacak seni buldu
0 oy
(4,961 puan) tarafından
Git yüzleş canım utanmaz pislik
(38 puan) tarafından
Şuan çok sinirliyim o yüzden gitmicem eşimde öğrenirse kötü olur o yüzden gördüğüm zaman ağzının payını veririm
0 oy
(7,545 puan) tarafından
Tanimadim biri bana camasirimi yika demez heralde ya manya kmi ne
(38 puan) tarafından
Kadını sürekli görüyorum ama muhattap olmuyodum o sürekli konuşmak fln istiyodu çocuklara bisiler vermek istiyodu ihtiyacı olana ver fln deyip geciyodum çok sinir oldum
0 oy
(1,389 puan) tarafından
Komşuların baştan uyarsaydı keşke selamlaştıkların oluyormuş. Sirkeli su yaptıysan bişey kalmaz cnm 
(38 puan) tarafından
Keşke ya çok moralim bozuldu sinir oldum  RABBİM kötü niyetli insanlardan korusun
(1,389 puan) tarafından
Amin cnm buda tecrübe olmş sna
0 oy
(483 puan) tarafından
Sende gelince diyeceksiniz ki ben sana iyilik yaptım ne diye hastalıklı eşyalarını getiriyorsun bilmiyor musun 

Haram zehir zıkkım olsun de benim bu halimi görüp beni benim çocuklarımı onemsemedin de biraz yüzünüzü elinize alın ****** olana ****** olacaksın 
(38 puan) tarafından
Gördüğüm yerde burnundan alırım zaten  insanda biraz Allah korkusu olur insanlar gerçekten çok bencil olmuş daha asla su isteyene vermem insanı pişman ediyolar gerçekten
0 oy
tarafından
Birşey olmaz ALLAHIN İZNİYLE inşaALLAH cnm sen iyi niyetli davranmışsın RABBİM korur seni ve çocuklarını 
(38 puan) tarafından
Yaşlı kimsesi yok elime yapışmaz diye düşündüm ama inanın pişman oldum  inşallah bişey olmaz
tarafından
İnşaALLAH olmaz cnm sen kalbini ferah tut
0 oy
(1,849 puan) tarafından
Anam bu devirde iyilik yapmaya da korkar olduk
(38 puan) tarafından
Vallaha öyle insanı pişman ediyolar
0 oy
(81 puan) tarafından
Ben olsam ben de yikardim kesin cunku kimseye hayir diyemiyoruz ondan oluyor hep..Ama varya kadinin yasina basina bakmayacan sayacan agzina geleni su an o kadar sinirlendim ki kadina mutlaka gördüğün yerde agzinin payini ver. Insanlarda hic Allah korkusu da kalmamis
(38 puan) tarafından
Gördüğüm yerde ztn vercem ağzının payını çok sinir oldum Rabbim boylelerinden korusun
0 oy
(1,455 puan) tarafından
Bence kadında hastalık yok insanlar kadın kimseye gitmesin ayağı kesilsin diye böyle bişey uydurdu
(38 puan) tarafından
Keşke öyle olsaydı ama varmis
0 oy
(48,628 puan) tarafından
hey Allah im gercekten bu mantiga geldik kimseye iyilik yapilmiyo
(38 puan) tarafından
Aynen valla
0 oy
(7,579 puan) tarafından
Basiretin bağlanmış canım bazen insan tutulup kalıyor öyle.
(38 puan) tarafından
Pişman oldum sabaha kadar uyku girmedi gözüme nasıl bı devir oldu boyle

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 319 göst.
29 Ağustos 2021 Aile kategorisinde Alyakus (2,364 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 370 göst.
24 Temmuz 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 243 göst.
31 Mayıs 2022 Aile kategorisinde Selcanttt (2,366 puan) tarafından soruldu