+1 oy
123 göst.
Diğer kategorisinde tarafından

Kızım 17 aylık . Bir arkadaşım var onun ogluyla kızımla arasında 1 gün var. Ve resimde gördüm pipetli bardak kullandığını . Ben suluk almıştım 2 tane. Okula başladığı zaman kullanır diye yada öncesinde 5 yaşlarında vs. Kızım doğmadan almıştım. Ucuza görünce bir sürü kitapta aldım okur ilerde diye :D

Neyse resimde görünce kendimi kötü anne gibi hissettim. Ben sulugu önceden denedim ve korktu . Birdahada denemedim yıkayıp kurulayip kaldırdım. Kendimden yola çıkarak yol ciziyorum. Ben ayranı pipetle içince acsyip gaz oluyor bende . O yüzden pipetsiz içerim. Kızımda gaz sorunu olmasın diye pipet kullanmadım. Yani hata mi ediyorum alistirmam mı lazımdı ? Kendimden yola çıkarak kızımı buyuttugum için yanlış mı yapıyorum ? Şimdi alistirmadim diye hata mı ettim?  :wassat: Pipetli bardağın faydası varda ben mi bilmiyorum acaba ? :ermm:

Yazmayı unutmuşum kızım alıştırma bardağıyla kendi içiyor. O yüzdende pek gerek görmedim pipetli bardağı . Sizinde fikirlerinizi almak istedim. Doğru mu yapıyorum yanlış mı ? 2 haftadır düşünüyorum bu konuyu. Bana göre gereksiz ama bilemedim.

4 Cevaplar

0 oy
tarafından
Tamamda bardakla yada alıştırma bardağı ile içebiliyorsa yeterli yani illa pipetle içmeyi öğrenmek zorunda değil ileride zaten öğrenir :) 
tarafından
Bardakla içiyor canım onu yazmayı unutmuşum . 3lu mini bardak aldım alistirmali.
tarafından
Eee daha ne çocuğunu kimseyle karşılaştırma o pipetle içiyor olabilir senin kızında bardakla içiyor işte :)
tarafından
Evet daha mı iyi yani canım ?
tarafından
Tabiki iyi
tarafından
Sevindim valla ❤️
-Reklam-
0 oy
tarafından
Şimdi versen icerki. Hemen öğreniyorlar. Hoşlarına gidiyor pipetli
tarafından
Ben seramik tarzı buldum. Yani yere atarsa korkup kırılır. O yüzden veremiyorum.  İlla kendi tutup yiyip icicek benim elimden içmez.
tarafından
Lcw da vardi plastik orayada bak cnm
tarafından
Tamam canım bakarım teşekkür ederim ❤️
0 oy
(14,045 puan) tarafından
İlla pipetlide içecek diye bir şey yok ki çevremde ki çoğu insan alıştırma bardağı vs bile almıyorlar onlar kötü anne mı şimdi :D 
tarafından
Hafta 1 çıkıyorum belki az gelecek ama kızım zaten parkı sevmiyor okadar kalabalık oluyor kii salıncağa bile bindiremiyorum. Bebek arabasını tek bırakamıyorum. Kızımın pesindemi koşaym arabaya mi bakayım . Birisinin yanımda olması şart. Annem diyor al kucağına git 20- 30 dkkalik yol var. Birde yokuşlu yollar. Zaten bacaklarımda varis var doğumdan kalan. Sürekli kucakta durmayida sevmiyor kızım. Bazen 2 hafta bile evden cikamadigimiz oluyor. Eşime diyorum al kızı git hava aldır parka goturmesende gezdir diyorum ben ne anlarım sensiz gitmem diyor. Sonra ee Funda dışarı çıkmadığı için kız hava alamıyor. 1 saat gezdirip getirmek çok mu zor bende uzanıp dinleneyim biraz. Sen annesin dinlemezsin diyor bana. Asıl benim daha çok dinlenmem lazım ki ertesi gün dinç olayım sinirli gergin halsiz olmayım. Anlamıyorlar işte
(14,045 puan) tarafından
Başta sana eşinin yardımcı olması lazım ama eşin hiç oralı değil anne olduk diye iyi hepten kendinden vazgeç o zaman. Sana yanasinca da de ki ben anneyim uzak dur :D
tarafından
Bana yanaşmıyor canım hahahah :D
(14,045 puan) tarafından
Hadsizlik mı ettim yaa
tarafından
Estağfurullah canım benim ne hadsizligi ❤️❤️❤️

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 153 göst.
22 Mayıs 2023 Diğer kategorisinde tazeAnneee (774 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 122 göst.
0 oy
18 cevap 738 göst.
24 Ocak 2021 Alışveriş-Hediye kategorisinde K. Gamze (264 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 3,164 göst.

383,088 soru

11,466,534 cevap

35,069 kullanıcı

...