0 oy
133 göst.
Aile kategorisinde tarafından
Merhaba 2,5 yaşında oğlum var. Doğdu doğalı kalabalık ortamlardan nefret ediyor. Birisi bize gelsin yada biz birine gidelim saatlerce ağlıyor gittiğimiz gibi geri kalkıyoruz. Annanesini çok sever oraya gidince bile kimseye yanaşmıyor annesine nadiren. Dedelerine babannesine halasına sayısına amcasına kimseye yanaşmıyor kimse sevemiyor ağlayacak diye. Amcası halası dayısı bir kere bile kucağına alıp sevemedi. Parka gidelim Bi çocuk olsun kaykaydan asla kaymaz orda çocuk var der. Her ortama sokuyorum oyun alanları avm otobüs minibüs cadde sokak park heryere götürüyorum bana aşırı düşkün benim elim dışında babasından bile su içmez. Babasına sen git burdan ben annemle kalıcam git diye bağırır. Ama aşırı ve aşırı utangaç. Bunu nasıl aşabiliriz acaba. 

2 Cevaplar

0 oy
(127 puan) tarafından
Zor ama bi çikolata alıp sevdirsinler kndini oyun oynasınlar onla ozmn alışır sever 
tarafından
Yok o bile kar etmiyor inanki
(127 puan) tarafından
Isin zor cnm zorlama cocugu kendi haline  birak sıkma
tarafından
Aynen canım sıktıkça daha kötü oluyo zaten nasıl isterse öyle davransın napalım
-Reklam-
0 oy
tarafından
Aa benim kızım bu :) 17 aylık ve aynı anlattığın gibi babası ve ben dışında herkesten nefret ediyor çocuk :D kimseye kendini dokundurmuyor
tarafından
Kız güldüğüme bakma bende çok üzülüyorum ama eşimde öyleymiş belki ona çekmiştir diye avutuyorum kendimi
tarafından
Dimi benimde öyleymiş eşim. Ama inşallah ileride böyle olmaz girişken olsunlar
tarafından
Seninki biraz daha büyükmüş konuşması falan iyiyse kreşe verebilirsin aslında sosyalleşmesi için yarım gün falan belki iyi gelir
tarafından
Konuşması falan çok iyi maşallah. Ama bensiz kreşe gider mi bilmiyorum yani paçamda ayrılmayan Bi çocuk aşırı anneci işte
tarafından
Denemekte fayda var 1 hafta deniyorlar ya zaten en başta sorun çıkarırsa vermessin gelişimi için çok faydalı olur. 1 buçuk sene sonra bnde verecegim inşallah sosyal bir çocuk olmasi için :)

İlgili sorular

0 oy
9 cevap 219 göst.
5 Mart 2023 Diğer kategorisinde Ymckrm (364 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 209 göst.
30 Haziran 2021 Aile kategorisinde Mehmetcan Emir (886 puan) tarafından soruldu
0 oy
25 cevap 615 göst.
18 Ocak 2023 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 474 göst.