0 oy
242 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (962 puan) tarafından
Bana biraz tuhaf geliyo kolun bu kısmının terlemesi ni sorun olabilir mi acaba

4 Cevaplar

0 oy
(119,248 puan) tarafından
Foto yok malesef
(962 puan) tarafından
Aslında yüklerim de noldu nere gitti anlamadım tekrar nasıl yğkleyebilirim
-Reklam-
0 oy
(4,431 puan) tarafından
Kolunun neresi terliyor ki
(4,431 puan) tarafından
Bazı çocuk aşırı terler bnim büyük kız misal bebekliginden beri saçları boyun altı bide kol içleri terler küçüğün gene sadece anlı sırti vücut yapısı öyle belki ama serin havada oluyor diyorsun istersen bı uzmana goster
(962 puan) tarafından
Bu da terliyo yastığı ıslanıyor ama evet serin burası. Bu aklımda yaa bakayım ilk fırsatta Bi sorcam aile hekimimiz çok iyidir ona Bi danışırım o yönlendirir zaten.
(4,431 puan) tarafından
Aynen öyle yap canım misal başı çok terleyen çocuğun kalbine baktırın diyorlar ama seninki komple bence yapısı öyledir güzel haberler alırsın insallah
(962 puan) tarafından
Amin canım çok sağol
(4,431 puan) tarafından
Sende sağol canim
0 oy
(25,224 puan) tarafından
Kız bu sıcakta biz bile kıçımıza kadar terliyoruz kolda terler tabi:D 
(962 puan) tarafından
Burası sürekli yağmurlu ve seri. Bu havada dirseğinin hizası terliyo yani tuhafıma gitti. Resim de paylaşmıştım ama olmadı nere gitti anlamadım
0 oy
(962 puan) tarafından

Tamam şimdi yeniden resim ekledim 

image

(1,948 puan) tarafından
Evet canm heryerleri terliyo benm kızımda da oluyo
(962 puan) tarafından
Yaa normal dimi. Aslında pimpirikli biri değilim ama ne bileyim hiç görmedim kolun bu kısmının terlediğini bebekte ilkkez gördüm tuhafıma gitti
(1,948 puan) tarafından
Oluyo canm banyo yaptırınca biraz geciyo benm kizimn heryeri sivilce olmuş sicaktan
(962 puan) tarafından
Yaa geçmiş olsun. Aslında evet bikaç gün oldu yıkamayalı havalar soğuk burda diyebilirim hasta olmasından korktuğum için yıkamadım

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 89 göst.
5 Mayıs 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Deniz. 01 (2,244 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 51 göst.
6 Nisan 2024 Diğer kategorisinde Mh. 2606mt (79 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 101 göst.
3 Aralık 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Kirazim (257 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 50 göst.
24 Kasım 2022 Diğer kategorisinde Yigidinannesi (242 puan) tarafından soruldu

379,212 soru

11,351,606 cevap

34,822 kullanıcı

...