0 oy
1,307 göst.
Aile kategorisinde (3 puan) tarafından
Msjlasmis bikac kez de telefonda konusmuslar 4 ay once yakaladim ve kadinda evli sozde esimi merak etmis mutlu mu diye ama konuyu eski gunlere getirmis bi sekilde benimkininde hosuna gitmiski 20 gun boyunca iletisim kurmslar.esimin suan cok pisman olduguna eminim ama yetmiyo affettirmek icin elinden geleni yapiyo ama unutamiyorum.bu olaya kadar esimle cok iyiydik sevgisini ilgisini eksik etmeyen biriydi 6 senelik evliyiz birgün bile üzmedi kirdiysada gönlumü hep aldi gercekten iyi bi evliligimuz vardi beni sevdogine cok emindim ki bende cok seviyodum 2 cpcugumuz var onlarlada cok ilgiliydi nasil yapti anlam veremiyorum dün yin3 bu konuyu actim kendine kufrrdip beddua etmeye basladi bu boyle ne kadar devam eder bilmiyorum ve devamli göruyorum burda aldatilma postlarını ne hale geldik böyle Allah kimsenin huzurunu bozmasin

21 Cevaplar

+6 oy
(4,290 puan) tarafından
2 seçenek var ya bosanacaksin ya da bu konuyu tekrar acmayacaksin kuzum
-Reklam-
0 oy
(661 puan) tarafından
Ah ah evinde karin dururken neden canım anladığım kadarıyla kadın mesaj atmış erkekler malesef kayitsiz kalmiyolar ne diyim ki inşallah düzelir aranız ama bı kere güvenini kırmış 
0 oy
(3,230 puan) tarafından
Sadece mesajlasmislar mi
(3 puan) tarafından
Ebikac kezde telefonda konusmuslar
0 oy
(119,343 puan) tarafından
Bana gore buda aldatmadir istedi bedduayi etsin 6 yilda 1 kez kirmamis ama bu yaptini hata diye kabullencenmi
0 oy
(80 puan) tarafından
 Allah kimseyi  şaşırtmasın  gerçekten    canım vesvese zor iş      şüphe ve evlilik yanyana  olmuyo 
0 oy
(2,610 puan) tarafından
Pişmanmış vallahi helal olsun size gururu arka plana atıyorsunuz ben hayatta yüzüne bakmam bana ihanet edenin 
(3 puan) tarafından
Evet haklisin inan bana oncesinde bende boyle nettim buyukte konusurdum sunu ogrendim ki bu tarz konuslarda kesin bi dille konusulmazmis
0 oy
(2,705 puan) tarafından
Erkekler ıste canm unutamazsın ama en azndan konuyu acıpta canınızı sıkmayın sende oda artık ona göre davranırsınız
0 oy
(2,097 puan) tarafından
Canım sadece konuşmuşlar mı eski günlerden yoksa muhabbet başka yerlere kaymış mı? Eğer kaymadıysa burnunu çok iyi sürttürmek kaydıyla affedilebilir belki; hele ilk adımı kadın atmışsa, nefsine yenik düşmüş belli ki Allah affetsin.. Ortada mutlu bir evlilik ve iki çocuk var ben o kadar keskin kestir at diyemem vallahi böyle bir konuda.
0 oy
(1,918 puan) tarafından
Kadında evli ama kocani unutamamis herhalde ne cessret ya evli barkli adama yazmak pisman herhalde esin bi daha acma o konuyu kapat gitsin
(3 puan) tarafından
Evli ve cocuklari var biz 6 senelik evliyiz onlar ayrilali 10 seneyi gecmis
(1,918 puan) tarafından
Normal ayrilmalari kari oynakmiss
0 oy
tarafından
Çok üzücü bir durum Allah kimsenin başına vermesin böyle bişey görsem direkt o kızı arayıp saydirirdim ağzıma geleni 
(3 puan) tarafından
Kadin bana mesaj atti sosyal medyadan cok buyuk ahtaydi sadece merak ettim naptigini falan diye cok konusmadim acikcasi istesem kocasina bile ulasirdim ama Allahindan bulsun dedim
tarafından
Aslında doğru olanı yapmışsın canım umursanmadigini görmüş oldu ama ben dayanamazdım galiba
0 oy
(3,491 puan) tarafından
İlgi görmek her insanın nefsini cezbeder gururunu okşar, ne biliyim şeytan dürter derler ya öyle. Pişmanmış eşin, önemli olan bu, sen de artık unut. Anlattığına göre bi şansı hak eden biri. Şöyle düşün ki sahiden pişman olup tevbe edeni Allah affediyor, onca nimet hayat vermesine rağmen nankörlük etse bile. Sen de affedici ol. Yuvanın huzuru senin elinde bu saatten sonra. 
(3 puan) tarafından
Evet iyi bi insan iyi bi eşti bunlari gönlumu rahatlatmak icin soylemiyorum gercekten benim her anlamda arkamda olan biriydi nasil bu kadar kuculttu kendini anlayamoyorum
tarafından
Cunki eşim hic yapmaz diye dusundugun icin bunlar basına geldi bu hayatta hic büyük konusmucaksın inanki basına geliyor konusmak degil icinden düsünmek bile yetiyor dile dökmeyip icinden düsünmek basına gelmesine sebeb oluyor …
0 oy
(802 puan) tarafından
Unutman gerçekten zor. insan bazi seýleri kaldirip sindirmekte zorlaniyor ilacida sadece "zaman".... Bunun icin yuvanı yikmazsin diye dusundum insallah bidaha tekrarlanmaz
(3 puan) tarafından
Bosanmak aklimdan gecmedi degil hala dusunuyorum ailem arkqmda durur sahip cikar hatta esimde dedi affetmeni cok istiyorum qma unutamqm diyosan bu seni hasta eder bosan dedi evimiz ve arabamiz var onlari burakip kendim gidrrim dedi lafta degil biliyorum gercekten bana ve cocukalrima birakip kendi gider ama benim kafam cok dolu bikere cocuklarimi dusunuyorum en basta
(802 puan) tarafından
Resim falanda yazmissin bilemedim. Guven zor bir duygu bi kere gitti mi çok zor telafisi. Resmen kadin kocasiyla mutsuz diye sizin huzurunuzu kacirmiş tabi esininde katkisi buyuk bunda tersleyebilirdi ilk yazdiginda onunda isine gelmis gibi.
0 oy
tarafından
Yarı çıplak resim atmış diyorsun o kadar da masum değiller bence gerisi vardır.
0 oy
(48,695 puan) tarafından
o kadinda arı kovanına çomak sokmus resmen esinde havalanmistir unutamadı beni diye
(3 puan) tarafından
Halbuki esimle ayrildiktan bi hafta sonra suanki esiyle sozlenmis muhtemelen o donemde de ikisini idarr ediyodu
(48,695 puan) tarafından
adi kari ne diye madem ayrildinda baskasiyla evlendin
(3 puan) tarafından
Cunku esim onunla evlenmek istememis daha esimde gencmis ztn oyle bi niyeti yokmus bunada eminim kadinin eski arkadasini taniyorum ztn o donemde esim ayriliyomus kiz barismak istiyomus sonrada baktiki iliski evlilige gitmoyo baskasini buldu 10 sene sonrada tekrar hortladi
0 oy
tarafından
Sana hiç yansıtmadan bunu yaptıysa var bi profesyonellik dikkat et fazla güvenme 
(3 puan) tarafından
O gunden sonra konusmadiklarina eminim biliyorum.ama  kadinlar gercekten hissediyo hic beklemedigim hic hareketlerinde bisl degsiklik olmadigi halde ve telefonu devamli ortada benim elimdeydi ama yinede bi gariplik hissediyodum
tarafından
Nereye saklamış yazismalari?
(3 puan) tarafından
Saklamamis silmeyi unutmus kadinin attigi yari ciplak resim vardi
(3 puan) tarafından
Sonra ben arama kayitlarindan bikac kezde konustuklarini buldum sonra esim anlatti tabi ne kadari dogru ne kadarini anlatti bilemiyorum
0 oy
(93 puan) tarafından
Canım naparsa yapsın unytamayacaksın aklının nir kösesin de hep olacak hep bi tarafın kırgın kızgın olacaksın güven saygı sevgi eskisi gbi olmayacak en ufak şeyde acaba mı okuyor insanda naoarsa yapsın tamamen affettiremiyolar
(3 puan) tarafından
Evet sanirim kirginligim hic gecmiycek esimde farkinda bende onun pismanligini goruyorum ama bidaha hic yapmasada bikere yapti cocuklarim ve suana kadarki evlilik hayatimiz icin denemeyi deniyorum ama cok zor bi durum Allah kimseye yasatmasin
(93 puan) tarafından
Amin cqnm seni çok iyi anlıyorm çok zor bi durum
0 oy
(952 puan) tarafından
Valla ya ayrılacan ya da susacan
0 oy
(1,307 puan) tarafından
Valla ne desem bilemedim konşmamı vsr sadece konşmalarda ne var mesela sadece eskşlerimi konşmşlar buna bak Allah hakknda hayırlı olanı versin canım 
(3 puan) tarafından
Esimin dedigine göre kadin babasini ve ablasini kaybetmis yakin zamnda bununla ilgili konusmk istemis esimde kocanla dertles demis sanirim esiyle arasi pek iyi degil sonradq eski günleri acmis unuttunmu yasadiklarimizi falan diye benim gordugum kısimda kadin gogislerini atmisti sadece bu oncesini bilemiyorum
(1,307 puan) tarafından
Allahn belası oynak onu kocadı niye yakalmamş ki anlamıyorum ole olr hep kocasyla sornu olr anası bilmem nesi ölür eşine numarayı değiştrmesini söyle
0 oy
(2,194 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
Demekki kadın mutsuz eşin aklına gelmiş geçirdiği günler eskiyi özlemiş eşine yazmış eşinde boşluğa düşüp cevap vermiş canım eskiler kolay unutulmuyor malesef ama evli insanların böyle yapmaması lazım eşinle aile hayatın kötü olsaydı boşan vs derdim ama aile hayatıniz iyimis öncesinde , ben olsam zamana bırakırdım kırgın olmakta çok haklısın bir kere güvenin sarsıldı artık yani eşine güvenmek zor ama iki çocukta var ortada reelde tam bir aldatma girişimi eşinden gelmemiş ama cevap vermeseydi keşke çok yüz verme hatasını anlasın zamana bırak belki kalp kırıklığıni duzeltebilirsin çocukların için ama kesinlikle eşine çok yüz verme hatasını iyice anlasın zamana bırak bazı şeyleri canım 
(2,194 puan) tarafından
Yarı çıplak resim varmış onu şimdi okudum çıplak resim varsa iş değişir gerçekten o zaman aldatmaya giriyor şu an bilemedim canım çok uçta pişman olsa bile unutabilir misin bilemedim su an
(3 puan) tarafından
Evet 4 ay gecti aklimdan cikmiyo kızım var babasina cok düşkün işe giderken bi aglayabiliyo bitanede oglum var bebek daha ofkeyle hareket etmeyip bi şans vermek istiyorum ama boşa bi cabami bilemiyorum eşim düzeldi cok ilgili diyemiycem zaten oyleydi ufak tefek tartisma disinda hic bisey yasamadik aileme karsida cok iyiydi benimde onun ailesiyle bi sorunum olmadi hic hersey boyle guzelken bu duruma nasil geldik bilemiyorum
(2,194 puan) tarafından
Zaman belirleyecek , hakkınızda hayırlısı olsun çocuklar için denemeye değer eğer öncesi kötu bir evlilik olsa yada çocuklar olmasa kestir at derdim ama çocuklar için zamana bırak canım
0 oy
tarafından
Bundan 1 ay önce fln eşimin telefonuda dosyalar kısmında eski görüştüğü bir kızla fotoğrafını buldum tarihi biz tanışmadan çok önce ama yinede sinirimi bozmaya yetmişti hatta eşim yanımdaydı fotoğrafı bulduğumda hatta kendi vermişti indirdiği bi dosyayı bulamamış bana bul diye birlikte bakarken şans eseri buldum,  bana senden önce olan birşey desene tiplenmeme engel değildi.  Böyle bir durumda ne yaparım bilmiyorum ama affedemezdim

İlgili sorular

0 oy
14 cevap 493 göst.
13 Aralık 2023 Aile kategorisinde Pamuk şekeri (1,301 puan) tarafından soruldu
0 oy
39 cevap 935 göst.
20 Eylül 2022 Diğer kategorisinde Cinarinanasi2 (1,988 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 912 göst.
6 Temmuz 2019 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
28 cevap 2,081 göst.