0 oy
167 göst.
Diğer kategorisinde (227 puan) tarafından
denemek istiyorum kizlar ise yarayan varmi nasil bisey o

9 Cevaplar

0 oy
(3,137 puan) tarafından
Ben kullandım canım işe yaradı iki günde bıraktı 
(227 puan) tarafından
biandami biraktirdin benimki cok duskun kiyamiyorum kuzum sabahlari sursem vermesem meme sadece gece versem sonrada geceyide keserim yavas yavas yaosam olurmu 2 yasinda
(3,137 puan) tarafından
Bir kerede kestim canım öyle yaparsan hayatta bırakmaz iki güne alışıyorlar zaten
(3,137 puan) tarafından
Bende tam iki yaşında kestim bu sıcaklarda yapışıyordu bana saatlerce emerdi çok şükür bıraktı baya rahatladım insan başta üzülüyor ama rahatlığı farkedince geçiyor :))) tavsiye ederim biraktir gitsin
(227 puan) tarafından
taam canimm peki her aktarda bulunurmu acaba
-Reklam-
0 oy
(1,484 puan) tarafından
Benim ki ya 2 ya 3. Gün net bıraktı çok işime yaradı çok düşkündu memeye çok kolay oldu 
(227 puan) tarafından
biandami biraktirdin benimki cok duskun kiyamiyorum kuzum sabahlari sursem vermesem meme sadece gece versem sonrada geceyide keserim yavas yavas yaosam olurmu 2 yasinda
(1,484 puan) tarafından
2 yaşını 2 ay geçti öyle bıraktık bı verip bı vermemek hiç olmaz bı anda kes öbür türlü bırakamaz kafasına yer eder bı sürüyor bir sürmüyor diye
(227 puan) tarafından
dogru canim
(162 puan) tarafından
Benimki onuda emmişti hiç birşey fayda etmemişti 3 yaşına kadar emdi  bi anda kestim hiç vermedim çok istedi  ama unuttu  gerci unuttuda sayılmaz 5 yaşına girdi eliyle oynar koklar arada:)hamileyim şuan birini ben birini kardeşim emecek diyo ama neolur bilmem hayırlısı olsun inşallah
0 oy
(997 puan) tarafından
Ben 2 kızımda da kullandım 1 gecede bıraktı ikiside
0 oy
(48,690 puan) tarafından
onunla biraktik biz
0 oy
(3,823 puan) tarafından
Hiç bişey kullanmadım 2 yaşına girdi kızım anlattım ona kızım artık emmeyecez canım acıyo süt yok falan diye konuştum bıraktırdım bir iki istedi yok kızım artık falan diye unutturdum üstünden 15 gün falan geçti göğsüme doğru by by yapıyor sordum napıyon kızım vedalaşıyor musun diye kafa salladı o gün bu gündür emmez 
0 oy
(1,251 puan) tarafından
Bnde aldim ama sunnet olunca kullanmadım ikisi birfen agir gelir diye:) nasil kullaniliyor bilgisi olan benide aydinlatsin lutfen:)
0 oy
(7,411 puan) tarafından
Evet canim kullandim bende.  Böyle ufak kömür parçası gibi.  Bir parça alip azcik islatiyosun meme ucuna suruyosun.
0 oy
(1,454 puan) tarafından
Arkadaşım kullandı ise yaradı 
0 oy
(637 puan) tarafından
Kızım 19 aylık sabır tasinida emdi.bende bak kızım açıyor üf olmuş dedim.2 gündür emmiyor açıyor ufluleyip geri kapatiyor

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 73 göst.
20 Haziran 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Casperiye (4,178 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 109 göst.
17 Ağustos 2022 Diğer kategorisinde yesmesn (747 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 225 göst.
25 Eylül 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Sekerparemm (600 puan) tarafından soruldu
0 oy
15 cevap 585 göst.
8 Haziran 2020 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Öykü naz (350 puan) tarafından soruldu

380,084 soru

11,378,247 cevap

34,863 kullanıcı

...