0 oy
388 göst.
Diğer kategorisinde (143 puan) tarafından
 Az önce gebelik testi atmıştım iki çizgi çıktı ve bu 3 bebeğim olucak eşim aldiralim diyor ben istemiyorum ama çünkü benim iki doğumda sezeryanla oldu bir sene arayla ve ikinci doğum çok zordu çok kan kaybettim kan takviyesi yaptılar zar zor toparladım doktorum yanıma gelip bizi çok korkuttun bir daha çocuk yapma senin için çok tehlikeli demişti galiba rahim biseye çok yapisikmis hatırlamıyorum dediği şeyi o yüzden tehlikeli olduğu için eşim istemiyor

Napicam hiç bilmiyorum diğer ikiside bebek daha biri 3 aylık diğeri 16 

12 Cevaplar

+3 oy
(4,889 puan) tarafından
Bak az önce ki postuna da aynısını yazdın aynı cevabı veriyorum.   Madem istemiyorsunuz nasıl korunmasız ilişki yaşıyorsunuz deli cesareti bu ya. Onca yaşadığın acı gözünün önünden geçmedi mi o anda. Ayy ben korkudan aylarca uzak kaldm korunmama rağmen korkuyorum. Olduktan sonra aldırmak olmaz. Bak diğer çocuklarınla imtihan olursun yapma. 
(143 puan) tarafından
Korunuyorduk zaten prezervatif ve geri çekilme ile ama oldu nasıl olduysa
tarafından
Geri çekilme korunma değil bide prezervatif hiç değil en tehlikeli korunma yontemi
(143 puan) tarafından
Kanamam çok olduğu için doğumda spiral önermesi doktorum iğne ve ilaç da önermesi en iyisi eşin korunsun dedi bizde o yüzden bu yöntemi secmistik
tarafından
Nasıl prezervatif tehlikeli oluyormuş spiral da hapta güvenli değil ona bakarsan tüpleri baglatip hamile kalan bile var yani kısmet meselesi bence olacağı varsa oluyor.
-Reklam-
+1 oy
(952 puan) tarafından
Buraya hiç sorma bunu şimdi senin anneliğinden girerler eşinle yatak muhabbetinden çıkarlar. Risk varsa aldırmalısın bence 2 tane yavruya kimse bakamaz senden sonra heleki ksrnındaki doğarda sen ölürsen falan daha fena perişan olurlar
tarafından
Yapmış biri zaten deli oluyorum böyle yorumlara abi insanız olabilir ya ne anlayışsız hale geldik ya
(952 puan) tarafından
Bu platformda herkes mükemmel anne. Sonrada gelirler sorularını başka hesaptan gizli yazarlar ahaha
tarafından
Ay aynen öyle ;) valla cuk oturdu
0 oy
(833 puan) tarafından
Adam gibi korunsun ozaman eşin. Oh ne ala ya sahip çıkmayın Bi tarafınıza bide aldırayımmı dıye sorun.  Aldır bacım zaten sizden o cocuga hayır gelmez. 
tarafından
Farkındaysan kadının sağlığı söz konusu  aldırcam demiyor korkuyor ne hemen yargiliyon empati yap biraz annesiz mi kalsın doktor ne derse o olur .
(833 puan) tarafından
Ne empati yapıcam bacım Allah askına insan gbi korunmak varken hem kendi canına hem bebegin canına yazım değil mi ya
tarafından
İşte biz bilemeyiz hem hocaya hem de doktora sormalı en son kendi bileceği iş .
(1,918 puan) tarafından
Insan gibi korunmak yokki spral taktiranda kaliyor hapını kullananda tüplerini baglatip hamile kalan bile duydum
(143 puan) tarafından
Korunmadigimizi nerden biliyorsun korunduk ama oldu genede bende çok kötü hissediyorum kendimi
0 oy
(6,859 puan) tarafından
Buna doktorun karar vermeli Cnm postunu gördüm. Eğer risk vardi ise doktorun baglasaydi tüplerini keşke :(
0 oy
tarafından
Nasıl korunuyodunuz 

Önce bi doktora git doktor tehlikeli vs derse ve vicdanınız el verirse aldırın 

Ama ben olsam bilmiyorum Allaha dua ederdim sadece hakkımda en hayırlısını ver diye 
0 oy
tarafından
Burda kimseden fetva alma bir hocaya bilene danış doktora sor . Her kafadan ses çıkar burda
0 oy
(1,918 puan) tarafından
Evet cok tehlikeli dikislerin var ve nasil korunuyodun bile bile lades yapmisiniz daha cok küçük bebegin
(1,918 puan) tarafından
Ayy ne bilim benimde adetim gecikti bu aralar tesr yapmya korkuyorum bizde geri cekilmyle korunuyoz 8 aylik benim bebegim
(143 puan) tarafından
Benim 2 gün gecikmisti yaptım negatif çıktı 4 günde silik çıktı böyle
(1,918 puan) tarafından
Gecen ay ne zaman oldugumu hatirlamiyorum ben ona göre hesaplicamda yok korono oldum bide sürekli hap ictim ondan gecikmistir insallah bende 1 tane var sende 2 karninda 3 cok zor cok
tarafından
Hilalasya .. benim bebeğim de sekiz aylık ben hala adet olmadım burda post açtım erken gebelik testi yaptım bak istersen normal test yapmaya korkuyorum bende ;(
(1,918 puan) tarafından
Ben 5 aylkkn olmaya baslamistim gecen bende yorum yaptim senin posta cizgiyi görür gibi olmustum bende 2. Hic istemiyorum ya kasiklarim agriyo ama hala gelen giden yok valla
0 oy
(362 puan) tarafından
Esin kendine sahip çıksaydı kör mü
(143 puan) tarafından
Korunuyorduk
(362 puan) tarafından
Mecbur doğuracaktır ne diyim yazık günah çocuğa ya
(143 puan) tarafından
Biliyorum bende çok ama çok üzülüyorum ama diğer bebeklerimi de düşünüyorum bana bişey olursa onlar nolcak doktorumla konuşacağım
0 oy
(9,626 puan) tarafından
Niye korunmuyosunuz madem öyle hayati risk var hayret ediyorum sizlere yahu 
(143 puan) tarafından
Korunuyorduk
0 oy
(1,726 puan) tarafından
Aldırma günahtır 

Madem tehlikeli korunsaydin ne bacım 
(143 puan) tarafından
Korunuyorduk
0 oy
tarafından
Korunmadınız mı bence doktoruna sor eğer gerçekten senin sağlığın tehlike de ise aldırırsın :( 
(143 puan) tarafından
Korunduk prezervatif ve geri çekilme ile
tarafından
Vallah canım doktorunla görüş ortada 2 çocuk daha var eğer senin için tehlikeli ise aldır ne diyeyim
0 oy
(2,223 puan) tarafından
Bu kadar sağlık sorunun varken keşke daha korunaklı bir önlem alsaydın tüplerini bağlatmak gibi üzüldüm açıkçası çok zor durumda olmalısın önce bir doktorla görüşün bence tıbbi bir destek alın hani 3 doğursan herhangi bir Hayati riskin var mı diye ona göre karar verin
(143 puan) tarafından
Doğumda sordular bana tüpleri bağlayalım mi diye ama epidural filan takıldıktan sonra sakinleştirici de yapmışlardı benim kafa zaten gıdık dediği şeyi anlamadım cevap veremedim onlarda yapmamış spiral takicaktim kanamam çok olduğu ivin doğumda doktor onermedi kesinlikle igneyi ve hapı da sağlık ocagindaki hemşire onermedi eşin korunsun dedi o yüzden bizde buna karar vermiştik

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 60 göst.
6 Mart 2024 Diğer kategorisinde Busra2607 (308 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 125 göst.
0 oy
1 cevap 63 göst.
8 Ağustos 2023 Diğer kategorisinde Acemi anne36 (1,334 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 264 göst.
10 Ocak 2023 Aile kategorisinde Masallarulkesi_ (242 puan) tarafından soruldu