0 oy
182 göst.
Aile kategorisinde (1,695 puan) tarafından
Kızlar dün akşam burda takılıyordum.

Gece 1 de kızımda 6 aylık, ağladı aramıza aldım. Emzirim diye ,

Eşim uykulu ,uykulu kaltı dediki :bu kimin kızı bu çocuk km onların mı ? Dedi .

Bende kimlerin dedim ,snra etrafına bakınıp geri uyudu ay çok tuhaf oldum .

Bu sabah sordum, dedi ki rüya gördüm bir kızımız daha olmuş. Dedi Benn demişim, kızım daha yeni doğdu. Ne ara ikincisi hemen oldu falan diye. Ay ben şok oldum.

Bu ay adettim de afedersin koyu falan gelyrdu ,düzgün olmadım. Korkyrm test ypmaktan tabi herşeyin hayırlısı da ben düşünmüyom kızım çok küçük.

Sizinde eşinizin böyle durumları varmı ?

Ben böyle şeyleri daha önce de gördüm eşimden.

Uykulu knşma vs 

Not: kızım doğmadan önce eşim cinsiyetini tipini vs rüyada görmüştü doğdu aynıymş çok şaşırdım  doğru ama.

5 Cevaplar

0 oy
(14,428 puan) tarafından

Ermiş olsa gerek 

:)

-Reklam-
0 oy
tarafından

Benim eşimde konuşur gece çok yorgun olduğunda bende soru sorarım ağzından laf alırım konuştururum:D

(710 puan) tarafından
Ay kız bende öyleyim ama uykulu olunca ne dediği de anlaşılmıyor benimkinin laf alamadım pek :D
(1,695 puan) tarafından
Ben laf alamıyom ya taktik ver ksksks
tarafından
Hahah  bugün ne yaptın diye soruyorum bana söylemediğin sessiz söylüyor duyamadım tekrar söyle diyorum çalıştım geldim diyor mesela böyle :)))
0 oy
(913 puan) tarafından
Benim eşimde uyanık gibi konuşur canım rüyasında güler bağırır bazen :D o yüzden benim başıma gelse hiç yadirgamazdim 
(1,695 puan) tarafından
Benimde öyle cnm
0 oy
(2,097 puan) tarafından
Ben de bebeğimin yüzünü rüyamda gördüm daha cinsiyeti bile belli degilken :) doğdu aynısı ❤️
0 oy
(340 puan) tarafından
Cnm rüyalar habercidir çoğu . Eşimde kalabalık burası çok dedi rüyasından uyanipicerde kimler var dedi kimse yoktu uyandıktan sonra misafir geldi beklenmedik

İlgili sorular

0 oy
11 cevap 125 göst.
6 gün önce Aile kategorisinde Birhilall (1,088 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 124 göst.
17 Nisan 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Havin06 (2,091 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 151 göst.
22 Mart 2024 Diğer kategorisinde 175766 (273 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 258 göst.
6 Mart 2024 Aile kategorisinde hayrullahkubra (515 puan) tarafından soruldu

379,923 soru

11,373,125 cevap

34,855 kullanıcı

...