0 oy
164 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (1,949 puan) tarafından

Isilik mi kızlar bunlar banyo yaptırdım az önce ondan somra cıktı sanki başka bisey degikdir umarm normalde daha sık ve kızarık fotoğrafta bu şekilde cikti

image

6 Cevaplar

0 oy
tarafından
Ya benim iki bebegimde de var bu ara ikisi de ateşlendi 3 gün ardından böyle oldular.  Geçiyor ama . Ateslendiyse yakın zamanda oluyor 
(1,949 puan) tarafından
Yok canm ateşimiz uzun zamandır olmadı geçmiş olsun sizede
-Reklam-
0 oy
(1,223 puan) tarafından
Bu su son zamanlar her cocukta var ya ne oldugunu bende anlamadim hemsire bakti isilik sicaktan dedi doktor bakti sicaktan degil bu baska bisey dedi kan aldi bisey cikmadi. Oglumdada var kizimdada
(1,949 puan) tarafından
Allah allah neden oluyo ki canm anlamadm ki bende
(1,223 puan) tarafından
Benimde yuzumde alnimda ve yanagimda var bide sirtimda bendekiler kaşınıyo bazen ama oglumun kasidigini gormedim hic
(1,949 puan) tarafından
Yaa u.yuz olmasın canm
(1,223 puan) tarafından
**** daha berbat biseydir ya oyle kasinma drgil nadiren bazen kasiniyo sivrisinek isirmis gbi
tarafından
Benim kızım da var ya sivilceler de var böyle şeyler de var sivilce de küçük küçük kırmızı
0 oy
(1,949 puan) tarafından
Başka bilgisi olan varmı kizlar
0 oy
(1,918 puan) tarafından
Bugunde benim kizimda cikti sık sık pütürlü böyle kolunda yüzünde de var ben yikicam bugun sicaktan diye düşünüyorum degisik biside vermedim alerji olsa degil
0 oy
(1,946 puan) tarafından
Benim oglaninda bole kolları bacaklari popisin ensesi felan doktor krem yazdı isilik 
0 oy
(573 puan) tarafından
Benim bebeğim 6 aylık boynunun orasında çok var bundan kolları ve bacaklarında 2 3 tane var boynu çok terliyor sıcaktan ediyor diye düşünüyorum 

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 146 göst.
18 Ağustos 2023 Aile kategorisinde Zeynozeyno (64 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 70 göst.
13 Temmuz 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Guldnz124 (159 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 136 göst.
17 Ağustos 2023 Diğer kategorisinde Poncikhanim (1,577 puan) tarafından soruldu

380,087 soru

11,378,471 cevap

34,863 kullanıcı

...