0 oy
435 göst.
Aile kategorisinde (774 puan) tarafından
Kızlar eşim çocuk doğduktan sonra bana karşı baya bi ilgisiz olmaya başladı yüzüne karşı diyorum bazen kabul etmiyor önceden en basiti işten gelirdi ben yemek dahi yapıyo olsam gelir öperdi şimdi sıfır.. gerçekten soğudı benden onun bu durumunu görünce bende daha artık bişey yapmıyorum bu ilgisizlik nereye kadar gidecek bilmiyorum sorsan seviyorum seni der ama ben artık bu lafına da inanmıyorum

11 Cevaplar

0 oy
(13,834 puan) tarafından
Yüzlerce post görüyoruz malesef böyle ama yapacak olduğun şey eşinle konuşmak biz ne desek bos
(774 puan) tarafından
Konuşuyorum ama o da boş
(13,834 puan) tarafından
İşte ondan bişi diyemiyorum sadece yorum yapılır yani çözüm odaklı olmaz iş eşinde bitiyor yine dönüp dolaşıp malesef...
-Reklam-
0 oy
tarafından
Benim 2. Çocukta doğdu eşim eskisi gibi değil ama sık sık seni seviyorum der ya aman Allah başka dert vermesin eşine sık sık bu konuda laf at eskisi gibi ilgi bekliyorum de 
(774 puan) tarafından
Canım demez miyim diyorum güzelce aşkım seviyorum seni niye aklına öyle şeyler geliyo der ama hareketleri davranışları hiç öyle değil aynı evin içinde yabancı gibi olduk
tarafından
Afedersin özel durum nasıl ? Uzak mı sana
(774 puan) tarafından
Aynen
0 oy
tarafından
Bu adamlara çocuk olunca ne oluyor ben anlamıyorum.  Akşama kadar evi çeviren, cocuğa bakan onlar sanki. 
(7,318 puan) tarafından
Demi bide biz hiç yapmayiz öyle derler
tarafından
Onlara göre değişen birşey yok. Biz uyduruyoruz.
(774 puan) tarafından
Vallahi aynnen işte yoruluyo evet biliyorum ama bende yoruluyorum tüm gün o eve gelince yatıp dinleniyo en azından benim öyle bi zamanımda yok malesef hafta sonları desen yine synı o zamanda mı işe gidiyosun yani haksız mıyım
(7,318 puan) tarafından
Aynen öyle ne var ki bizimm yaptigimiz islelrde onlar el işinde calisiyor
Yeminle ev çocuk yerine el işinde çalışmak isterdim
tarafından
Hepimiz haklıyız. İşte eş şans işi oluyor.  Allah yardımcın olsun insallah.
0 oy
(875 puan) tarafından
Canım bizde öyleydik hatta post açmıştım ben şükür eşim tamamen eski haline döndü. Biraz sabret illaki düzelecek. 
(226 puan) tarafından
Ne kadar sürdü bu dönem?
(875 puan) tarafından
2 ay kadar sürdü. Ne cinsel anlamda ne sevgi anlamında eskisi gibi değildi. Ben beni sevmiyomusun artık falan deyince sensiz naparm ben tabiki seviyorum falan diyodu ama ötesi yoktu. Ev arkadaşı gibiydik sonra sonra kendiliğinden düzeldi şimdi eskisi gibi ev işlerinde yardım ediyo sürekli beni mutlu etmeye çalışıyo güzel sözler söylüyo çok şükür düzeldi
(226 puan) tarafından
Benm kızım 8 aylık oldu daha düzelmeye dair bı emare göremedim ben çok canımı sıkıyo bu durum ilgisiiz alakasız umursamaz bı adam öldü çıktı bı şeye küsüyorum dönüp arkasını uyuyo ya cildircam artık ama en azından sizin aranızın düzelmesine sevindim çünkü çok yıpratıcı bı durum darısı bizlere ne diyelim
(774 puan) tarafından
Nnnnn Aynennn vallahi aynı durum bizde de var bizim evi anlatmışsın sanki canım
(226 puan) tarafından
Bende Senin postunu okuyunca ben mi yazdım acaba diye düşünmeden edemedim
0 oy
(226 puan) tarafından
Bazı insanlar için basit gelebilir ama insanın başından geçince anlıyo şuan bende aynı durumdayım bu ilgisizlik direkt sevgisini sorgulamamiza neden oluyo konuşmak da fayda etmedi bize yoruldum artık varlığımla yokluğum bir sanki anlayamıyorum 
(774 puan) tarafından
Aynennn vallahi bende aynı düşüncedeyim
0 oy
tarafından
Niye söylüyorsun canm sevmiyorsun diye. Yöntemin hata, takma sende, oralı olma. Onsuz da mutlu olduğunu bilsin
0 oy
tarafından
Kapıda karşıla, öp hoşgeldin de, giderken uğurla güle güle de, ne bileyim biraz sen adım at bakalım.

Bazı erkekler böyle canım ya senden ilgi bekliyor, yada çocuk tan başka bir şey görmüyor gözü sjsjs
(226 puan) tarafından
Çok işe yarayacağını düşünmüyorum fazla ilgi göstermeyi de denedim ilgisiz bırakmayı da yok bizde işe yaramadı aynı tas aynı hamam
0 oy
(2,201 puan) tarafından

Şaşırt onu imaj değişikliği yap bence. Suslen puslen yüz verme:D bende saçımı boyayacagim bu aralar beni sinir ediyorda :)))

0 oy
(4,961 puan) tarafından
Sende soğuk davran yapcak bişi yok 
0 oy
(116 puan) tarafından
Kilonuz nasıl mesela çok kilo aldınız mı aldıklarınizi verdiniz mi bakımlı misiniz yani çocuk olmadan önceki halinizde misiniz bazen çocukla evle uğraşırken kendimizi çok salıyoruz farkında olmadan erkeklerde bakımlı süslü kadın görmek istiyor canım veya başka işle ilgili bir sıkıntısı olabilir herseyi kendine yorma bence hayat zor geçinmek zor şu zamanda
(774 puan) tarafından
Canım kilo falan verdim hamile olmadan önceki kiloma çoktan geldim şükür 65 kiloyum boyumda var ama şunu diyeyşm beni boyuma kiloma takılcanı düşünmüyorum eğerki öyle bişey yaparsa yazık yani valla çocukla evle uğraşmaktan pek o kadar bakımlı olamıyorum normal yani ama pasaklıda değilimdir temizim rahat edemem öyle o genelde çok yorgunum die gelir yatar eve başka da hiçbişeye bakmaz oysaki ben ondan ultra ultra şeyler istemiyorum iki güzel hoş laf etsin yeter
0 oy
(69 puan) tarafından
Bende böyle postlar çok görmeye başladım yok sayın köpek gibi size yakinlasir yarasmaya çalışır ne kadar bencil bu erkekler ya sinir oluyorum dışarıda bir gotu açık oruspu görse kibar nazik olurlar ama helaline tavır yapar soğuk davranırlar ulaan mal o kadar çocuk yapmışız sana sen daha ne istiyorsun ne kadınlar var ya bizim komşumuz kadın 2 çocuğu var büyükler 20 li yaşlarda kadın milletin kocasının peşinde geçen gorumcemin telefonundan kocasının numarasını çalmış aramış birlikte olmayı vs teklif etmiş Allahını belası böyleleri helak olsun inslah taş olsunlar bizimkiler de aynı bi tane böyle görsün karıyı çocuğu unuturlar pislikler

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 231 göst.
5 Kasım 2021 Aile kategorisinde Naciyeeee (724 puan) tarafından soruldu
0 oy
19 cevap 532 göst.
11 Haziran 2021 Aile kategorisinde Byzzz (5 puan) tarafından soruldu
+2 oy
8 cevap 357 göst.
27 Nisan 2024 Diğer kategorisinde Tevafuk (24 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 139 göst.