0 oy
255 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (14 puan) tarafından

image

babamin yanağında çıkan yara gittikçe büyüyor. Defalarca hastaneye gittik parça alınması gerektiğini söylüyorlar. Kimse bisey demedi. Benim babam yaşlı çok korkuyor çevresindeki insanlar parca alınırsa dahada kötü olur diyorlar. Bu sefer korkuyor lütfen hassasiyetle cevap verin. Vücudunda parca alınıp daha kötü olan var mı? Ve daha önce kimsenin başına yada yakınınzdq  çıktımı 

10 Cevaplar

0 oy
(48,494 puan) tarafından
geçmiş olsun babaminda cenesi sisti yara oldu ama bu kadar cok degil alerjik egzama dedi doktor umarım geçer hemen
(14 puan) tarafından
Tesekur ederim
-Reklam-
0 oy
(1,381 puan) tarafından
Hiçbir bilgim yok canım . Rabbim acil şifalar versin inşallah babana
(14 puan) tarafından
Tesekur ederim
0 oy
(5,228 puan) tarafından
Allah şifa versin hiç bilgim yok ama baya kötü olmuş gercekten
(14 puan) tarafından
Tesekur ederim
0 oy
(1,733 puan) tarafından
Biran önce gidip patolojiye parça vermesi lazım korkutmak ıstemem ama yakınımın başına geldi 
(14 puan) tarafından
Ne oldu canım parça verdi mi yakinin
(1,733 puan) tarafından
Verdi onunda böyle yaraydı cilt kanseri olduğu anlaşıldı erken tedavı ıle kurtuldu
(14 puan) tarafından
Bende kanserden supheniyorum peki tedavisi ve iyileşmesi ne kadar surdu
0 oy
(1,861 puan) tarafından

İlk başta siğilmiydi sonradan mı böyle büyüdü 

Dedemde de vardı da aynısı 
(14 puan) tarafından
Dedenin ne oldu sonradan canim
(1,861 puan) tarafından
İnan ki hiç hatırlamıyorum küçük bir siğildi  gibyidi önceden baya büyüdü  babanizda olduğu gibi yayıldı sonra görüntü böyleydi
(14 puan) tarafından
Iyi oldu mu peki canım.
(1,861 puan) tarafından
Dedem baya yaşlıydı zaten vefat etmesine yakın bunun için hastaneye götürdüler tümör dediler amaliyat olması gerekiyordu olmak istemiyordu oldu mu olmadı mı hatırlamıyorum o kadarını . İnşallah kötü birşey değildir ama hastaneye ne olduğunu öğrenene kadar gidin inşallah iyi olur
0 oy
(64 puan) tarafından
Cilt kanserine benziyor.parca alınması kotulestirmez.tani için parça alınması sart.bazi cilt kanserleri cok kotu seyrediyor.ic ogranlara yayılıyor.melanom mesela.bir an once biyopsi alinsin bence.cok gecmis olsun Rabbım sifa versin
(14 puan) tarafından
Parça nasıl alınıyor bıçakla mi kesiyorlar yoksa şırınga ile alıyor lar ? Ve aldıklarında uyuşturuyorlar mi
(64 puan) tarafından
Bicakla alınır uyuşturulur once.parca alma kısmı en kolay iş korkmayın ondan
0 oy
(597 puan) tarafından
Sekeri varmi? Xuksek sekerde bu tarz yaralar yapiyor diye biliyorum
(14 puan) tarafından
Evet şeker var ama yüksek değil bildiğim kadarıyla hap kullanıyor nasıl anlayacaz acaba
0 oy
(7,227 puan) tarafından
Canim parca aldirin patolojiye gitmesi lazim korkutmak istemem ama insallah iyi cikar sonucu
0 oy
tarafından
Ay ne alaka yaaa millet ne kadar çok biliyo benim komple vücudum yara oldu ama nasıl yara mecbur aldılar parça hiçte bişey olmadı parçanın sonucuna göre başladıkları tedavide yaptıkları ilk iğneyle anında düzelme başladı lütfen milleti değil doktorları dinleyin 
0 oy
(27,338 puan) tarafından

Allah'ım şafi ismi hürmetine acil şifalar versin insAllah iyi bir doktor bulup gidin parça alınınca birşey olmaz neden olsun dikkat ettiği sürece mevlam şifa verir insAllah 

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 390 göst.
24 Ocak 2020 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Aselinnannesi (909 puan) tarafından soruldu
0 oy
61 cevap 2,705 göst.
1 Şubat 2020 Diğer kategorisinde Sevil (3 puan) tarafından soruldu
0 oy
15 cevap 374 göst.
5 Mart 2024 Aile kategorisinde iki bebek (36 puan) tarafından soruldu
0 oy
30 cevap 466 göst.

378,267 soru

11,321,885 cevap

34,767 kullanıcı

...