0 oy
1,096 göst.
Diğer kategorisinde (237 puan) tarafından
Eşim bazen gece birden uyanıp orda birisi var vs yada orda bişey var diyor bende korkuyorum  sizce böyle bir şey neden olabilir ertesi günü ona bu yaptıklarını söylediğimde ise hatırlamıyor bilinçsiz yapıyor bunları ben ona hatırlayınca hatırlıyor yoksa ben söylemesem hiç hatırlamaz bile sizce neden öyle oluyır bir bildiniz var mı? 

23 Cevaplar

0 oy
(49,783 puan) tarafından
kameraya cek oyle yaparken rüyasında korkutuyorlar demekki
(237 puan) tarafından
Evet bende öyle düşünüyorum dün eşime dedim ruyanfa korkuyor musun yada kabus mu görüyorsun dedim evet dedi
(237 puan) tarafından
Kameraya niye çekeyim ki onu anlamadım
(49,783 puan) tarafından
inanmiyo bastan dedin ya onun icin
(237 puan) tarafından
İnanmıyor ama hatırlattığım zaman hatırlıyor az çok
-Reklam-
0 oy
tarafından
Rüyasında görüyordur. Bende hamileyken rüyamda yatak odasının perdesinin altında hırsız görmüştüm. Gecenin bir vakti bağırıyordum perdenin altında hırsız var diye. Kocamı da korkuttum. Adam bütün evi aradı taradi ben o yanıma gelene kadar horul horul uyudum geri.
(237 puan) tarafından
Hmm anladım
0 oy
(19 puan) tarafından

Bi nöroloji ye gözükebilir. İnşallah uykusunda kabus gördüğü içindir. Ama bazı insanlar bu şekilde nöbet geçirebilir. Epilepsi nöbetleri. Bissürü çeşidi var ❤️ sağlık açısından gözükse iyi olur. Bişey yoktur diye düşünüyorum. Artı olarak besmelesiz bastıysa bi yere tükürdü ise de olabilir.. 

(237 puan) tarafından
Yaaa biyere tükürmek ve ya besmelesiz  derken  neresi olabilir ki? Ya aklıma hep başka bir şey geliyor
(19 puan) tarafından
Tuvalete bile destursuz girmiş olabilir dışarı da rastgele tükürür pisliğe denk gelir olabilecek şeyler yani kuzum senin aklına gelen ne?

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 124 göst.
17 Kasım 2022 Diğer kategorisinde Beyzaalp (33 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 205 göst.
28 Nisan 2021 Diğer kategorisinde yagmurguleryuz (826 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 37 göst.
5 Temmuz 2024 Diğer kategorisinde Glsvn (400 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 196 göst.