0 oy
625 göst.
Aile kategorisinde (420 puan) tarafından
Ya kızlar 15 aylık oğlum eşim bana yaklaşınca kıskanıyo uğurlarken öpüyorum hemen mızmızlanmaya başlıyor veya yanıma uzanmak istiyo eşim yine aynı tepkiyi veriyo geçen yüzüne maske yapmak için yanına oturdum ağladı kucağıma alıyorm oradan kalkmak istiyo neden böyle yapıyor nasıl davranmalıyım başına gelen var mı nasıl başa çıktınız?

26 Cevaplar

+3 oy
(1,403 puan) tarafından

Kaynan öğütlemistir kiz belki :D

(420 puan) tarafından
Yok ne kaynanam sever beni :))
-Reklam-
0 oy
tarafından

:D 3.5 yasında oglum var oda aynı hala bende mahsus sarılıp benım kocaaam dıyorum oda dıyo hayır benım kocaaam snra da saka saka senın koca benım baba dıyo :D cok fenalar ya babasını öpe seve sarılma sarılma bır hal olur bana hiiiiiç :D

(420 puan) tarafından
Benim gözümün içine içine bakıyor kucağıma alıyorm rahatlıyor
tarafından
:D mahremiyete onem verın diyedir canım ne kıskanması :D
(420 puan) tarafından
Mahremiyete zaten önem veriyorum öpüşüyorz ki yanaktan öpüyorum görüşürz Allah işini rast getirsin diyorum ama ona bile itiraz ediyor beyefendi
tarafından
şakasına dedim zatn tabıkı fıkkat edıyoruz herseye anne baba olarak ama cocukların kafalar baska calısıyor sanırım :)
0 oy
(1,307 puan) tarafından
Olabilir çocuk bu kıskanıyor olabilir ani tepki vermeyin anlayşlı karşılayın
(420 puan) tarafından
Yok canım ani bir tepki vermiyorm kucağıma alıyorm beraber babaya cici yapalım diyorum
(1,307 puan) tarafından
(-:(-: bnm oğlumda oleydi ki hala öledr eşimn dizne yatim sarılim hemen ittrr poposunu koyar yanıma:-):-):-)iyi yapıyosnuz canım çocuk işte gözüne bakr bide devam ediyor mu diye
0 oy
(140 puan) tarafından
O yaş döneminde normal canım kız çocukları babaya erkek çocukları ise anneye aşık olurmuş gelişim psikolojisinde bunun isimleri de var istiyorsan Google de bir araştır canım ama gayet normal 
(420 puan) tarafından
Ben çocuk gelişimciyim canım dediğin dönem yanılmıyorsam fallik dönem ama o 3 yaşından sonrasi için geçerli
0 oy
(3,347 puan) tarafından
3.5 yaşındaki oğlum babaci oğlum uyanıkken yan yana oturmaya bile izin vermiyor ☺️
(420 puan) tarafından
Ne olacak böyle ya
(3,347 puan) tarafından
Hiç bilmiyorum canım ☺️ çocuk işte ya anneyi ya babayı kıskanıyor
0 oy
(1,090 puan) tarafından
Benimde kızım aynısıydi. Yan yana oturamazdik.  El ele tutusamazdik. Ama biraz daha büyüyünce bu sefer o bizi yan yana getiriyor . Ama ben bu süre içinde kızım o senin baban benim de eşim. Bizi birbirimizden kıskanma biz seni çok ama çok seviyoruz diye diye işledim ..
(420 puan) tarafından
Kucağıma alıyorm babaya cici yapalım mı diyorum babada yanımızda otursun diyorum yok bana mısın demiyor ama devam edicem böyle böyle alicasak
0 oy
(494 puan) tarafından
Benm 7 yaşındaki kızım bile öyle hala yanıma yaklaştıran eşimi kucukkende öyleydi bazı çocuklar anneye çok düşkün oluyo yada tam tersi babaya 
(420 puan) tarafından
Alışması lazım ama bı şekilde nasıl alıştırcam bilmiyorum
0 oy
(1,736 puan) tarafından
Benim oğlum 3.5 yaşında. Babasıyla yanyana bi oturalım hemen araya girer beni yolar
(420 puan) tarafından
O yaşlarda işte normal ama bu yaşta bilmiyorum ya
(1,736 puan) tarafından
O zaman da yapardı. Babasi yanıma gelsin ağlardı, çok babaya düşkün. Geçer dedin geçmedi
(420 puan) tarafından
O istedi diye ayrılmayın bı şekilde bu duruma alışsın canım
(1,736 puan) tarafından
Onu da denedim, birlikte gelsin oturalım falan diy3. Ama yok çaktırmadan itiyor beni :) :)
(420 puan) tarafından
Bak sen ya :))
0 oy
tarafından

13 aylık oğlum. Sabah işe uğurlarken elinden tutup öptüm eşimi durup birleşmiş elimize bir şaplak atmaz mi bizim sıpa. Hemen onu da aldık kucağa üçlü aile sarılması yaptık.  :)

(420 puan) tarafından
Sinyalleri veriyor annesi :)) ayy ama işte böyle olsun istemiyorum sevgiyi önce evinde ailesinde görsün istiyorm inşallah alışır
tarafından
Verdi valla sinyali kıskanılan ben miyim babası mi bilmiyorum :)
(420 puan) tarafından
Belli olur oda :))
0 oy
(7,376 puan) tarafından
21 aylık kızım var hayla aynı ama beni değil babasını kıskanır hiç bır şekilde babasına dokunmami istemez benimo bırak der öper bana inat :) yani yapiyorlar canım 
(420 puan) tarafından
Benim o :)))
(7,376 puan) tarafından
Evet ya sorma bende diyorum al senin olsun baba kız takılın küstüm kiyamiyor sonra gelip beni öpüyor ama babasina yine dikundurmuyor
0 oy
(7,411 puan) tarafından
Benim kizim da babasina sarilirssmm hemen kosar bana sarilir:) cocuklar minnakken anneyi kiskaniyor bence. Yani sadece kendilerinin olmamizi istiyor lar:) paylasilmazzz
(420 puan) tarafından
Evet paylaşamiyor Allah'tan su an çocuk düşünmüyorum kardeşini nasıl kıskanır kim bilir
(7,411 puan) tarafından
Ooooo biz o konudada uzmaniz canim. Kizim 3 yasinda 35 gunluk oglum var. 35 gundur yaşadığımi Rabbim görüyor.  Cok uysal bi kizim vardi resmen o gitti baska biri geldi aşırı hırçın.  Bende keske biraz daha kuccukk3n olsaydi diyorum:)) simdi akli yettikce daha zormus
0 oy
(1,831 puan) tarafından
Aynısını kızımla yaşıyoruz eşimin yanına uzansam otursam bile sıkıntı babası gidip kucaklıyor ağlamaya devam ediyor ben alınca susuyor bana birinin yakınlaşmasına tahammül edemiyor daha 11 aylık 9. Ayında falan başladı bu 
(420 puan) tarafından
Ayy zor ya nasıl davranacağımi şaşırdım
0 oy
tarafından

Benim kızım da öyle eşimle bazen sariliyoruz yanında dans ediyoruz hemen aramıza giriyor kıskanç kız :D

(420 puan) tarafından
Bak ya :))
0 oy
(3,006 puan) tarafından
Benim kızımda 16.5 aylik babası ile yan yana oturalım koşup geliyor kalkmasını istiyordu biz şöyle yaptık ailecek sarılıyoruz, bir öpme uğurlama durumu varsa ailecek sırayla öpüyoruz kızım daha gelmeden kucagimiza lio hadi gel sarılalım diyoruz simdi alıştı kızım birimizi öperse diğerinde gelip öpüyor birimize ayağını optururse:)) digerimizede  opturuyor kendini bize paylaştıriyor biz ona yapalım derken köle etti bizi kendine :))))
(420 puan) tarafından
Bende öyle yapıyorum alışacak inşallah darısı bize
0 oy
tarafından
Kaynana ruhlu:D aynı benim oğlum eşim ona küçük kaynanam diyor:D
(420 puan) tarafından
Ahahaha :))
0 oy
(4,426 puan) tarafından
Aynı kumadan bende 3 tane ") hsjshhs mümkün mertebe kuytu köşede hallediyoruz işimizi yoksa zaten fırsat veren yok "D
(420 puan) tarafından
Ahahah :)) ayy yok alıştırmaya çalışıyorm ben ya
(4,426 puan) tarafından
Alışmıyorlar bacım hsjshhs ") ben bak kaç yaşına geldim benim üç çocuğum var babamı hala kıskanıyorum annem boynuna masaj yapar bırak ya sen yapamıyorsun derim ben yaparım yemek ister babam ben güzel yapıyorum dimi babam ben yaparım diyorum ") şimdide hasta olmuş eşim gitti hastaneye gotureyim diye içim içimi yiyo ben goturseydim diye
0 oy
(1,740 puan) tarafından
22 aylık oğlum da çok kiskaniyo cnm ama beni sanirim babası başını dizime koysa gelip kaldiriyo bizde dikkat ediyoruz bu yüzden pek yanaşmıyoruz simdilik
0 oy
(2,194 puan) tarafından
O da birşey mi bizimki 6 ci aydan itibaren babası beni öpsün mesela işten gelince yada sarilsin babası uzun ya beni kucağına alıyor sanıyor bağırıyor kızarıyor sonra kendini kucağa aldırıyor gezdirtiyor kendini şimdi 12 aylık oldu ama ne zaman babası bana sarilsa beni kucağa gittim sanıyor ya 
0 oy
(7,946 puan) tarafından
Benim oğlum da 1 yaşında eşimle beraber birbirimize sarilsak hemen yanıma gelip ağlamaya başlıyor :D aynısı vallahi.
0 oy
(7,935 puan) tarafından
O bişey mi eşim yanıma oturup elimi tutunca 3yaşındaki oğlum gelip babasının elini çekip babasını kovuyor kucağıma oturuyor

İlgili sorular

0 oy
40 cevap 849 göst.
13 Ekim 2022 Aile kategorisinde Knhb00 (22 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 202 göst.
0 oy
11 cevap 189 göst.
6 Nisan 2021 Diğer kategorisinde Mrvvvv (406 puan) tarafından soruldu
+1 oy
36 cevap 1,181 göst.

379,750 soru