+1 oy
942 göst.
Aile kategorisinde tarafından
Çok istiyorum çok özeniyorum dolap almak istiyorum oğluma ama hem çok pahalı hem de oğlum daha küçük. Kaç yaşında almaya başladınız siz .

Sizce küçükken almak saçma mi ? 

Bide atabilen olursa fotoğraf olursa sevinirim ❤️

73 Cevaplar

0 oy
tarafından
Var canım 5aylik yatak odası var hefes edip aldim inşaallah odasında yatmk nasip olur 
tarafından
Çok fazla zam geliyor almk istersnz taksitle falan alın canım biz 6ay önce 12 e aldık şuan 22 bin olmuş aynı takım
tarafından
22 bin mi maşallah
tarafından
Evt canım yarısını peşin vermiştik yarısı takst o zmn demsti adam kardasnz diye ama güzl odamız gelin olana kadar kulanir
tarafından
İşte bende öyle istiyorum canım büyüyünce de kullansin
tarafından
Tabi ki öyle güzl olur canım ders çalışma masası hemde makyaj masası komibidin dolap yatağı hersye zam geliyor
-Reklam-
0 oy
(1,831 puan) tarafından
Bizim doğmadan önce anneannesi almıştı odasını sağolsun erken alındığı için epey bi karlıyız koca oda iki küsüre oldu bitti şimdi yanına yaklasılmıyor 
tarafından
Maşallah canım
(1,831 puan) tarafından
Allah gönlüne göre en iyisini nasip etsin inşallah bizim aldığımız yerde biraz uygundu doğmadan önce alındığı için çok dikkat etmemiştimde sonradan farkettim ki bi dolabın kapağı daha düşük çekmecelerin bazılarının altı sunta hiç sağlam değil çöküveriyo iyice bakmak lazım annem aldı diye bişey yapamadık
tarafından
Ya canım benim çok teşekkür ederim ❤️ Allah hepimizin gönlüne göre versin
0 oy
(658 puan) tarafından
Eşim bekarken kendine genç odası almış dolabı ve bazası 1 yıl sonra evlendik evim 3 +1 di ee tap taze eşya getirdim evime şimdi dolabı kızıma yaptım  misafir gelincede bazayı aćıyorum kızım okula başlayınca atarım cicili bicili şeyler alırım
tarafından
İnşallah canım gönlünce olsun
0 oy
(4,390 puan) tarafından
var hatta bi bölümü bana ait kendi kiyafetlerim var
tarafından
Hahahaha kix bırak bebenin odasını
0 oy
(1,261 puan) tarafından
Evet odası var yoksa sığmaz
tarafından
Bizimki de sığmıyor ya
0 oy
(3,056 puan) tarafından
2 buçuk yaşında yatak ve dolap aldık genç odası tarzında daha da almayız insallah kaliteli bir urun
tarafından
Kesinlikle aldın aldın
0 oy
(810 puan) tarafından
Doğmadan önce aldik dolap ve şifonyer.
0 oy
(4,588 puan) tarafından
Benim dolabım baya büyük şimdilik kızlarda bizimle tabi büyüdükçe şart 
0 oy
(12,469 puan) tarafından
Ben bekarken kullandığım dolabı boyayıp üzerine stecker aldım 3 aylık bebeğim onu kullanıyorum çok da iyi oldu her şeyini topluyor
0 oy
tarafından
Gayet ihtiyac benim her iki kızımında ayrı dolabı var iki kapılı eşyaları giysileri karışmıyor düzenli 
0 oy
tarafından

Evim küçük olduğu icin ben bunu aldim memnunum.

image

0 oy
(3,685 puan) tarafından
Henüz doğum yapmadim ama dun odasına dolap aldim çünkü benim dolabima herseyin sigacagini düşünmüyorum 
0 oy
(15,297 puan) tarafından
Almayı çok istiyorum ama bizim kendi yatak odamızın eşyaları çok büyük gardırop çocuk odasında haliyle ayrı dolaba yer kalmadı şimdilik park besikle bizim odada uyuyor odasını ayıracağım zaman baza ile sifonyer alacağım 
0 oy
tarafından

image

boyle bi dolabi var canim dogmadan aldim 7 ay once 600 tl idi yanina bi ek daha alirim ilerde suanlik yetiyor besik bizim odada ama yatmiyor ille benimle uyuyor bu odayi oyun odasi yapmak istiyorum aslinda ama yatak ve bilgisayar var yatagida atmaya kiyamiyorum yeni cnku basliklarini falan degistirip ogluma yapmayi dusunuyorum insallah bakalim 
0 oy
(13,255 puan) tarafından
Canım senin için oğlumun odasının fotoğraflarını çektim birazdan post açıp yüklücem :)
tarafından
Ysaaaa çok teşekkür ederim ❤️ bakicaammm
0 oy
(3,503 puan) tarafından
Ben kızım doğmadan almıştım 3 kapalı iyiki de almışım eşyaları düzenli en azından ben aldığım zaman da 1100 liraydı şimdi ne kadar olmuştur bilmiyorum gün geçtikçe fiyatlar artıyor bence ne kadar erken alırsan o kadar iyi 
0 oy
tarafından
Letgodan felan baksan bazen güzel ve uygun oluyo
0 oy
(1,456 puan) tarafından

Doğmadan önce odasını yaptım 2 yaşında hala bizden ayrılmadı ama dolap kullanışlı tabiki :)

0 oy
tarafından
Neden saçma olsun ki. Eğer evde oda varsa doğduğundan itibaren odası olmalı çocuğun. O odada mümkün olduğu kadar çok vakit geçirmeli. Odadaki sorumluluklarını öğrenmeli. 
0 oy
tarafından
Taksit yapan yerler var ben takım aldım bilgisayar masası dolap o zman 3 bine aldım 

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 102 göst.
10 Haziran 2022 Diğer kategorisinde Selo De Bana (25,223 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 100 göst.
0 oy
28 cevap 406 göst.
7 Ağustos 2024 Diğer kategorisinde Rabia_ikra (5,709 puan) tarafından soruldu
+2 oy
20 cevap 688 göst.
12 Şubat 2024 Diğer kategorisinde Limonlukek (3,090 puan) tarafından soruldu

397,431 soru

11,886,662 cevap

36,006 kullanıcı

...