0 oy
407 göst.
Diğer kategorisinde (331 puan) tarafından
Kızlar pazartesi eşim Yedikule göğüs hastalıkları Hastanesi'ne yaticak (İstanbul)beni refakatçi kabul ederler mi acaba kalmamı istiyo bilgisi olan var mi

14 Cevaplar

0 oy
(3,491 puan) tarafından
Odada başkası da olacaksa zor ama tek kişilikse sorun olmaz. Geçmiş olsun. 
(331 puan) tarafından
Sağol canm hıc bilmiyorm oda kaç kisilik
-Reklam-
0 oy
(1,918 puan) tarafından
Ederlerr tabi eşisin sonuçta
(331 puan) tarafından
Evet ya kizim daha küçük izin vermezlersede yapcam bsy yok artk
(48,731 puan) tarafından
seni bilmem de kızını hic almazlar
(331 puan) tarafından
Kızımida birakcak kimse yok kimsede durmaz ztn evimde hastaneye çok uzak yapacak bsy yok artk
(1,918 puan) tarafından
Yani cocugun ufak yan tarafa yatan hastada rahat edemz
(331 puan) tarafından
Aynen cnm haklısın çok sagol
0 oy
(3,823 puan) tarafından
Tek kişilik oda da kalacaksa kabul ederler 

Ama yanında başka biri daha varsa etmezler erkek bi tane isterler diye biliyorum. Yine de siz bir hastaneye sorun arayıp
(331 puan) tarafından
Hıc bilmiyorm oda tek kişilik mi
0 oy
(2,801 puan) tarafından
Tek kişilik oda olursa kabul ederler iki kişilik olursa yatan hasta rahat etmez sen de rahat etmezsin kabul etmezler 
(331 puan) tarafından
Yaaaa tühh inşallah tek kişilik odadır
0 oy
(350 puan) tarafından
Eşi olduğun için kabul ederler
(331 puan) tarafından
İnşallah ya çok korkuyo hastaneden yanında olmamı istiyo inşallah kabul ederler
(48,731 puan) tarafından
bu erkeklerde abartiyo çocuğunu dusunmeli once
(331 puan) tarafından
Hayatında ilk defa hastaneye yatcak hastalığı çok ciddi bide çok korkuyo hastaneden
(48,731 puan) tarafından
geçmiş olsun Allah sifa versinde seni de zor durumda bırakıyor kardesi falan yok mu kalsin yanında
yani esi olarak sen destek olmak istersin o seni yanında ister o ayrida bebeginiz olmasa neyse
0 oy
(3,038 puan) tarafından
Ederler tabi neden etmesinler.
(331 puan) tarafından
İnşallah ya
(3,038 puan) tarafından
Babam devlet hastanesinde ameliyat oldu 3 gun ben kaldım yanında sorun olmadı 2 kişilik odaydi diger adamında eşi vardı yanında.Zaten hasta mahremiyeti diye birsey var perdeler var çekiyorsun kimse kimseyi görmüyor.
0 oy
(10,074 puan) tarafından
Niye etmesinler canim o sadece dogumda var kadin bolumune erkek alinmiyor. Onun disinda erkek kadin farketmiyor refakatci ben babamin yaninda cok kaldim
(331 puan) tarafından
Evet doğumda eşimi kabul etmemislerdi inşallah beni kabul ederler
(10,074 puan) tarafından
Insallah diye birsey yok ediyorlar zaten canim kim isterse o kaliyo oyle bisey yok yani
0 oy
(10,978 puan) tarafından
Oda tekse oluyor yoksa olmuyor. Erkek kogusunda erkek bayan kogusunda bayannrefakatci olabiliyor 
(7,208 puan) tarafından
Bende bizzat yaşadım salı günü ameliyat oldum Perşembe günü çıktım üç kişilik oda da ikimizin refakatçisi kocalarimizdi diğer hastanın kimsesi yoktu .  Babamda dizinden ameliyat olmuştu annem kalmıştı yanında ve ikisi de devlet hastanesi
(10,978 puan) tarafından
Cok enteresan vallaha bizde durum bu oldu. Babamı bile adam rahat girip cıkamadı. Ki ben dogum katı filan degildi
(7,208 puan) tarafından
Ama çok saçma bir kuralmis herkesin erkek ya da kadın refakatçisi olmaya bilir niye dayatiyorlar ki ... En çokta bu zamanlar da koyar insana kimsesizligi
(10,978 puan) tarafından
Yani ne bileyim bende aslında ameliyatlıyken baska adam olsa odada rahatsız olurum. Ama yanlızlıkta zor. Boylenolunca benim bir annem kaldı basımda bir teyzem. Babamda yazık hastahane kantininde yattı 1 hafta. Git dedik gitmedi
tarafından
Mahremiyet açısından haklılar bence ya ama bakacak kimse yoksa hastaya da zor ne desem bilemedim. Allah düşürmesin kimseyi
0 oy
tarafından
Aşağıda yazmışsın bebekte var diye muhtemelen kabul etmezler. Allah acil şifalar versin ins hemen iyileşir.
(331 puan) tarafından
Teşekkür ederim cnm insallah
0 oy
(340 puan) tarafından
Tek kışlık odada 1 gün ben kalmıştım artı bebeğimde vardı 
(331 puan) tarafından
Tek kişilik mi olucak oda hiç bilmiyorm
0 oy
(1,321 puan) tarafından
Sizi kabul etseler bile çocuk yasak hastanede ne işi var çocuğun o kadar enfeksiyon kapilacak ortamın arasında şayet ben olsaydım siz olabilirsiniz ama çocuk hayır derdim ki büyük ihtimal onlarda öyle düşünecek 
0 oy
(2,512 puan) tarafından
Tabi ederler geçmiş olsun 
(331 puan) tarafından
Teşekkürler ederim cnm
0 oy
(6,672 puan) tarafından
Bı refakatçi kalması gerek zaten 
(331 puan) tarafından
Kimse yokki

İlgili sorular

0 oy