0 oy
1,310 göst.
Aile kategorisinde (233 puan) tarafından
Kızlar iki ucdur yoluma çıkıyor üniversite de okuyor normalde o burda değildi eşimle 2 senedir beraberiz 1 senedir de evliyiz ondan önce ki sevgilimdi kısacası her seferinde mesaj yazıp unutamadım falan laflar söylüyordu her yerden engelledik numaramı değiştirdim ,eşim bilmiyor ama hala bana bir yerlerden imkan bulup yazdığını ben engelliyorum inanın instagramim var tek onu da adam akıllı kullanamıyorum hep bir şekilde buluyor huzursuzum yine mart ayından beri yazmamıştı oh şükür unuttu demiştim İstanbula gelmis yolumu kesti hamile olduğumu öğrenmiş aldır onu gel benimle falan diyip duruyor üstelik benden de 1 yaş küçük okuyor hala kaçtım gittim yanından evimi falan da takip edip mi nerddn öğrendi bilmiyorum öğrenmiş eşime de diyemiyorum delirick elinden kaza çıkar Allah korusun ne yapacağım akıl verin bana

33 Cevaplar

0 oy
(1,389 puan) tarafından
Bu resmen saplantı haline gelmiş. Hamileymişsin birde. Allah korusun birşey olacağına bence eşine anlat ve şikayetçi ol. 
-Reklam-
0 oy
(1,918 puan) tarafından
Bunu esinle kknusman gerek baskasindan duyarsa senin icin daha kötü olur polise beraber gidersiniz 
0 oy
(2,709 puan) tarafından
Aynısı Benimde başindan geçti ama ben abilerini bulup özelden aradım sonra hopörlor açık bi şekilde çocugu dövdüler şahit şahit oldum ama hepsi birden dahada hiçbir şekilde görmedim duymadım. Eşim üstün körü biliyordu ama detaylı anlatmadım kapandı gitti çünkü biliyorum eğer eşime söyleseydim kapılarına dayanır kan cıkardu Allah korusun 
0 oy
(1,257 puan) tarafından
Saklayarak çözüm bulamazsın eşinle konuş bir an önce 
0 oy
(3,101 puan) tarafından
Oncelikle esine anlat yani kesinlikle anlat.gizli sakli kendin cozmeye calisma suclu duruma dusersin.
0 oy
(261 puan) tarafından
Esine mutlaka söyle
0 oy
(1,486 puan) tarafından
Bence eşinden saklaman en büyük hata önce şikayeti ol sonrada eşine söyle böyle birsey saklanmamali bence
0 oy
(4,961 puan) tarafından
Avazım cktigi kadar sapok var diye bagirirm defol pislik deseydn sen tepki vermessen yada eşine anlatmassan biraz sıkıntı yasarsin
0 oy
(3,143 puan) tarafından
Mutlaka eşine soylemelisin. Böyle şeyler eşten saklanır mi en büyük hatan başta söylememiş olman vakit kaybetmeden söyle.
0 oy
(2,194 puan) tarafından
Canım bu tacize giriyor resmen seni psikolojik olarak taciz ediyor sapik yaa iyiki vaktinde kurtulmmussun da onun bu saplantısı dan nasıl kurtulursun bilemem ailesinle konussan desem hemen oğullarına toz kondurmazlar sana suçu atarlar eşine desen ortalık karışır ya eşinin elinden kaza çıkar ya sana suç bulurlar bilemedim her üçü b.oklu değnek ya 
0 oy
(2,610 puan) tarafından
Gerçekten akıla ihtiyacın var polise git şikayet et neyi bekliyorsun kolundan tutup sürüklemesini mi. Vallahi bu insanları anlamak gerçekten zor polisi var bu ülkenin
0 oy
(2,512 puan) tarafından
Canım beni üniversitesideki eski sevgilim 10 sene sonra piyasaya çıkıp eve hediyeler yollamaya başladı eşimle şikayetçi olduk benim bekar evinde kalıyorduk eşimle hani hiç adresinde değişmemişti eşim dedi benim bekar evine geçelim boşver adresi biliyor tam dedim 1.5 ay falan oldu taşındık işte kafam rahat eşim kıskandı ilk başta biraz ama benim ne sucum var yani 10 senedir görmemişim eşine de haberi olsun elinden kaza çıkacak bir durum yok karakola gidin şikayetçi olun sonra salakları karakola çağırınca tutusuyorlar 
0 oy
tarafından
Eşinden saklama,beraber gidin şikayet edin, baktın hala rahat durmuyo agzini burnunu kırdır,valla bak tehdit öyle edilmez böyle edilir deyin.

Yok mu kimseniz,valla yakın olsak ben sürüyle adam yigarim oraya,serefsize bak cehennem olup gitsin başkasıyla evlensin 

İlgili sorular

0 oy
14 cevap 496 göst.
19 Ekim 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 567 göst.
20 Kasım 2021 Diğer kategorisinde kimsebilmesin (104 puan) tarafından soruldu
+1 oy
36 cevap 1,189 göst.
4 Temmuz 2021 Diğer kategorisinde sadiye (38 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 136 göst.