0 oy
1,304 göst.
Aile kategorisinde (233 puan) tarafından
Kızlar iki ucdur yoluma çıkıyor üniversite de okuyor normalde o burda değildi eşimle 2 senedir beraberiz 1 senedir de evliyiz ondan önce ki sevgilimdi kısacası her seferinde mesaj yazıp unutamadım falan laflar söylüyordu her yerden engelledik numaramı değiştirdim ,eşim bilmiyor ama hala bana bir yerlerden imkan bulup yazdığını ben engelliyorum inanın instagramim var tek onu da adam akıllı kullanamıyorum hep bir şekilde buluyor huzursuzum yine mart ayından beri yazmamıştı oh şükür unuttu demiştim İstanbula gelmis yolumu kesti hamile olduğumu öğrenmiş aldır onu gel benimle falan diyip duruyor üstelik benden de 1 yaş küçük okuyor hala kaçtım gittim yanından evimi falan da takip edip mi nerddn öğrendi bilmiyorum öğrenmiş eşime de diyemiyorum delirick elinden kaza çıkar Allah korusun ne yapacağım akıl verin bana

33 Cevaplar

+2 oy
tarafından
Bence polise şikayet et 
-Reklam-
+2 oy
(771 puan) tarafından
Yuh saplantili resmen şikayet canım karakola ne yapacağı belli olmaz eşine de şöyle bence bide hamileymişsin allah korusun ya
(233 puan) tarafından
Söyleyeceğim en uygun zamanda artık eşime de onla uaparim anca
+2 oy
(620 puan) tarafından
Bence eşine anlat ileride başina sorun olur 
(233 puan) tarafından
Söyleyeceğim inslalah uygun vakitte kurtulayım başka birsey istemiyorum
(620 puan) tarafından
Senin ailene de açabilirsin konuyu onlar el atsınlar
(233 puan) tarafından
Babam yok canım abimde sadece kiz kardeşlerim var onlar da evli kendi hayatlarinda
(620 puan) tarafından
Bence abine aç konuyu söyle yoksa o kişi ortaya çıkarsa eşinin karsisina falan bak ben her yerden ulaşıyorum karına oda benim mesajlarımı görüyor engelliyor etrafında da geziyorum falan der daha kotu olur
0 oy
tarafından
Trol değilsen eğer sıkıntı büyük.
tarafından
Aynısını düşünüyorum
(233 puan) tarafından
Böyle şeyin şakası olmaz bence hayal dünyamda mi yaşıyorum
tarafından
İşte onu diyoruz bizde sorun çok büyük hemen savcılığa şikayette bulun
(233 puan) tarafından
Tek gidip halledemem eşime uygun şekilde anlaticam insallah sıkıntı cikarmZ
tarafından
Güzelce anlatırsın sakin bir anında. Sana guveniyirsa inanır.
0 oy
(1,263 puan) tarafından
Eşine soylemen daha iyi olabilir enazından bişey olursa benm haberim vardı dye yanında durur sonra polise şikayet edersiniz eski sevgilinde bu işin olmayacagını anlar 
(233 puan) tarafından
İnşallah dua edin bana kurtulayım ve yabancı uyruklu Türkte değil kimlik vs varmdır bilmiyorum
(1,431 puan) tarafından
Yani hem üniversite okuyor hem yabancı uyruklu kimlik olmadan nasıl okuyormuş anlamadım ya sen anlatamadın ya ben anlamadım ya da böyle bişi yok
(117 puan) tarafından
Yabanci uyruklu da heryerde okuyabiliyor çünkü devleten burs çıkıyor, yada burda vatandaş olabilir turkiye kimliği almış olabilir ama arkadas hic bisey bilmiyormuş o nasil bir sevgililik anlayamadim   insan hic daha önce sormaz mi nasil geldin neyle geldin falan
(233 puan) tarafından
Canım yabancilar için olan üniversiteler var oralarda burslu okuyor ailesinin oturma vs izinleri var önceden bildiğim kadarıyla kimlik vs de çıkaracaklardi ama daha ne oldu bilmiyorum.
(1,431 puan) tarafından
Hmmm bilmiyordum ben bunu ya o zaman kusura bakma
0 oy
(3,389 puan) tarafından
Valla böyle belalı tipler var en iyisi şikayet etmek eşine de anlatırsan iyi olur bebeğini aldr diosa bu psik.op.atlık derecesini geçmş canm dikkat et sana zarar vermesin
(233 puan) tarafından
Haklısın canım anlatacağım en uygun zamanda
0 oy
(952 puan) tarafından
Eşine anlatmadan sakın polise şikayet etme çok daha kötü olabilir 
(233 puan) tarafından
Evet tek başıma bela alırım daha beter
0 oy
(48,695 puan) tarafından
ama esinin senden duyup bilmesi lazım bu durumu baskasindan duyarsa senin icin daha kötü olur 
(233 puan) tarafından
Söyleyeceğim insallah çok sinirli biri ondan çekindim bu zamana kadar hep
(48,695 puan) tarafından
Allah yardımcın olsun canim zor durum
0 oy
(13,702 puan) tarafından
Tutmayın kucuk enisteyi diye kötü espri yapar ve sana Allah'tan yardım dilerim
(233 puan) tarafından
Insallaqhh
0 oy
tarafından
Bu şekilde çözüm bulamazsın bence eşine güzel bir şekilde anlat bence 
0 oy
(3,021 puan) tarafından
Esinle konuş  aldır gel diyor vs şeklinde detaylar ile değil seni telefon ve sosyal medya üzerinden yazıp rahatsız ettiği bir kaç gün öncede yolda karşına çıktığını senin hemen ordan uzaklaştığını söyle.Bilsin çünkü ilerde geç olabilir hemde sen bu kadar süre neden sakladın kısmına girmesin.
(233 puan) tarafından
Iste ben unuttu marttan beri yazmadı diyebsurekli de pes pese yazmazdı 2 3 ayda bir aklına geldikçe bu ara istanbulda diye mi ne sapıtmış aynı semtte bir De evden çıkmıyorum tek kac zamandır çıktığımda da tedirgin böyle işte
(3,021 puan) tarafından
O zaman yazdığını hiç  söyleme canım birsey diyeceğim ben de çok şaşırdım eski erkek arkadaşım  karşıma çıktı saçma sapan konuştu anlamdım bile ne dededigini hemen uzaklaştım haberin olsun de
0 oy
(986 puan) tarafından
Şikayet etmen lazım.esine de şöyle haberi olsun,bir süre yanlız çıkma bir yere.evde yanlız kalincada dikkat et.
(233 puan) tarafından
Kapılar kitli hep evde yalnızım eşim isteyken zaten çıkmamayı çalışıyorum yalnız çevrem de de akrabam ailem vs yok uzakta herkes tekim dua edin bana şu sorunu çözeyim.
0 oy
(913 puan) tarafından
Kullanmayiverseydin Instagrami yada fake hesap kullansaydin keşke polise de eşine de haber ver
0 oy
(162 puan) tarafından
Tam eşim beni istemeye gelcek eski sevgilim yolumu kesti arabadan bana bağırıyor Merve Merve diye ben hiç dönüp bakmadım bile yanımda arkadaslarim vardı sana sesleniyor heralde dedi bir baksana dedi onlar rahatsız oldular bakmak zorunda kaldım neyse kimsiniz dedim tanimamazliga veriyorum kendini tanıttı tanımıyorum sizi dedim uzaklaştım sonra yine bana ulaştı bir yerden gittim yanına konuşmaya evliymis birde sonradan öğrendim o arada arabasında telefonumu düsürmüsüm o arada eşi görmüş ben yana döne telefonumu arıyorum esimede diyemiyorum korkuma eşi telefonumu kırmış ben buna ulaştım bir yerden telefonumu istedim olayı anlattı dedim bana telefon Alcan birde dalga geçer gibi kaç kez fırlattı kirilmadi daha sonra sert cisimle param parça etmiş telefonumu ben ne yap et telefon bul bana dedim neyse yarı parasini verdi onun korkusu da ona yetti o gündür daha karşıma cikmaya cesareti olmadı parçalarım adamı neye uğradığını şaşırır tam sözümden bir gün öncede tanımadığım numara beni aradı kim olduğunu demiyor bayan sesi ben anladım onun karısı olduğunu babası ablası herkes yanında bana saydiriyolar bende ağzıma geleni verdim veriştirdim daha 4 yıl oldu ne arayan var ne soran adamı mahvederim kim la o 
(162 puan) tarafından
Bekardim bu arada ve evli olduğunu sonradan öğrendim ona göre yargilayin
(233 puan) tarafından
Ay allahim insanlar delirmiş yaa
(162 puan) tarafından
Valla korkarsan zararlı sen çıkarsın korkularinin üzerine git derim eşine anlatamiyorsan bile abi amca dayı kimi sana yakın hissediyorsan ona muhakkak anlat derim
0 oy
(4,426 puan) tarafından
Polise şikayet edeceksin tabikide dag başımı burası her Önüne  gelen ali kıran baş kesen olmuş dallas mübarek 
0 oy
(1,736 puan) tarafından
Eşinin bişwy yapmasından korkuyorsan polis eşliğinde eşine anlat. Polis uyarsın eşini sakın bişey yapma diye. 
0 oy
(581 puan) tarafından
Ayy en korktuğum şeyler. Canım telefonuna KADES'i indir. Allah korusun manyağın ne yapacagi belli olmaz bir tuşla polisler iner tepesine. Ayrıca polise de git şikayetçi ol rahatsiz oluyorum taciz ediyor yoluma çıkıyor tehdit ediyor diye
0 oy
(811 puan) tarafından
Bence eşine anlatmalısın çok sıkıntılı bir durum. Anlatmazsan sonrasında sen de mi konuştun buluştun mu tarzında şeylerle karşına gelebilir. Eski sevgilin de manya.k  mi ne hamile kadına bir de yaa.
0 oy
(1,792 puan) tarafından
Birde hamilesiniz dikkat edin sebep olmayın yavrunuza düşer eder eşinize söyleyin yarın daha kotu birse olursa. Eşinizle güveniniz sarsılır 
0 oy
(692 puan) tarafından
Ay Allahım seni korusun çok kötü bi durum bi şekil eşine anlat 

İlgili sorular

0 oy
14 cevap 495 göst.
19 Ekim 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 564 göst.
20 Kasım 2021 Diğer kategorisinde kimsebilmesin (104 puan) tarafından soruldu
+1 oy
36 cevap 1,157 göst.