0 oy
161 göst.
Diğer kategorisinde (501 puan) tarafından
Oğlum 19 aylık 29yindoldurmadi daha. 18ken denedim wc eğitimi iyi gidiyordu ishal oldu yarım kaldı. Bugün "gunduz" 4. Günü eğitiminin ve hiç korktuğum gibi olmadı şükürler olsun. Çünkü konuşmuyor daha. Birkaç kelime işte. 

İlk iki gün aslaaa lazimliga yapmadı yere yaptı durdu.(altına hiç bisi başlamadım giydirmedim)

Onu fark etti gördü neler oluyor dedi resmen sonra biara bez bagladim akşam uyuca zaman. Çişini yaptı bezine ve farkındaydı eğildi baktı. Yapmıştı da. Bezin belli eden çizgiden belliydi. 3. Gün de arada yere yaptı. Kızmadım olsun dedim. 10 dk Bi wc götürdüm dışarı çıktık hepsine izin verdim. 

Ve bugün şükürler olsun hoc üzmedi. Akşama kadar çiş yapmadı akşam yaptı. Dışarı da çıktık bu arada. 

Kakasi da gelmiş korktu gözleri Bi büyüdü anlatamam :D birt yaptı hop kaka yere düştü. Korkmuş belli hemen oturttu verdim gazı biraz zaman aldı ama onu da yaptı. İyice kavrayan kadar gece baglicam. İlkinde de öyle yapmıştım.

Not: çişini azıcık yapıp döküyoruz bida oturup yapıyor onu nası atlatcaz bilmem. Dökerken de bay bay deyip sifona basıyoruz hoşuna gidiyor :) belki yardımcı olur..

2 Cevaplar

0 oy
(501 puan) tarafından

En İyi Cevap
Ayrıca Aidin Salih in kitabında bebek hazır olsun diye bisi söz konusu değil bebek hep hazır aileler bilmiyor. Bebek kaslarini kullanamıyor. Bez buna izin vermiyor. Islaklığı hemen emip rahatsız etmediği için yazıyor bu yazıyı okudum hemen katar verdim ve gerçekten çok mantıklı geldi .
-Reklam-
0 oy
(8,001 puan) tarafından
Bugün tuvalet eğitimi ile ilgili ne kadar post açıldı ya :) dikatimi çekti 
(501 puan) tarafından
Öyle mi görmedim 1 taneden başka:) yaz bitiyor annelerin korkulu rüyası:D

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 108 göst.
2 Haziran 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Kuzucuklarin annesi (2,638 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 149 göst.
25 Mart 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 158 göst.
19 Temmuz 2023 Diğer kategorisinde Ozgen (925 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 50 göst.

382,503 soru

11,451,405 cevap

35,028 kullanıcı

...